League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
دوستان سایت جدیدمون رسما کارش رو آغاز کرد. پیشنهاد می کنم هرچه سریعتر تیم پیدا کنید چون قراره با همکاری سایت iranpgc یک دوره مسابقات رسمی LoL در ایران برگزار بشه.
iRLoL The One and Only League of Legends Persian Website
با پر کردن پروفایل خودتون میتونید شانس پیدا کردن تیم رو بالا ببرید.
در صورت تمایل هم بعد از استفاده از سایت، یک نظر در مورد تجربه تون به ما بگید و بزرگترین مشکل سایت رو انتخاب کنید از توی گزینه ها و بگید چه مشکلاتی داشتید با سایت.
پوزش و یک خواهش

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من ۱ مشکل برام پیش اومده بعضی وقت ها میزنم بره تو بازی چمپ انتخاب میشه میره صفحهی لود بازی که میاد میپره بیرون دیگه نمیره تو بازی ؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دوستان من ۱ مشکل برام پیش اومده بعضی وقت ها میزنم بره تو بازی چمپ انتخاب میشه میره صفحهی لود بازی که میاد میپره بیرون دیگه نمیره تو بازی ؟

برای همه پیش اومده این حالت! یه راهش اینه که VP*N بزنی! یه راه دیگش اینه که صبر کنی تا همه برن تو بازی بعدش رو گزینه reconnect کلیک کنی! که خودت به صورت تنها میری تو loading و وارد بازی میشی!

Padesha2

کاربر سایت
Sep 10, 2007
31
نام
سعید
ویرایش جدید Lol Armory

امروز در مورخه 17 تیر 1393 طی گذراندن اولین نسخه یعنی Lol Armory ورژن 1.0، ورژن 1.0.2 برای شما گیمرهای عزیز بروی سایت قرار گرفت و با امکانات جدیدی چون :
- مشاهده Masteries بازی زنده هر بازیکن
- توانایی لینک دهی بازی های زنده به دوستان
- آمار و ارقام جدیدتری از بازی های زنده هر بازیکن از قبیل Win-Ratio و League Point
- آماری از Wins و Losses و Win-Ratio در شاخه های Solo 5x5 و Team Ranked 5x5 و Team Ranked 3x3 هر بازیکن
- نمودار گرافیکی از Ranking های Solo 5x5 و Team Ranked 5x5 و Team Ranked 3x3 هر بازیکن
- مشاهده Champion Free Rotation (قهرمان های آزاد دوره ای)
- و ...
آمار و ارقام ما از طریق خود سایت RiotGames بروز رسانی و پشتیبانی می شود . تلاش ما فقط برای راحتی شماست. منتظر آپدیت های جدید ما باشید ...

مسیر گیمرها | Lol Armory

تصاویری از محیط جدید Lol Armory

lolarmoryv1-0-2-a.png
lolarmoryv1-0-2-b.png

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
برای من پیش اومده این مشکل. یکی از فایل های بازی که مربوط به Misfortune هست خراب شده.
توی لانچر بازی دکمه Repair رو بزن، درست میشه.

Padesha2

کاربر سایت
Sep 10, 2007
31
نام
سعید
جدول رده بندی بازیکنان League of Legends

مسیر گیمر ها مفختر است که هم اکنون برای بازیکنان League of Legends یک جدول رده بندی طراحی گردیده است که می توانید به آسانی جزئی از این جدول باشید و همواره برای جایگاه برتر بکوشید.
این جدول رده بندی جهت جمع آوری اعداد و ارقامی چون:
- League Points
- Win-Ratio
- GW-Rating این امتیاز، حاصل از محسابات سیستم امتیاز دهی Gamersway می باشد
- Tier And Division
برای عضویت در جدول رده بندی فقط کافی است :
- ابتدا وارد بازی League of Legends شوید
- و نام یکی از صفحات Mastery در حساب کاربری خود را برابر Gamersway.ir قرار دهید
- و در نهایت در فرم ثبت نام موجود در صفحه «جدول رده بندی» اسم Summoner خود را در قسمت نام بازیکن ثبت نمایید و با فشردن دکمه «ثبت نام در جدول» جایگاهی را در جدول ما برای خود بر گزینید.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان یه مشکل عجیب قریب !!!الان ۱ماه بود با آیدیم آنلاین نشده بودم الان هرچی‌ یوزر و pwمیزنم قبول نمی‌کنهforget pw هم می‌زنم آدرس ایمیلو میدم سبز رنگ می‌شه میگه تا ۵مینی میاد ولی‌ هیچ نمیاد ایمیلم ,هر دوتا آیدیم اینجوری شدن چیکار کنم؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دوستان یه مشکل عجیب قریب !!!الان ۱ماه بود با آیدیم آنلاین نشده بودم الان هرچی‌ یوزر و pwمیزنم قبول نمی‌کنهforget pw هم می‌زنم آدرس ایمیلو میدم سبز رنگ می‌شه میگه تا ۵مینی میاد ولی‌ هیچ نمیاد ایمیلم ,هر دوتا آیدیم اینجوری شدن چیکار کنم؟

تو پوشه اسپم چک کن ببین اونجا نرفته اگر حل نشد باید بری بخش پشتیبانی اعلام کنی ببین چه شده

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس

Padesha2

کاربر سایت
Sep 10, 2007
31
نام
سعید
ویرایش جدید Lol Armory 1.1.31

مسیر گیمرها مفتخر است که نسخه جدیدی از Lol Armory را خدمت شما عزیزان تقدیم تقدیم نماید که در آن شاهد چنین تغییراتی خواهید بود.

تغییرات نسخه 1.1.31
:

مشاهده تمامی جزئیات Masteries هر بازیکن و تمامی صفحات Masteries

masteries.jpg

مشاهده تمامی جزئیات Runes هر بازیکن و تمامی صفحات Runes

runes.jpg

آمار وضعیت پایگاه های اطلاعاتی سرورها

servers-status.jpg

توانایی مشاهده بازی آنلاین دوستان خود در جدول رده بندی ایران

iranian-ladder.jpg

و دیگر جزئیات کوچک ...
آمار و ارقام ما از طریق خود سایت RiotGames بروز رسانی و پشتیبانی می شود . تلاش ما فقط برای راحتی شماست. منتظر آپدیت های جدید ما باشید ...

با تشکر مدیریت "مسیر گیمرها"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر