League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
ظاهرا مبینـNET و مخابرات محدودیتی!!! توی SSL بوجود آوردن به همین خاطر نمیشه وارد اکانت شد یا اگر وارد بشید بازی نمیتونید بکنید
چنتا سایت Https رو باز کنید ببینید مثل قبل باز میشه.
و iSP شما هم این مشکل رو داره

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
ظاهرا مبینـNET و مخابرات محدودیتی!!! توی SSL بوجود آوردن به همین خاطر نمیشه وارد اکانت شد یا اگر وارد بشید بازی نمیتونید بکنید
چنتا سایت Https رو باز کنید ببینید مثل قبل باز میشه.
و iSP شما هم این مشکل رو داره
من مشکلی ندارم .
اما https چندین روزه که خیلی محدود شده !

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سرور ها رفتن واسه آماده شدن برای Season3

Season3 مبارک باشه

از نکات قابل توجه می شه به nerf شدن katarina,olaf,shaco,shen,blitzcrank اشاره کرد (البته فقط اینا نیستن)
volibear,tristana,trynadamere,veigar,cho'gath,heimerdinger,nasus,sion هم buff شدن (البته باز هم فقط اینا نیستن)
یک سری هم بعضی اسکیل ها و stat هاشون nerf شده بعضی buff بعضی balance (مثل elise)
تمام اسکیل ها و ویژگی هایی که به کم کردن مدت زمان stun و کلا debuff ها قبلا حساب می شدن الان به عنوان tenacy همه شناخته می شن که با tenacy آیتم ها stack می شه

annie هم شکلش عوض شده

یک آیتم جدید اضافه شده یک سری آیتم ها nerf شدن یک سری آیتم ها buff شدن، آیتم هایی که buff شدن همه gold اشون رفته بالا، Black Cleaver هم بالانس شده

آخرین ویرایش:

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
خدا رو شکر این katarina رو یه دستی به سر و روش کشیدن
دیروز احساس کردم این دیگه نمیتونه مثل جوونیهاش ما رو بزنه
heimerdinger هیروی جالبیه و یه ذره ضعیف بود بعد آپدیت هنوز باهاش بازی نکردم
آیتم Hourglassکه مخصوص این هیرو ِ ترکیبش عوض شده
ترکیب Warmog's Armor خیلی بد شده باید دوتا Rejuvenation Bead بخرید یعنی چهار تیکه ای شده مجبوری اوایل و اواسط بازی ببندی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بعد اومدن season 3 بالاخره تونستم دانلود کنم ! فقط وقتی لانچرو بازی میکنم اون لوگوی lol میاد هنگ میکنه...
مال منم همینطوریه.صبانت دارم اما فکر کنم کلی باشه.اونوریا پینگشون 10-20 تا میره بالا صداشون در میادو هی لگ لگ میکنن.اگه بیان اینجا ببینن با پینگ 200-300 و لگ همیشگی بازی میکنیم خودکشی میکنن.فعلا باس وایسیم ببینیم این دولت مهرورز باز چه بلائی قرار سر اینترنت نصفه نیمه ما بیاره

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
Re: League Of Legends | Online

خدا رو شکر این katarina رو یه دستی به سر و روش کشیدن
دیروز احساس کردم این دیگه نمیتونه مثل جوونیهاش ما رو بزنه
heimerdinger هیروی جالبیه و یه ذره ضعیف بود بعد آپدیت هنوز باهاش بازی نکردم
آیتم Hourglassکه مخصوص این هیرو ِ ترکیبش عوض شده
ترکیب Warmog's Armor خیلی بد شده باید دوتا Rejuvenation Bead بخرید یعنی چهار تیکه ای شده مجبوری اوایل و اواسط بازی ببندی.

آره ما رو کلافه کرده بود :D
چرا هی دست به سر و رو ezreal می کشند؟:(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
هر روز هر روز اینها آپدیت میکنن
باید یه درخواست کنیم این سیستم آپدیتشون رو واسه ما راحت کنن یعنی بدون استفاده از ssl آپدیت کنیم که اینقدر طول نکشه
در مورد گیر کردن در لانچر و آپدیت باید بگم که صبر کنید فقط صبر تا باز بشه تو آپدیت که کلن انگار یه بخش مجزایی هست که حجمشم نمی نویسه و واسه ما دانلود میشه بخاطر همین رو 33 ممکنه سه چهار ساعت منتظر بمونید هیچ وقت پنجره آپدیت رو نبندید که ممکنه دیگه اصلن نتونید آپدیت کنید و مجبور بشید بازی رو از کسی بگیرید
در مورد لانچر برای من هم بعضی موقعها باز نمیشه که با نرم افزار و چیز میزنم باز میشه شایدم به اون ربط نداشته باشه ولی باز میشه
نرم افزار du meter رو نصب کنید متوجه میشید که آپدیتتون چقدر داره حجم میخوره جاهایی که صفحه ثابته هنوز دانلود داره یا نه و حجم مصرفی تو بازی رو هم میبینید.
du meter برنامه نمایش دانلود آپلود شماست که اگر از اینترنت حجمی استفاده میکنید صد درصد گرفتارش میشید و بهش اعتیاد پیدا میکنید.
jayce هم عجب هیرویی ِ منتها سولو بالا

draka

کاربر سایت
Feb 11, 2013
53
نام
میثم
با سلام!
دوستان من این بازی رو توی گیم نت دارم هر سیستم جدا اپدیت میشه واقعا ترافیک زیادی مصرف میشه!!
میخواستم بدونم میشه فایلهای اپدیت رو جداگانه کپی کرد؟؟؟یا راه حل دیگه واسه این مسئله نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر