League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
خوب مقدارشون کمه! مثلا 5 صدم درصد Cooldown reduction در هر لول! این چیزی نیست که زیاد بشه احساس کرد.اگر یک پیج رو کامل کنید اونوقت توی مواقع حساس خودش رو نشون میده.

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
به نظر من کله پیجو باید رو 1یا 2قابلیت تمرکز کرد تا اندازه یه آیتمه کوچیک تو بازی کمک کنه اگه بخوای بیشتر از 2تا قابلیت بچینی دیگه کاربردشو از دست می ده

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
اقا هر کاری کردم این استورش بالا نیومد .حتا تو جلو هیرو هم unlock نمیاد تا بخرمش.
قسمت Store از روی تنظیمات Internet Explorer کار می کنه، اگر بالا نمیاد مشکل از IE هست، Cache و Temporary Files مربوط به IE رو پاک کن احتمالا درست بشه، اگه مشکل جدید نیست و همیشه این مشکل رو داشتی ایراد از ورژن IE هست، یه ورژن جدیدش رو بریز.

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
من اصلا با IE کار نمیکنم ولی بازم cash رو پاک کردم و کلن دیفالت کردم تنظیماتو. فکر میکنم ابدیت هست چون ورژن جدیدی معرفی نمیکنه برای اپدیت!
راستی مشکل عجیب اینجاست که کلا اون گزینه unlock تو قسمت champios وجود نداره!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
چرا بعضی هیرو با وجود اینکه تانک نیست هر چقدر میزنی اتک پاور بخوبی وارد نمیشه و سری کم میارم ؟! من هیرو معمولا برمیدارم مثل ashe , sivia هر دو اتک پاور وحشتناکی دارن ... ! جریان چی ؟!

ash-ash

کاربر سایت
Apr 5, 2012
48
چرا بعضی هیرو با وجود اینکه تانک نیست هر چقدر میزنی اتک پاور بخوبی وارد نمیشه و سری کم میارم ؟! من هیرو معمولا برمیدارم مثل ashe , sivia هر دو اتک پاور وحشتناکی دارن ... ! جریان چی ؟!
ما Attack Power نداریم یک Attack Damage داریم یک Ability Power.

sivia هم نداریم Sivir رو شما می گی احتمالا :D

این دو Champ ای که نام بردی Ad Ranged Carry هستن شما باید آیتم های مناسب با اون ها رو بگیری.
برای تانک ها هم باید از Armor Penestration استفاده کنی.
در ضمن یک سری Champ ها کلا Off-tank هستن مثل Lee-sin.
Tank هم اسمش روشه دارای Tons Of HP,Tons Of Armor,Tons Of HP Regen و Tons Of Magic Resists هست و نباید تنهایی بری سراغش.
Tank رو باید آخر از همه چند نفره برید سراغش اگه کسی بخواد باهاش 1vs1 بشه باید Off-tank باشه.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
ما Attack Power نداریم یک Attack Damage داریم یک Ability Power.

sivia هم نداریم Sivir رو شما می گی احتمالا :D

این دو Champ ای که نام بردی Ad Ranged Carry هستن شما باید آیتم های مناسب با اون ها رو بگیری.
برای تانک ها هم باید از Armor Penestration استفاده کنی.
در ضمن یک سری Champ ها کلا Off-tank هستن مثل Lee-sin.
Tank هم اسمش روشه دارای Tons Of HP,Tons Of Armor,Tons Of HP Regen و Tons Of Magic Resists هست و نباید تنهایی بری سراغش.
Tank رو باید آخر از همه چند نفره برید سراغش اگه کسی بخواد باهاش 1vs1 بشه باید Off-tank باشه.
سلام شما خوب واردی
اکانت بده داخل بازی
بنده اد کن Trinity008

---
درست هیرو اشتباه نوشتم
اون تانک از کجا بفهمیم؟ هیرو که میگم Akali بود Armor 50 بود بنده قدرت دمج 250 میزدم با Ability 25 هیروم Sivir بود ؟! کلا کسی نتونس 1 بار بزنش ؟!
کمی عجیب نیست ؟!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
رکورد آخر ما 19/0 و 39/5 هست با Shaco و Penta Kill :D
هیرو که میگم Akali بود Armor 50 بود بنده قدرت دمج 250 میزدم با Ability 25 هیروم Sivir بود ؟! کلا کسی نتونس 1 بار بزنش ؟!
احتمالا Spell Vampire ـش خیلی بالا بوده . هی Spell میزده پر میکرده HP ـش رو .

ash-ash

کاربر سایت
Apr 5, 2012
48
riot به خاطر مشکل لگی که توی سرور های EU اش اتفاق افتاده بود ip boost برای 10 win داده برید حالش رو ببرید :D

lulu هم nerf شد این fiora این وسط مونده!!!!

ryze کلا ترکید yi هم r اش رو تغییر دادن.

کلا این پچ جدید که داره میاد پچ عجیبیه!!!!

آخرین ویرایش:

Wintersunner

کاربر سایت
Apr 30, 2012
3
سلام دوستان اولین پست ام رو تو این فوروم میذارم ... یه عمر پای لول تو آمریکا بازی کردم با بدبختی :) پینگم در بهترین حالت 270 میشد با این شرایط آخر تو رنکد گیم سیلور شدم فک کنم نزدیک 500 دست ام بازی کردم ... بگذریم ، دیدم دوستان میگن پینگا فرقی نمیکنه تو هیچکدوم از سرورا بگم که کاملا فرق میکنه الان من پینگم معمولا زیر 200 ه و در بهترین حالت 140 ه . آی دیم ام همین Wintersunner ه تو هر دو سرور.حالا کلا سوال اصلیم اینه که یه مشکل اساسی هست جدیدا تو گیم پلی ... مال FPS ام نیست، اون ثابتِ. پینگم ام کلا ثابت همون 150 اینطوراست ولی بعضی وقتا انیمیشن ها قطع میشه ولی همچنان چمپیون ها بدون انیمیشن رو صفحه تکون میخورن ... HP شون هم کم میشه منم میتونم Ability هامو بزنم اما مثلا minion هایی که میمرن یا Champ ها رو صفحه میمونن ... بعد دو حالت داره یا بعد یه مدت تمام این اتفاقات و انیمیشن ها رو تو 1 ثانیه سریع میبینی یا درست نمیشه دی سی میشی باید Reconnect کنی. فکر میکنم از Packet Loss باشه ... شما این مشکل رو ندارین ؟ اگه دارین تونستین حلش کنین؟ ISP ایم سپنتا ِ. کلا تاحالا این مشکل و نداشتم 2 3 ماهِ دارم.

---------- نوشته در 02:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 AM ارسال شده بود ----------

آهان یه چیز دیگه ام بگم ... فکر میکنم مثلا توی خود Region ها هم باز سرورها جاشون فرق میکنه ... برین تو سایت آی پی هاشون رو میتونین ببینین ... چون حتی با این شرایط هم بعضی گیم ها پینگم رو 250 ِ و کمتر نمیشه. بعضی گیم ها هم 140 ِ

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
اون مشکلی که میگی رو ما هم داریم . بعضی وقتها اینطوری میشه . کاریش هم نمیشه کرد . اینترنت ایران هر لحظه داره روش عملیات انجام میشه . پکت لاست و غیرو و غیرو هر لحظه ممکنه اتفاق بیوفته .
من پینگم بین 240 تا 320 هست تو بازی . بعضی وقتها هم تا 180 میاد ولی معمولا رو 290 اینا بازی میکنم . تو Eu nordic and east . اینا چند تا سرور دارن . من میرم یه دست بازی میکنم پینگم 170 ـه . دست بعد میشه 300 . باز دست بعدیش میشه 200 . بعضی وقتها اینطوریه . البته یه کاری رو هم میکنیم همیشه . وقتی میره تو صفحه لود چمپیون ها و میبینم پینگم بالاست . ALT F4 میکنم . مودم رو سریع خاموش میکنم . بعد 10-15 ثانیه روشنش میکنم و دوباره میرم تو . یه 70-80 تا پینگ معمولا کم میشه .

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام دوستان اولین پست ام رو تو این فوروم میذارم ... یه عمر پای لول تو آمریکا بازی کردم با بدبختی :) پینگم در بهترین حالت 270 میشد با این شرایط آخر تو رنکد گیم سیلور شدم فک کنم نزدیک 500 دست ام بازی کردم ... بگذریم ، دیدم دوستان میگن پینگا فرقی نمیکنه تو هیچکدوم از سرورا بگم که کاملا فرق میکنه الان من پینگم معمولا زیر 200 ه و در بهترین حالت 140 ه . آی دیم ام همین Wintersunner ه تو هر دو سرور.حالا کلا سوال اصلیم اینه که یه مشکل اساسی هست جدیدا تو گیم پلی ... مال FPS ام نیست، اون ثابتِ. پینگم ام کلا ثابت همون 150 اینطوراست ولی بعضی وقتا انیمیشن ها قطع میشه ولی همچنان چمپیون ها بدون انیمیشن رو صفحه تکون میخورن ... HP شون هم کم میشه منم میتونم Ability هامو بزنم اما مثلا minion هایی که میمرن یا Champ ها رو صفحه میمونن ... بعد دو حالت داره یا بعد یه مدت تمام این اتفاقات و انیمیشن ها رو تو 1 ثانیه سریع میبینی یا درست نمیشه دی سی میشی باید Reconnect کنی. فکر میکنم از Packet Loss باشه ... شما این مشکل رو ندارین ؟ اگه دارین تونستین حلش کنین؟ ISP ایم سپنتا ِ. کلا تاحالا این مشکل و نداشتم 2 3 ماهِ دارم.

---------- نوشته در 02:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 AM ارسال شده بود ----------

آهان یه چیز دیگه ام بگم ... فکر میکنم مثلا توی خود Region ها هم باز سرورها جاشون فرق میکنه ... برین تو سایت آی پی هاشون رو میتونین ببینین ... چون حتی با این شرایط هم بعضی گیم ها پینگم رو 250 ِ و کمتر نمیشه. بعضی گیم ها هم 140 ِ

سلام
منم isp سپنتا است دقیقا همین مشکل رو منم دارم .
من که هرچی زنگ میزنم پشتیبانی میگن که " مشکل پهنای باند داریم " البته شب ها مشکلی ندارم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر