League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

ᴬᴸᵒᶯᵉ

کاربر سایت
May 11, 2013
2
نام
MosleM ka
من از سایتش که دانلود میکنم بعد که نصب میکنم میخوام بازی رو اجرا کنم اون صحنه اول که مینویسه league of legends باز میشه اما همونجا هنگ میکنه و دیگه باز نمیشه

چون بازیت اپدیت نیست باید 5-10 دقیقه صبر کنی و دست به هیچی نزنی(موس را تکون ندی بهتره :|) بازی بالا میاد و شروع میکنه به اپدیت که خودش اتوماتیک برات Puse هم میکنه ! دیگه سوالی داری در خدمت هستم

منم تو سرور EuNordic بازی میکنم که نسبت به West پینگ کمتر داره
id:MosleM
id:Gj l

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه.. الان دو روزه اینو گذاشتم دانلود کنه patch و دانلود نمیشه!!! سرعت دانلودشم که خیلی افتضاحه.. هیچ راهی نیست ؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه.. الان دو روزه اینو گذاشتم دانلود کنه patch و دانلود نمیشه!!! سرعت دانلودشم که خیلی افتضاحه.. هیچ راهی نیست ؟

دوست عزیز اگه واسه دانلود کردم و آپدیت کردن بازی مشکل داری میتونی این بازی رو آپدیت شده خریداری کنی از این سایت که بهت میدم. اینم لینک League of Legends - DVD - Persi Box
میتونی از خودم هم بخوای برات رایت میکنم با پست میفرستم بیاد.
الکی هم وقتتو صرف دانلود کردن نکن 5700 تومن ارزش نداره.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوست عزیز اگه واسه دانلود کردم و آپدیت کردن بازی مشکل داری میتونی این بازی رو آپدیت شده خریداری کنی از این سایت که بهت میدم. اینم لینک League of Legends - DVD - Persi Box
میتونی از خودم هم بخوای برات رایت میکنم با پست میفرستم بیاد.
الکی هم وقتتو صرف دانلود کردن نکن 5700 تومن ارزش نداره.
مرسی از راهنماییت رفیق. دانلود شد
بازیش قشنگ و اعتیاد آوره.. ولی مدام بن میشی !!! من نتم قطع شد و بازیکنا گزارش دادن.. خیلی نامردن!! اونام خب سریعا بن میکنن از خدا خواسته.. دارم کم کم میرم سمت dota 2 این مشکلش رو مخه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
مرسی از راهنماییت رفیق. دانلود شد
بازیش قشنگ و اعتیاد آوره.. ولی مدام بن میشی !!! من نتم قطع شد و بازیکنا گزارش دادن.. خیلی نامردن!! اونام خب سریعا بن میکنن از خدا خواسته.. دارم کم کم میرم سمت dota 2 این مشکلش رو مخه
برادر تو Dota 2 هم اگه DC بشی،ملت ریپورتت میکنن و باز بن میشی.هیچ فرقی نداره.
شما اول برو نت عوض کن،ملت چه گناهی کردن که شما نتت مشکل داره، وسط بازی Leave میدی.خب باید ریپورتت کنن دیگه.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
برادر تو Dota 2 هم اگه DC بشی،ملت ریپورتت میکنن و باز بن میشی.هیچ فرقی نداره.
شما اول برو نت عوض کن،ملت چه گناهی کردن که شما نتت مشکل داره، وسط بازی Leave میدی.خب باید ریپورتت کنن دیگه.
ملت عقده دارن وبازی و زیادی جدی میگیرن ;)
خوشبختانه همه ISP های ایران رده بالاس و قطعی نداره همه جز ماله من...
گفتم که ناخواسته اس

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام اقا من این بازی رو از سایت رسیمیش گرفتم و دانلود کردم تمام چیزهایی که لازم بود توی لانچرش دکمه PLAY هم اومد زدم یوزر پس میخواست رفتم اکانت ساختم اما هر کار میکنم لاگین نمیشه مشکل از کجاست؟ کسی باید دعوت نامه بفرسته ؟
اخه موقع ثبت نام به یه همچین چیزی برخوردم
[h=4]Referred by a friend?[/h] Enter their summoner name so they can start earning rewards in our Refer-a-Friend program.

انگلیسیم خیلی خوب نیست کلی ممنون میشم اگه دوست عزیزی کمکم کنه :x

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
سلام اقا من این بازی رو از سایت رسیمیش گرفتم و دانلود کردم تمام چیزهایی که لازم بود توی لانچرش دکمه PLAY هم اومد زدم یوزر پس میخواست رفتم اکانت ساختم اما هر کار میکنم لاگین نمیشه مشکل از کجاست؟ کسی باید دعوت نامه بفرسته ؟
اخه موقع ثبت نام به یه همچین چیزی برخوردم
Referred by a friend?

Enter their summoner name so they can start earning rewards in our Refer-a-Friend program.

انگلیسیم خیلی خوب نیست کلی ممنون میشم اگه دوست عزیزی کمکم کنه :x
دوست عزیز شما باید موقع ثبت نام دقت میکردی که در کدام Region اکانت ساختی..باید نسخه بازی و اکانتی که ساختی یکی باشه..
اون وسط باید تعیین کنی کدوم region بعد اطلاعات مربوط به ثبت نام رو کامل کن..
به ref ربطی نداره ولی اگر موقع ثبت نام کسی رو معرفی کنی به اون فرد هم کمک کردی..
از لینک زیر که ref من هست اگر خواستی دوباره ثبت نام کن و به موارد بالا دقت کن..
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=50bdb2b8d4404116403615

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر