League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
ملت کسی بازی نمیکنه؟ بازی خیلی خوبی هست( به جز سیستم اپدیت و لانچر بازی که در حد عملیات ولفجر هست:D)
من استاد Alistar و Blitzcrank هستم :D میکشم دم Tower ملت بیچاره رو :D

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام بچه ها Sabzali هستم Add کنین حدودا استاده Warwick-Teemo-Tryndamere- yezaram Master YI ایول یک ایرانی دیدم که تانک ور میداره D:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام بچه ها.من خیلی دوست دارم این بازیرو امتحان کنم ولی نمی تونم 2.5 گیگ رو دانلود کنم.اگه کسی هست که تهرانه و سمت غرب هم هستش و این بازی رو داره مرام بزاره به من یه آمار بده بیام روی فلش بازیرو بگیرم.خیلی دوست دارم کلتونو بخوابونم.:d

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
منم خیلی وقته که بودم یه مدت بازی نمی کردم ولی دوباره برگشتم humanoid
us هستم البته!

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
چرا وقتی من میخوام تو سرور EU east لاگین کنم می نویسه username/password combination error و از این جور خضع بلات ولی ذاحت میتونم تو EU West لاگین بشم؟:-o
من نمیدونم کدوم ساید پینگا بهتره ولی تو West پینگم رو 400-500
نیمشه هیچ جور پا گرفت تو بازی با این شرایط!
در ضمن ای دی من Newman222(لا اقل Dota م خوبه)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
چرا وقتی من میخوام تو سرور EU east لاگین کنم می نویسه username/password combination error و از این جور خضع بلات ولی ذاحت میتونم تو EU West لاگین بشم؟:-o
من نمیدونم کدوم ساید پینگا بهتره ولی تو West پینگم رو 400-500
نیمشه هیچ جور پا گرفت تو بازی با این شرایط!
در ضمن ای دی من Newman222(لا اقل Dota م خوبه)
خب ظاهرا وقتی سرور ها اسپلیت شدن ... تو رو انداخته سرور West ... نمیدونم کودوم ور پینگا بهتره ... یه کار کن .. برو تو سایت واسه سرور Eu nordic یه اکانت بساز با اون لاگین شو ببین پینگت چطوریه .. اگه دیدی واقعا بهتره ... میتونی همون ای دی اصلی خودت رو (فقط یک بار اجازه میده) ترنسفر کنی به سرور Eu nordic .

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
خب ظاهرا وقتی سرور ها اسپلیت شدن ... تو رو انداخته سرور West ... نمیدونم کودوم ور پینگا بهتره ... یه کار کن .. برو تو سایت واسه سرور Eu nordic یه اکانت بساز با اون لاگین شو ببین پینگت چطوریه .. اگه دیدی واقعا بهتره ... میتونی همون ای دی اصلی خودت رو (فقط یک بار اجازه میده) ترنسفر کنی به سرور Eu nordic .
من هر کاری میکنم تو سایت این دوباره خودش باسه east اکانت میسازه
اگه امکانش هست شما یه acc تو west بساز !
الان اینقدر acc ساختم user اصلیم یادم رفته:-s
------------------------
بلاخره خودم تونستم
دمت قیژژژژژژژژژژژژژژژژژ

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
من هر کاری میکنم تو سایت این دوباره خودش باسه east اکانت میسازه
اگه امکانش هست شما یه acc تو west بساز !
الان اینقدر acc ساختم user اصلیم یادم رفته:-s
------------------------
بلاخره خودم تونستم
دمت قیژژژژژژژژژژژژژژژژژ
http://euw.leagueoflegends.com/
من تو us پینگم 300-400 هست!

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
خوب منم بازی رو دانلود کردم .
بازی خیلی خوبیه خبری هم از لگ نیست..خیلی حال میده !
فقط اپدیت بازی خیلی طول کشید که می ارزید.
خوب دوستان پیشنهاد میکنم این بازی رو از دست ندید اگر کسی هست منو هم ادد کنه با هم بازی کنیم
ایدی من: SOLY021
Eu Nordic & East
--------------------------
منتظرم . ;)

sajjad.gh

کاربر سایت
Sep 3, 2011
1
سلام آقایون من تا حالا نزدیک به 70تا گیم زدم... خیلی از دوتا بهتره، مخصوصا پچ آخری که اومد عالی شد گرافیکش. فقط یه سوال دارم اونم اینه که ادد لیست کجاست؟ من کلی آدم ادد کردم ولی نمی دونم چطور برم پیداش کنم؟ ممنون راهنمایی کنید

در ضمن می تونید منو با اسم lord L0ss ادد کنید...

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام آقایون من تا حالا نزدیک به 70تا گیم زدم... خیلی از دوتا بهتره، مخصوصا پچ آخری که اومد عالی شد گرافیکش. فقط یه سوال دارم اونم اینه که ادد لیست کجاست؟ من کلی آدم ادد کردم ولی نمی دونم چطور برم پیداش کنم؟ ممنون راهنمایی کنید

در ضمن می تونید منو با اسم lord L0ss ادد کنید...

با سلام به دوسته عزیزمون باس بگم Add List(Friend List) اون پایین سمته راسه همون گوشه ولی شاید رفته زیره ساید باره پایین ویندوز ندیدیشb-)

born2fight

کاربر سایت
Sep 6, 2011
2
HoN دیگه پولی نیست AP مجانی می شه بازی کرد. بعدشم هم اگه Raidcall دارین منو اد کنین!!! born2fight آیدی راید کال منه ولی RaidCall لازمه باهاش می ترکونیم D: من خیلی ها رو اد کردم Papa Warlock آی دیمه.

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
ملت کسی بازی نمیکنه؟ بازی خیلی خوبی هست( به جز سیستم اپدیت و لانچر بازی که در حد عملیات ولفجر هست:D)
من استاد Alistar و Blitzcrank هستم :D میکشم دم Tower ملت بیچاره رو :D
میشه یه مقدار در مورد alistar توضیح بدی؟
منظورم نحوه بازی کردن با این هیرو

---------------------------------------------------------
من یه مشکلی با Karthus دارم
نمیدونم ماله این پچه یا نه چون قبل از پچ دست به این هیرو نزدم
وقتی من Q میزنم , خودش اتوماتیک هر جا که موس باشه مین میزاره در حالی که اگه من بخوام با موس این اسپل رو بزنم اون دایره مربوط به رنج اسپل رو نشون میده
مثل اسپل W که وال میندازه
تو فروم های خارجی سرچ کردم ولی میگفتن باگ نیست و اینا:(
برا شما هم اینجوریه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر