L.A Noire | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان واقعا ممنون از اينكه اسپويل نكرديد و نخواهيد كرد:d
تا 25 خرداد من چند بار سكته مي كنم ، امروز مشاوره مدرسمون خودشو كشت گفت بازي نكن گفتم چشم .
دوستان ماشين ها چه طورن ؟ بازي تعقيب و گريز همراه با دريفت داره ؟
مي تونيم لباس يا ماشين بخريم ؟
پول تو بازي چه شكلي به دست مي ياد ؟
پيشاپيش ممنون
دوستان یه نفر جواب این ها + این که بازی چند سایعت هست تو دیسک 1 و چند ساعت تو دیسک 2؟
لطفا از اسپولیتر استفاده کنید برای جواب;)
مرسی:d

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
دوستان بازی از هر نظر بی نظیره.واقعا که R* دستش طلاست.بازی مطمئنا بهترین بازی امسال خواهد بود.موشن - اسکن واقعا آدم را میخ می کنه.صدا گذاری شخصیت ها و موسیقی بازی هم که حرف نداره.تا اینجا که من بازی کردم باید بگم تا به حال چنین تجربه ای در بازی های کامپیوتری ندیده بودم.تحول این بازی از Heavy Rain هم به نظر من بیشتر و بهتر بود.واقعا ارزش این همه انتظار را داشت.

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
دوستان یه نفر جواب این ها + این که بازی چند سایعت هست تو دیسک 1 و چند ساعت تو دیسک 2؟
لطفا از اسپولیتر استفاده کنید برای جواب;)
مرسی:d

بله تعقیب و گریز این بازی رو خدایی هیچ جا ندیدم عادت ندارم تعریف الکی کنم جایی ندیدم واسه خرید لباس.
هنوز دیسک 1 رو تموم نکردم.
اسپلولیتر هم نمی زنم تا دلت بسوزه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بله تعقیب و گریز این بازی رو خدایی هیچ جا ندیدم عادت ندارم تعریف الکی کنم جایی ندیدم واسه خرید لباس.
هنوز دیسک 1 رو تموم نکردم.
اسپلولیتر هم نمی زنم تا دلت بسوزه.
چند ساعت داری بازی میکنی دیسک 1 رو؟(میخوام بدونم حدود چند ساعته:d)
لطفا یکی بیاد یه نقد درست و حسابی کنه دیگه:D
همه فقط میگن بازی فوق العادس و موشن اسکن عالی کار شده:|

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان منم باززی رو خریدم (دیسک 1) فروشنده گفت 2 و 3 رو هم فردا برم بگیرم..........
هنوز بازی نکردم و میخوام الان تازه شروع کنم......
سوالی بود در خدمتم.....

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
اگرچه دوستان همه ازین بازی تعریف کردن و ندیده هم همه ی این تعریف ها رو می پذیرم چونکه بازیساز کارش درسته! ولی من ازبس که بازی خلاف کاری بازی کردم و پلیس رو نفله کردم:d دیگه عادت ندارم که خودم هم تو بازی پلیس یا کاراگاه باشم.

amirrshams

کاربر سایت
Sep 11, 2009
12
امتیاز های داده شده به l.a.noire

سلام
دو سایت معتبر gamespot و ign امتیاز های خود را به این بازی دادند
سایت game spot امتیاز 9.0 را داده است
سایت ign هم به اینبازی امتیاز 8.5 را داده
به نظر من عادلانه نیست ولی خوب به هر حال اونا منتقدند:((:((:((:((:(:(

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
اگرچه دوستان همه ازین بازی تعریف کردن و ندیده هم همه ی این تعریف ها رو می پذیرم چونکه بازیساز کارش درسته! ولی من ازبس که بازی خلاف کاری بازی کردم و پلیس رو نفله کردم:d دیگه عادت ندارم که خودم هم تو بازی پلیس یا کاراگاه باشم.
عادت میکنی!;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
2 تا dlc تایید شده، یعنی توی x360a.org اگر به لیست اچیومنت های بازی برید میبینید که 2 تا DLC رو نوشته که قیمتشون 100 پوینته، و هرکدوم هم 4-5 تا اچیومنت دارن! :d حتی شکل اچیومنت هاشم زدن :d

ویرایش: یک سوتی بود زیاد به دل نگیرید :d مهم همون قسمت اول پست بود :d

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بالاخره دیسک 1 بازی رو تموم کردم.خیلی باحال جالبه.
لباس نمیشه خرید و به مرور بهتون میده.مثل رد دد هم نمیشه رفت ماموریت گرفت و خودش میده.
دیسک 1 حدود 7 ساعت هستش
فقط یه مرحله ای که اولش یه مرده با باتون میزنه توی سر زنه مواظب باشید.چون بعد جسد یه زن لخت رو نشون میده و باید بزنی رد شه.کلا میتونی برای مشخصات هم زنه رو نگردی اگه خوشت نمیاد.منم همین صحنه با خانواده بودم که به سرعت زدم رفت

Last edited by a moderator:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
لطفا برای گفتن یا مشخص کردن قسمتی از داستان، حتما از تگ اسپویلر (
spoiler.gif
) استفاده کنید، در غیر اینصورت مجبورم اخطار بدم. پس خواهشا رعایت کنید.

ممنون.

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
بالاخره دیسک 1 بازی رو تموم کردم.خیلی باحال جالبه.
لباس نمیشه خرید و به مرور بهتون میده.مثل رد دد هم نمیشه رفت ماموریت گرفت و خودش میده.
دیسک 1 حدود 7 ساعت هستش
فقط یه مرحله ای که اولش یه مرده با باتون میزنه توی سر زنه مواظب باشید.چون بعد جسد یه زن لخت رو نشون میده و باید بزنی رد شه.کلا میتونی برای مشخصات هم زنه رو نگردی اگه خوشت نمیاد.منم همین صحنه با خانواده بودم که به سرعت زدم رفت
اینی که گفتی قسمت چندم یا مرحله ی چندم بود...
فقط همین قسمتش اینجوری بود؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
چیزی که برای من جالب بود امتیاز ign بود....
در مقاله داشتان، به بازی 8.5 داده. گفته داستان گاهاً با بقیه هماهنگ نیست
به گرافیکم8.0 داده. البته گفته کار بازیگرا و کپچر خیلی عالیه ولی ظاهرا به خاطر تعدادی افت فریم و تعداد کمی باگ داده 8!
به موسیقی 10داده
به گیم پلی داده 8.5 .گفته گیم پلی کاملا منحصر به فرده و با اینکه یکم تکراری میشه ولی قابل لذت بردنه.
به طول بازی هم داده 8.0. گفته طول بازی بین 12تا20 ساعته ولی ارزش تکرار بالایی نداره.

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
بازی بینظیره . واقعا تیم بانتی و R بینظیر کار کردن . از هر لحاظ میشه گفت بهترین بازیه ساله واقعا ارزش این همه انتظار را داشت .
دوستانی که بازیو تا الان تجربه کردن تو ماموریت سوم که یه نفر جلوی کفش فروشی کشته شده بود تو بازپرسی از کارمنده مقتول ( همون زنه) من حس کردم داره دروغ میگه و LIE زدم اما بدش هیچ اتفاقی نیفتاد ! سرنخی هم نبود تو فروشگاه ! شما چیکار کردید ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر