L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خب یه سایت برای آپلود پیدا کردم اینم عکس حالا برید فضا :دی

در ضمن کسی که این عکس رو گذاشته توی سایت xbox360iso مشغول آپلود کردن لینک های بازیه و احتمالا تا بعد از ظهر لینک های بازی توی مگاآپلود قرار میگیره

ممنون عالی شد خدا کنه تا قبل از عرضه ی رسمی برسه دستمون

فقط این عکس ماله دیسک 1 هست بقیشم داره دیگه:d
یه وقت الکی خوشحال نشیم

ممنون عالی شد خدا کنه تا قبل از عرضه ی رسمی برسه دستمون

فقط این عکس ماله دیسک 1 هست بقیشم داره دیگه:d
یه وقت الکی خوشحال نشیم

بقیه رو هم داره کلا یه عکس از Manual بازی گذاشته بود که اون رو نتونستم پیدا کنم ولی مورد تایید مدیرای سایت 360iso هم قرار گرفته و فیک نیست :x :d >:d<

خب یه سایت برای آپلود پیدا کردم اینم عکس حالا برید فضا :دی

در ضمن کسی که این عکس رو گذاشته توی سایت xbox360iso مشغول آپلود کردن لینک های بازیه و احتمالا تا بعد از ظهر لینک های بازی توی مگاآپلود قرار میگیره
عکس درسته ولی در مورد لینکا یه چیزی مشکوکه . اونم اینکه این عکس 8 ساعته رو سایت xbox360iso قرار گرفته و کسی که عکس گزاشته زیر عکس فقط نوشته که بازی آپدیت نداره . بعید میدونم بخواد آپلود کنه .

آخرین ویرایش:
قرار بوده لینکا رو بزاره و گویا آپلودشون هم کرده ولی چند تا لینک روی سرور خراب شده و دوباره از اول باید اونا رو آپ کنه

نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی در مورد جواب ندادن خب اگه فقط همون تاپیک رو نگاه کنید توی 10 ساعت تعداد صفحاتش به بالای 130 رسیده پس مطمئنا خیلی ها به این شخص پیام دادن و اینکه بتونه به همه جواب بده خیلی سخته

قرار بوده لینکا رو بزاره و گویا آپلودشون هم کرده ولی چند تا لینک روی سرور خراب شده و دوباره از اول باید اونا رو آپ کنه

نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی در مورد جواب ندادن خب اگه فقط همون تاپیک رو نگاه کنید توی 10 ساعت تعداد صفحاتش به بالای 130 رسیده پس مطمئنا خیلی ها به این شخص پیام دادن و اینکه بتونه به همه جواب بده خیلی سخته

البته من از یاهو با ایشون صحبت کردم (من شخصا جای ایشون بودم همچین خبری هم حتی توی سایت نمیزدم تا مردم بیشتر سوپرایز بشن)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or