L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
توی اینترنت نوشتند بازی سه شنبه در امریکا و جمعه هفته بعد توی انگلیس عرضه میشه.

(ایران هم که احتمالا دوشنبه)!! :mrgreen:

نگران هم نباشید بچه ها، کی تا حالا هکرهای عزیز ما رو تنها گذاشتند که بار دوم باشه (البته غیر از PS3). :)

این روزای اخری سایت بازی خیلی پرکار شده:

یه مطلب در مورد ساید کوئست ها گفته شده که اسمشون Street Crimes هست و شما در هنگام
رانندگی با پیامی از مرکز در مورد وقوع جرمی اگاه میشن و روی نقشه علامتی میاد که باید به اونجابرین درست مثل RDR
این تصاویر هم مربوط به همین مامورت هاست

دوستان یه سوال:
تا به امروز همش gta یا امثالهم بازی میکردیم زمانی که میخواستیم یه ماشین رو بگیریم میزدیم توسر یارو پرتش میکردیم پایین یا شیشه یه ماشینو میشکوندیموماشینو روشن میکردیم (به جز TC:New York city که با یه لهجه مزخرف میگفت پلیس و طرفو متوقف میکرد) تو این بازی چجوری ماشین بدست میاریم؟؟؟؟:-/

دمت گرم.بیش از 2 ترا تا الآن بازی دانلود کردما:|
بیاد اگه بشه مستقیمش کرد میگیرم.;):d

Rate دانلودت چنده حااااجی ! فکنم تو لیست تحت تعقیبه سازمانه ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی باشی !

:gunner:امیدوارم تا دوشنبه LN برسه

• Like
Reactions: гадюка
Rate دانلودت چنده حااااجی ! فکنم تو لیست تحت تعقیبه سازمانه ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی باشی !

:gunner:امیدوارم تا دوشنبه LN برسه

512 هستم اما امان از این شرکت ها یه 10-15 روزی هست سرعت دانلودم از 64 به 40 رسیده و فکر کنم pc یه 9 ماهی هست خاموش نشده:d

:دی برین تو ترد رد دد پستای منو بخونین فقط=))
یادش بخیر!!
ببینم من هنوز نفهمیدم!مگه تیم باندای بازیو نمیسازه!؟؟؟پس چرا انتظار GTA دارین؟R* مگه فقط ناشر نیست؟
آره عزیزم.ولی خب هر جا اسم راک استار باشه بازی از نظر ما بهترین میشه.:d
512 هستم اما امان از این شرکت ها یه 10-15 روزی هست سرعت دانلودم از 64 به 40 رسیده و فکر کنم pc یه 9 ماهی هست خاموش نشده
چه پشت کاری داری شما!خو! چه کاریه برو بازی رو بخر.25 گیگ میخوای دانلود کنی؟حالا اونش هیچی.میتونی صبر کنی؟!

512 هستم اما امان از این شرکت ها یه 10-15 روزی هست سرعت دانلودم از 64 به 40 رسیده و فکر کنم pc یه 9 ماهی هست خاموش نشده:d

به قوله مهدی مافیا چه صبری داری شما ! خریدش که خیلی بصرفه تره با این rate دانلود ! ( منم rate دانلودم 64 ) آره یه چند وقتی اوضاع نت زیاد خوب نیست .. البته ایرانه دیگه بهتر از اینم نباید انتظار داشت

شنیدم این آپدیت داشبورد جدید ایکس باکس که دو روز بعد بازی میاد همراه بازی هست.همچنین این آپدیت باعث میشه علاوه بر بازی های جدید بازی های قدیمی هم رو سیستم جواب نده!

+

این آپدیت مثل lt+ سخت افزاری نیست! بلکه نرم افزاری هست مثل ps3 که چندین سال طول کشید تا هک بشه.:d

+

دیسک های Xbox 360 هم قراره 10 گیگ بشه که امکان کپی کردن دیسک ها رو از بین میبره!

شنیدم این آپدیت داشبورد جدید ایکس باکس که دو روز بعد بازی میاد همراه بازی هست.همچنین این آپدیت باعث میشه علاوه بر بازی های جدید بازی های قدیمی هم رو سیستم جواب نده!

+

این آپدیت مثل lt+ سخت افزاری نیست! بلکه نرم افزاری هست مثل ps3 که چندین سال طول کشید تا هک بشه.:d

+

دیسک های Xbox 360 هم قراره 10 گیگ بشه که امکان کپی کردن دیسک ها رو از بین میبره!

کسی نمی دونه این بازی با چه آپدیتی میاد، بر روی آپدیت جدید هم تمام دیسک هایی که ap25 دارن فعال می شن، برای همین اجرا نمی شن، طبق بررسی ها بعد از fifa09 به بعد، بازی ها دارای ap25 هستند.

+

آپدیت کلا سخت افزاری نمی شه که، آپدیت نرم افزاری هست، داستان هک ps3 و هک نشدن چندین سالش هم داستان دور و دراز داره که توی سایت های انگلیسی سرچ کنید، به نتایج خوبی می رسید، از خریدن Dark Alex توسط سونی شروع شد.

+

دیسک 10 گیگی رو کی انداخت توی این سایت ها من نمی دونم، اما دیسک همون دیسک های قدیمه، فرمت رایت بر روش عوض شده + یک لایه 1 گیگی که قبلا توسط دیسک برای مسائل امنیتی قرار داده شده بود، به حجم ناچیزی تبدیل شده و ...
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر رجوع کنید:
Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41706

• Like
Reactions: Top Gear Stig
یه خبر خوشحال کننده برای دوستان دارم من الان عکس ABGX بازی رو دارم و خبری از قفل جدید هم نیست یکی یه سایتی برای آپلود عکس معرفی کنه تا بزارمش

خب یه سایت برای آپلود پیدا کردم اینم عکس حالا برید فضا :دی

در ضمن کسی که این عکس رو گذاشته توی سایت xbox360iso مشغول آپلود کردن لینک های بازیه و احتمالا تا بعد از ظهر لینک های بازی توی مگاآپلود قرار میگیره

• Like
Reactions: Top Gear Stig

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or