L.A Noire | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دهه 40 جت و از این چرتو پرتا تو خیابونا نبوده که رمز بزنی بیاد!(منظورم GTA ـه!)
برا همین بازیش اینجوری بنظر میریسه!
نه عزیز من خودم عنده گیمر ادونچر خورم :d تا الان از تجربیات خودم این رو گفتم این چیزایی که شما میگید اصلا توجیه خوبی نیست

یه جاش گیر کردم یه خونه اتش گرفته و چهار نفر توش مردن که خونه یه زیرزمین داره که توش پر ابه توی انجا مدارک یا سرنخ ها چیا هستند چیکار کنم تا رد بشه البته با یکی از همسایه ها هم صحبت کردم از دوستت هم که میپرسی فکر کنم میگه با همسایه ها صحبت کن ولی هیچ دری زده نمیشه فقط با یه نفر که جلوی در بود صحبت کردم فکر کنم اسم مرحله Elysian باشه البته بازم بگم فکر کنم خواهش میکنم کمک کنید مرسی
با مرده همسایه که صحبت کردی دقیقا برگرد یک مقدار بیا پایین پیش شمشاد ها:d اونجا رو زمین یک مدرک هست

Last edited by a moderator:
با اینکه خودم بازی رو تموم کردم ولی باید بگم که فقط دیسک1برام جذابیت داشت وبعد از اون خیلی تکراری وخسته کننده بود،به نظر من بعضی از پرونده ها خیلی تکراری وکلیشه ای بودند .در کل انتظار ما خیلی بیشتر از این بود.

من اینجا گیر کردم
توی دیسک 2 یه جایی که از طرف مجرم نامه میاد بعد پا میشن می رن توی پارک یه نوشته پیدا میکنن بعدش کجا باید برم؟؟؟؟

بازی خوب بود خوب بود خوب بود تا وقتی که نقش عوض شد و جای کس دیگه ای بازی کردم. کلاً ار حال و هوای بازی اومدم بیرون وقتی این اتفاق افتاد. آخرای بازی هم بد نبود. ولی خیلی تکراری شده بود برام. :(

سلام دوستان.
من این قسمت داستان رو راستش متوجه نشدم.
در آخر او صحنه که کوارتر مون کیلرز رو می کشیم، وقتی از توی تونل بالا می آییم، کاپیتان یه سری حرف هایی می زنه که هرچی خوندم هم نفهمیدم.( راستش تا حالا چنین مشکلی تو بازی برام پیش نیامده بود.) البته خب می دونم که هیچی ربطی به ادامه ی بازی نداره، ولی خیلی برام مهمه بفهمم چی گفت:((؟
دوستان از همه ممنون:d

من این قسمت داستان رو راستش متوجه نشدم.

می گه این قتل ها همه سریالی بوده و این یاور مسئول همه قتل هاست و نمی تونیم افشا کنیم چون هم آبروی خودمون می ره هم یارو برادر زاده ( خلاصه فامیل :d ) یکی از اعضا انجمن شوارء شهره ! اونایی هم که دسگیر کردیم به خاطر نداشتن مدرک کافیو اینا بی سر صدا ازادشون می کنیم

بالاخره بازیو تموم کردم یه سوال درباره ی اخرش داشتم
توی اون دموی بعد credit یه چیزی نشون داد اونا هم خدمتی های فلپس بودن ولی توی اون کشتی چیکار میکردن داشتن مسافرت میکردن ؟ نگهبانای کشتی بودن چی کاره بودن

بالاخره بازیو تموم کردم یه سوال درباره ی اخرش داشتم

اونا همقطارای کول بودن که داشتن از جنگ بر می گشتن توی روزنامه خبر از موفقیت های کول توی پلیس نوشته بود و بعدش هم کورتنی داشت بقیه رو تشویق می کرد که مورفین های نظامی رو که توی کشتی بود بدزدن همون مورفین هایی که کل داستان درموردش بود

آخرین ویرایش:
بازی اصلا داستان درست درمونی نداره البته من هنوز دیسک دو هستم و از ادامه بازی خبر ندارم ولی کلا میشه گفت بازی تا اینجا خط داستانی نداره - حتی این قتل های زنجیره ای- تا یک پرونده شروع میشه باید شروع کرد به جمع آوری مدرک و بازجویی کردن و همه چیز هم مبهم هستش ولی تا پرونده تموم میشه دیگه همه ابهامات رفع میشن و تا پرونده بعدی هیچ خبری نیست

دوستان یه سئوال در مورد داستان بازی در مرحله ی بوکسور داشتم اگه امکان داشته باشه:
تو مرحله ی بوکسور، ما کلا برای چی دنبال اون می افتیم؟
راستش از موقعی که دیسک 3 می ذارم، بازی یه دفعه شروع شد و انگیزه ی ما از دنبال کردن اون مشخص نشد.
ممنون.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or