L.A Noire | Xbox 360

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,324
برای این بازی باید آپ کنیم ؟
آپ جدید تو هک مشکل نداره ؟

21523641241257013807.png

gAAAABJRU5ErkJggg==

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
برای این بازی باید آپ کنیم ؟
آپ جدید تو هک مشکل نداره ؟
بله احتمالش زیاده !چون ماکرو از فناوری جدید دیسک خود به احتمال زیاد استفاده خواهد کرد !تا آبدیتداشبرد جدید چیزی نمونده !و این بازی شمال آبدیت جدید خواهد شد !

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
از هردو دوست ممنون ولی میشه بگید اپ کنیم هک میپره ؟ آپ جدید هک میشه ؟
اون متن انگلیسی هم بگید چی نوشته ممنون میشم

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
از هردو دوست ممنون ولی میشه بگید اپ کنیم هک میپره ؟ آپ جدید هک میشه ؟
اون متن انگلیسی هم بگید چی نوشته ممنون میشم
آبدیت جدید علاوه بر فلش درایو باعث میشه که شما دیگه حتی بازیهای قدیمی رو هم نتونید اجرا کنید !آبدین جدید یا امشب یا فردا بر روی لایو قرار میگیره فعلا نسخه های بتا از این آبدیت بر روی نت منتشر شده که بسیار خطر ناک و به قول گفتی نابود کننده دستگاه هست پس به هیچ عنوان تا عرضه فرمور جدبد دستگاه رو آپ نکنید ! دقت داشته باشید که آبدیت جدید کل درایو رو فلش میکنه و باعث از بین رفتن دی وی دی کی دستگاه میشه !

آین فرمت جدید به نام بر روی دیسکها هست که مانع اجرای بازیهای کپی میشه XGD3

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
آها پس تا اصلی نیومده و هک نشده آپ نکنم ؟
به هیچ عنوان !
ابتدا داشبرد جدید که اومد هیچ دستگاه هک شده نباید آپ کنه !تا اینکه فرمور جدید بیاد و بر روی درایو نصب بشه بعد از اون باید داشبرد جدید رو نصب کنی !

http://pinata.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=48

Last edited by a moderator:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من نمیدونم چرا وقتی منتظر یه بازی میمونم تا بیاد بعدش برم همرو با هم بخرم یدفه یه قفلی میزارن روی بازی اینم از شانس من از این قفل جدیدا که خیلی خفنه میزارن روش :d
سری قبل هم منتظر ac:bh بودم که اونم اینطوری شد

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
من نمیدونم چرا وقتی منتظر یه بازی میمونم تا بیاد بعدش برم همرو با هم بخرم یدفه یه قفلی میزارن روی بازی اینم از شانس من از این قفل جدیدا که خیلی خفنه میزارن روش :d

من هم مثل شما هستم

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین

خوب بازی مذکور بازی کوچیکی میست و حتی این بازی رو اگر اورج هم بخرید به شما لذتی خواهد داد که حتی خریدش هم به قیمت 60 هزار تومن ارزش داشته باشه !

در کل تاریخ انتشار بازی بعد از قفل هست !ماکرو برنامه ریزی داشبرد خود رو متمرکز کرده روی این بازی حساس و پر ترفدار !تا حداقل به مدتی یک ماه یا کمتر یا بیشتر این بازی فروش خوبی داشته باشه و با توجه به اینکه بازی کپی نمیشه و هیچ دستگاهی حداقل تا مدتی نتونه اون رو اجرا کنه امید فروش رویایی رو از این باز داشته باشه !موضوع بعدی هم شرکت راکاستار هست که به هر حال راکستار هم بخوبی تذکر های لازم رو هم به ماکرو هم به سونی داده که از کپی این بازی تا حد زیادی جلوگیری بشه ! حتی اختمال میره سونی هم آبدیت جدید بده و از 3.60 هک نشده هم رد کنه با این تفسیر ما کپی خرید کنها باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه !این داستان هم مثل بازیهای دیگه مثل تیکن 6 و گرز 2 هست که ماکرو سعی میکنه اول فروش خودش رو با این گونه قفلها حفظ کنه !

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان نمیخوام حالمون رو بدتر کنم ولی این مسعله مسلما فقط برای این بازی نیست و بازی های دیگه هم مطمعنن دچارش خواهند بود.....
البته هکر ها و روس های عزیز دست به سینه هم نمیشینند تا راکاستار یه همچین .... بکنه!!!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نه به همين راحتي ها :d
خیلی هم هست:d
دوستانی که مثل من بعد امتاحانا میخوان بخرن خیالشون راح تره چون تا اون موقع به احتمال زیاد هک میشه:>
ولی بازم این قفل ها و... ا همش مایه ی این میشه که ما این شکلی بشیم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر