L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چرا اون صفحه اول که مربوط به لود بازی هست و آرم l.a noir رو یه صفحه چوبی هست، هر چقدر صبر می کنم چیزی نمی شه؟
کرکش هم اسکیدور هست که با حجم 300 مگ دانلودش کردم!
مشکل قطع شدن از نت هم نیست چون اینکارو کردم بازم نشد.
1 احتمالا کرکت مشکل داره
2. موقع بازی کردن و اجرایبازی تحت هیچ شرایطی به اینترنت وصل نباش

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
شرمنده 2 سال آف تاپیک میکنم اما داشتم بازی میکردم که با این الگو ها روبرو شدم توی پرنده فکر کنم 6 ـم :

این الگو فقط مربوط به دوره هخامنش ایران هست ، و تا جایی که اطلاع دارم در دوره دیگه و همچنین کشور و منطقه دیگه ای مربوط نمیشه ، اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم دریغ نکنه ، عکس هم در دکوراسیون بخش فیلم برداری هالیوود فکر کنم گرفتم .

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
شرمنده 2 سال آف تاپیک میکنم اما داشتم بازی میکردم که با این الگو ها روبرو شدم توی پرنده فکر کنم 6 ـم :

این الگو فقط مربوط به دوره هخامنش ایران هست ، و تا جایی که اطلاع دارم در دوره دیگه و همچنین کشور و منطقه دیگه ای مربوط نمیشه ، اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم دریغ نکنه ، عکس هم در دکوراسیون بخش فیلم برداری هالیوود فکر کنم گرفتم .

این عکس به نظر مربوط به دوران هخامنشی میاد. اما این الگو فقط متعلق به هخامنشیان نیست. در واقع این شیر بالدار با سر انسان که در تخت جمشید می بینیم الهام گرفته شده از هنر آشوری است که در بین النهرین مشاهده می کنیم. یعنی هنر هخامنشیان الهام گرفته از تمدن های پیشین ساکن در منطقه بوده، تمدن هایی از جمله بابل و آشور و عیلام و ... .
باید گفت در دوره ی هخامنشی بر خلاف تمدن های گذشته که زمان پیروزی بر کشوری دیگر، آن کشور را با هرچه بود با خاک یکسان می کردند، ما شاهد به کار بردن هنر آشوری و یا استفاده از زبان های بابلی یا عیلامی(که تمام این تمدن ها همه در گذشته امپراتوری های عظیمی داشته اند) در شاهنشاهی هخامنشیان بودیم که این در جای خودش قابل تامل هست.

• Like
Reactions: kamyy

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان این بازی زیرنویس فارسی شده
من از نسخه کاملشو دانلود کردم نصب کردم ولی یه مشکلی که دارم کلا روی 30 فریم قفله و گزینه vsync نداره تصویر بریده بریده میشه
روی هر رزلوشینی که میزارم همینه
سیستم هم به روزه کسی راه حلی داره؟

• Sad

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
من از نسخه کاملشو دانلود کردم نصب کردم ولی یه مشکلی که دارم کلا روی 30 فریم قفله و گزینه vsync نداره تصویر بریده بریده میشه
واسه منم همينطوره و كلا اين بازى اينطوريه ، بايد همينجورى بازيش كنى ديگه

• Like
Reactions: kamyy and yar_66

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
روی آخرین آپدیت هست ؟؟؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی بسیار زیبایی هست فقط اولش کمی باید صبر کنید تا داستان بازی راه بیوفتد و بازی و سبکش دستتون بیاد ( برای اونهایی که برای اولین بار می خواهند تجربه کنند)

• Like
Reactions: ROONEY190

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام
منم این بازی رو شروع کردم با زیرنویس فارسی...به نظرم قشنگه و سبک جدیدی از بازیه
فقط سختیش نبود GPS هست (مثل جی تی ای!!) x-(

کاش میشد یه Waze روش نصب کرد:))

• Like

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
سلام

پروندهاش که عالین اکثرش ولی داستان بازی مشکلاتی داره و بعضی از جاهاش حال آدم رو میگیره

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام

مراحل خطی وار طی می شوند .... یکم بگذره عادت می کنی . مسیرها واضح هستند. بازی هم عالی هست

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام
یه سوال داشتم
وقتی داریم از یکی بازجویی میکنیم چند حالت میتونیم درمورد تصمیم بگیرم
1- دروغ میگه
2- راست میگه
3- شک

حالت بعدی هست که میتونیم از حس ششمون استفاده کنیم که میگه دکمه | رو بزنید!!!(این دکمه رو چطوری باید بزنیم چون میزنم قبول نمیکنه!!!)

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام
یه سوال داشتم
1- دروغ میگه
2- راست میگه
3- شک

حالت بعدی هست که میتونیم از حس ششمون استفاده کنیم که میگه دکمه | رو بزنید!!!(این دکمه رو چطوری باید بزنیم چون میزنم قبول نمیکنه!!!)
فکر نکنم حالت دیگه داشته باشه . من زیاد درگیر این قضایا نمی شدم سعی می کردم سریع گناهکار کنم طرف رو تا به پایان داستان برسم . همین جوری ۲۳ ساعتی برام طول کشید حدودا

• Smile
Reactions: mehdi_vsgh

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
سلام
یه سوال داشتم
1- دروغ میگه
2- راست میگه
3- شک

همون دکمه i کیبورد رو بزن دیگه یکی از گزینهای راست و دروغ و شک رو پاک میکنه و از بین دو تا گزینه باید انتخاب کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر