L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
مشکل:
من توی اون مرحله ای که میره با همکارش توی موزه نقاشیهای ... لئوناردو داوینچی گیر کردم
میرم تو موزه ولی نمیدونم باید چیکار کنم
راهنمایی کنید

اگه منظورت اون مرحله ای هست که باید به موزه ای که بوسیله ی دوربین عکاسی تو نقشه نشون داده میشن بری(Land mark) باید داخل محوطه بری و مسیری که نشون داده میشه رو طی کنی تا به Clue هایی که تو اون قسمت هست برسی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
ببخشید اسپویل یادم رفت فکر کردم چیز مهمی نیست که اسپویلش کنم
منظورو نمیگیرم
از چند تا مرحله بود که دیگه لوکیشن درست و حسابی نمیداد باید دور شهر میگشتی بعدش یک دفعه صدای همکارش در میومد میگفت باید بری اینجا
وقتی هم به اونجا میرسم هیچ مسیری نیست شما میشه
شما میتونید یک عکسی چیزی نشونه ای از clue بدید تا تونم پیداش کنم؟؟

coloner

کاربر سایت
Feb 14, 2010
39
نام
محمدرضا
سلام دوستان

من یه مشکل بر خوردم . توی مرحله ای که به خونه مونرو حمله می کنم تمام نگهباناش رو میکشم و آخر سر میرسم به مونرو و باهاش حرف می زنم و پرونده بسته میشه . بعد از اون میاد تو منوی بازی و بازی ادامه پیدا نمی کنه . آیا آخر بازیه؟
من یه جا شنیدم که میگفتن هنوز ادامه داره و باید دکتره رو پیدا کنم .
کسی هست راهنمایی بکنه قضیه چیه؟ من به آخر بازی رسیدم یا ادامه داره؟
چون برای من بازی رو ادامه نمیده !
ممنون میشم راهنمایی کنید

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام .
امروز کنکور دادمو اومدم بازی هایی که تو این یه سال اومده رو دارم نصب میکنم .

این بازی رو نصب کردم ولی وقتی میزنم بره تو بازی یه صفحه میاد که نوشته LA NOIRE و هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد .نه گزینه ای داره نه هیچ دکمه ای کار میکنه . مشکل از چیه ؟ ویندوزم 64 بیته . به این ربطی نداره ؟

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اهم اهم،اوه اوه خاک تاپیک رفت تو حلقم:d
دوستان قبلا من اینو بازی میکردم و تا مرحله ی The Silk Stocking Murder هم رفتم.یعنی پرونده رو بستم.آخرش هم این تاس ها بودند:

files_articles__832352LA3-13%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

حالا تصمیم گرفتم که بقیشو برم ازتون میخوام که اگر کسی لطف کنه و سیو این بازیو (از این پرونده به بعد) رو داره بی زحمت بزاره.ممنون میشم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
DLC در حین خود بازی اتفاق می افته . به نظرم خیلی باحال بودن.

بله همینه ... من یه مشکلی دارم که اگر تغریف کنم برای بار 20ــم هست که توی این چند رو دارم به دوستام میگم و کسی کمک نمیکنه

اول یه عذر خواهی بابت اینکه تایپیک فصیل رو بالا آوردم

من بازی رو نصب کردم اما حال و حوصله ندارم دوباره از اول برم، کسی سیوی داره که بشه از مراحل دلخواه بازی رو رفت ؟؟؟ خیلی نیاز دارم

از وسطا هم باشه که عالی هست چون پارسال یبار تموم کردم که هی اتومات میره توی DLC و من آخرش رو نمی دونم دیدم یا نه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بله همینه ... من یه مشکلی دارم که اگر تغریف کنم برای بار 20ــم هست که توی این چند رو دارم به دوستام میگم و کسی کمک نمیکنه

اول یه عذر خواهی بابت اینکه تایپیک فصیل رو بالا آوردم

من بازی رو نصب کردم اما حال و حوصله ندارم دوباره از اول برم، کسی سیوی داره که بشه از مراحل دلخواه بازی رو رفت ؟؟؟ خیلی نیاز دارم

از وسطا هم باشه که عالی هست چون پارسال یبار تموم کردم که هی اتومات میره توی DLC و من آخرش رو نمی دونم دیدم یا نه

این سیو تمام شده ی بازی هست!!!
از قسمت پرونده ها هر پرونده رو خواستین میتونین دوباره بیارین!!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
این سیو تمام شده ی بازی هست!!!
از قسمت پرونده ها هر پرونده رو خواستین میتونین دوباره بیارین!!!

سلام مجتبی جان، مرسی از کمکت
کجا باید بریزم ؟

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن فایل خراب بود

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سیوها باید توی Documents\Rockstar Games\L.A. Noire\Profiles\F7CA8F09\L.A. Noire
البته اون F7CA8F09 رو فک کنم رندوم ایجاد میشه توسط خوده بازی.

اینم سیو خودم ولی یادم نیست تا کدوم پروندس
دانلود

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
میگم مشکل تیک زدن بازی از چیه؟
من همون اوایل که اومده بود نصبش کردم ولی توی بازی تیک میزد بدجور(با گرافیک nvidia هم اجرا نمیشد و مجبور بودم با گرافیک داخلی بیارمش بالا integrated graphics که اینتل هست) واسه همین بیخیالش شدم ولی الان دلم کشید درستش کنم و ادامشو برم:)
کسی راهی بلده این درست شه؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
میگم مشکل تیک زدن بازی از چیه؟
من همون اوایل که اومده بود نصبش کردم ولی توی بازی تیک میزد بدجور(با گرافیک nvidia هم اجرا نمیشد و مجبور بودم با گرافیک داخلی بیارمش بالا integrated graphics که اینتل هست) واسه همین بیخیالش شدم ولی الان دلم کشید درستش کنم و ادامشو برم:)
کسی راهی بلده این درست شه؟

اون تیک که میگی واس گرافیک بوده که نمیکشیده...
چطوریا با کارت گرافیک سیستم اجرا نمیشد؟!اروری چیزی!!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
اون تیک که میگی واس گرافیک بوده که نمیکشیده...
چطوریا با کارت گرافیک سیستم اجرا نمیشد؟!اروری چیزی!!

هیچ اروری نمیداد. فقط وقتی میزدم اجرا با گرافیک nvidia هیچ اتفاقی نمی افتاد:) ولی وقتی میزدم اجرا با گرافیک اینتل، اجرا میشد ولی بعد از یه مدت که داغ میکرد تیک های وحشتناکی میزد:(
تازه با همون اینتل هم بعضی وقتا اجرا نمیشد و توی صفحه ای که با لامپ نئونی مینویسه L.A. Noire وایمیستاد

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
هیچ اروری نمیداد. فقط وقتی میزدم اجرا با گرافیک nvidia هیچ اتفاقی نمی افتاد:) ولی وقتی میزدم اجرا با گرافیک اینتل، اجرا میشد ولی بعد از یه مدت که داغ میکرد تیک های وحشتناکی میزد:(
تازه با همون اینتل هم بعضی وقتا اجرا نمیشد و توی صفحه ای که با لامپ نئونی مینویسه L.A. Noire وایمیستاد

من کارتم AMD هست و مشکل تیک هم باید با Patchــی که توی خود پوشه های نصب بازی هست ( 60 مگ ) رو در محل بازی که باید حتما توی C نصب کنی بریزی ... و همینطور توی Command Line عبارت

str -mousefree -npd-

را دقیقا مثل همین بالا داخل آن کپی کنی. اگر بازم تیک داد مشکل سیستمت هست، بازی رو یخورده کم کن گرافیکش رو ببین تاثیری داره

Quality اینجا کیفیت بالاتر هست نسبت به Performanc

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
چرا اون صفحه اول که مربوط به لود بازی هست و آرم l.a noir رو یه صفحه چوبی هست، هر چقدر صبر می کنم چیزی نمی شه؟
کرکش هم اسکیدور هست که با حجم 300 مگ دانلودش کردم!
مشکل قطع شدن از نت هم نیست چون اینکارو کردم بازم نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر