L.A Noire بر روی PC

• Thread starter Thread starter Sâlar
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Sâlar

کاربر سایت
lanoireshout.jpg

راک استار امروز درباره نسخه PC بازی L.A Noire میگوید
این بازی از حالت 3D ، کیبورد و گیم پد پشتیبانی میشود
Team Bondi ماه گذشته بازی L.A Noire بر روی کنسول های PS3 و X360 منتشر کرد و امروز راک استار از انتشار ان روی PC میگوید .
ال ای نویر یک سبک جدید از بازی هاست که شما در نقش یک کاراگاه در 1940 در شهر لوس انجلس به دنبال کشف حقیقت میپیدازید .
ترکیب منحصر به فرد داستان و گیم پلی بازی میتواند بازی ای به یاد ماندنی برای طرف داران Pc به عمل اورد

منبع

فرهود جان خوشحال نباش.یعنی کل پی سی بازا خوشحال نباشن.چون اگر بازی نکنن چیزی رو از دست ندادن.یه بازی کاملا چرت.بنده که وسطهای dvd 2 بازی رو شوتش کردم از دستگاه بیرون.یعنی واقعا heavy rain خدا بود جلوی این.

وجه مشترک این بازی با hr خودش یه سوال فلسفیه !
لطفا در به کار بردن کلمه "چرت" دقت فرمایید
با تشکر

• Like
Reactions: u.T.a and Kavigne
دفه دیگه به تیم باندی میگم سر تفنگای کارگاهمون یه اره برقی وصل کنن تا جناب یو.اس.آ هم بپسندنش:دی!باو اینو چجوری با اون تعفن یکی میدونی؟کجاش شبیه بارون سنگین بود آخه؟:(

دفه دیگه به تیم باندی میگم سر تفنگای کارگاهمون یه اره برقی وصل کنن تا جناب یو.اس.آ هم بپسندنش:دی!باو اینو چجوری با اون تعفن یکی میدونی؟کجاش شبیه بارون سنگین بود آخه؟:(
اگر اون تعفن بود پس اینم بیشتر به چاه خلاء شباهت داره:d.hr حداقل چهارتا سکانس هیجانی داشت.مثل همون رانندگی تو بزرگراه یا تو تعقیب و گریزهاش.ولی این چی؟یه روند تکراری و مزخرف و چرت.توی صحنه های تیراندازی هم که افت فریم غوغا میکرد.

خوب اولا که خوب کرد داد من حاضرم یه سال هم اضافه صبر کنم اما با کیفیتی در شان PC بازی کنم.
با این احتساب باید دوره RDR رو خط بکشیم یعنی ؟ :(
چی میشد یه همچین تیتری میدیدیم
RDR With L.A Noire For PC With DX11 :d

با گرافیکی هیولا ، تاریخ عرضشم تو تابستون بود :))
چه حالی میداد این تابستان ! =))

با جناب u.s.a موافقم ... :d بازی واقعا پتانسیل خیلی خوبه حتی برای تبدیل شدن به GOTY رو داشت اما متاسفانه خیلی روند تکراری و خسته کننده ای داره به خصوص از Case 14 - 16 که جز پیدا کردن سرنخ و بازجویی و دوباره پیدا کردن سرنخ کار دیگه ای ندارید ! این وسطا چنتا مینی گیم گذاشتن که متاسفانه اونا هم به زودی تکراری میشه ... دیگه اخراش فقط دعا میکردم زودتر تموم شه ... :d

• Like
Reactions: u.s.a
دستشون درد نکنه کاشکی همه بازی ها این جور بودن که نسخه کنسولیشون میومد چند وقت بعد نسخه PC بیاد تا به قول دوستان PC که مرده جون بگیره هیچی جای PC رو نمیگیره:x
خوب اون موقع که دیگه کنسولا فروش نمیکنن همه هم تو خونه PC دارن:d

بعدشم این بازی هیچی نداشت.اگر من بخوام فیلم ببینم که میرم سریالهای شرلوک هلمز رو میبینم دیگه چه کاریه وقتم رو پای بازی تلف کنم.
متوجهی که این جمله رو دقیقا میشه واسه Heavy Rain هم بکار بُرد دیگه!البته با چند تا ویرایش کوچیک:
فیلمای چیپ و درجه ی 2 و 3
دکمه زنی
:d

درود؛بازی رو دوتا کنسول چند نسخه فروش داشته؟
مبارک پی سی گیمرها:)
پ.ن:کلاس زبان نمیخوایم راه بندازیم اما یا ال.ای.نوئر و یا نواغ تلفظ میشه ...بله؛به همین زشتی.
تو یکی از تریلر های بازی طرف گقت ال ای نوار :دی حالا چی شد ؟ :دی من بد شنیدم ؟ :دی

یه عده تون اون موقع که PC رو میکوبیدید و میگفتید نمیتونید شاهکارهایی همچون RDR و L.A. Noire رو انجام بدید و یادتون رفته ؟؟ الان چی شد که یدفعه بازی آشغال و خواب آور و .... شد؟
واقعا برای یه عده تون متاسفم.

lanoireshout.jpg

راک استار امروز درباره نسخه PC بازی L.A Noire میگوید
این بازی از حالت 3D ، کیبورد و گیم پد پشتیبانی میشود
Team Bondi ماه گذشته بازی L.A Noire بر روی کنسول های PS3 و X360 منتشر کرد و امروز راک استار از انتشار ان روی PC میگوید .
ال ای نویر یک سبک جدید از بازی هاست که شما در نقش یک کاراگاه در 1940 در شهر لوس انجلس به دنبال کشف حقیقت میپیدازید .
ترکیب منحصر به فرد داستان و گیم پلی بازی میتواند بازی ای به یاد ماندنی برای طرف داران Pc به عمل اورد

منبع

حالت 3D رو کنسولم بود دوستان ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or