شایعه Kotaku از عرضه PS4.5 می‌گوید

• Thread starter Thread starter Hazmat
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
وبسایت «Kotaku» (کوتاکو) اخیرا ادعا کرده‌است که از منبعی آگاه شنیده که سونی قصد عرضه «PS4.5» را خواهد داشت. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

chlcgnyumtpc0l5rkd4l.png

بر طبق اداعای کوتاکو، کمپانی سونی قصد دارد تا ورژن جدیدی از PS4 را عرضه کند که دارای قدرت گرافیکی بیشتر خواهد بود و توانایی اجرای بازی‌ها با رزولوشن 4K را خواهد داشت.
البته منبع آگاه چیزی در مورد کاربران فعلی PS4 نگفته‌است که آیا قادر خواهند بود با خرید قعطه‌ای خاص قدرت پردازشی کنسول خود را افزایش دهند یا خیر، هرچند این‌طور به نظر می‌رسد که سونی در حال صحبت با توسعه‌دهندگان است.
بر طبق صحبت‌هایی که بین سونی و توسعه‌دهندگان رد و بدل شده‌است، PS4.5 در بخش GPU آپگرید را تجربه کرده که شامل ساپورت دو قابلیت اجرا بازی‌ها در رزولوشن 4K و همچنین منبع پردازشی بیشتر جهت بهبود اجرا عناوینی که از PlayStation VR استفاده می‌کنند، می‌شود.
در حال حاضر PS4 قادر است تا تصاویر و ویدیوهایی با رزولوشن 4K را پخش کند ولی توانایی اجرای بازی‌ها با این کیفیت تصویری را دارا نیست. با GPU جدید ممکن است که که حق انتخاب دومی به سازندگان برای برگزیدن رزولوشن بهتر، افکت‌های بیشتر یا ویژگی‌های گرافیکی که باعث بهتر شدن ظاهر اثر می‌شوند، داده شود.
اکنون تعداد افرادی که درباره PS4 قدرتمندتر می‌دانند محدود است. کوتاکو ابتدا خبر را از یک منبع قابل اعتماد می‌شنود، ولی خیلی زود منابع دو برابر می‌شوند. یکی از منابع به کوتاکو گفته‌است که احتمالا این کنسول امسال منتشر نخواهد شد.
ظاهرا PS4.5 تنها نخواهد بود، چرا که اخیرا صحبت‌هایی نیز پیرامون آپگرید Xbox One به گوش می‌رسد.
باید منتظر ماند و دید که ادعای کوتاکو تا چه اندازه به حقیقت نزدیک خواهد بود.

حالا جالب تر از اینا موقعی میشه که اعلام کنن برای بازی کردن همین بازی های حاضر، باید بازی رو واسه اون کنسول جدا بخریم یا همونا رو بگیرن ۱۰۸۰ ۶۰فریم ریمستر کنن :|

خب اگه قراره God of War 4 لانچ تايتل باشه ( كه نيست ) كنسول حداقل تا يك سال ديگه عرضه نميشه !!
SantaMonica هنوزم ميگه اول كاريم براي بازي جديد و جوري نيست كه بخوايم چيزي ازش نشون بديم !!!
حالا يكيشون دروغه ديگه يا حرف سانتا يا لانچ تايتل بودن God of War 4

دوستان صد در صد خبر شایعه نیست منم خودمم زمان لانچ ps4 خریدم ولی نمیتونم چشمامو به روی واقعیت ببندم متاسفانه سونی دست به این حماقت زده و اینجور که از اخبار پیداست باید توی E3 شاهد معرفیش باشیم

• Like
Reactions: Ezio96
نسخه دیگری از PS4 در کار هست، N تا منبع اینو گفتن و نمی شه نقضش کرد

اما به لحظات شیرین 1 آپریل هم داریم نزدیک می شیم، یک خبر هایی در مورد PS4 جدید میاد که زاییده ذهن دوستان عزیزمونه
در نتیجه یک چند روزی بی خیال اخبار جدید بشید

علی اگر واقعا اینجوری باشه زیاد هم بد نیستا :D چون توض گفته قیمت 400 یا 500 دلاره من فکر میکردم 700-800 دلار باشه

مشکل اینه که باید سریع کنسولامون رو رد کنیم بره :D

از طرفی هم منم ضدحال میخورم که PS4 خریدم ولی از این به بعد به چشم یه کنسول درجه 2 بهش دیده میشه و قراره بازیا خیلی داغون بشن روش ولی از طرفی هم دوست دارم که بگیرمش و بازیا رو به صورت خیلی بهتر تجربه کنم.

تو این نسل بیشتر از رزولوشن 4K به فریم بالاتر نیاز داریم

در مورد اون خبر نمیدونم دروغ اول آوریل هست یا نه، ولی لامصب چقدر جلو رفته! 110 صفحه! :|
وقتی همچین کنسولی از راه برسه، باید انتظار این چیزها رو هم داشت. اگه با یه ورژن اسلیم ساده طرف بودیم که قدرت بالاترش فقط برای کارهای جانبی بود قضیه فرق میکرد، ولی اگه قرار باشه سخت افزارش با PS4 متفاوت باشه و این تفاوت توی بازی ها به کار بره، یعنی از الآن میشه به انتظار پورت های زیبا روی PS4 بود. همین الآن نصف بازی های Third Party به زور آپدیت به شرایط نسبتاً طبیعی میرسن و باز هم مشکلاتی دارن. حالا فرض کنین طرف باید در کنار نسخه های PC, PS4, X1 سه نسخه دیگه هم بسازه: NX, PS4K, X1.5. یعنی قشنگ اوضاع عجیبی به راه می افته که ضررش رو فقط اون بیچاره هایی میبینن که کنسول هاشون رو نیمه اول این نسل خریدن. یا مثلاً استودیویی مثل PD که هر نسل به زور 2تا نسخه کامل GT میسازه، حالا توی همچین وضعیتی چیکار میکنه؟! کل وقت و تلاششون رو میذارن پای PS4K و بعدش یه پورتی هم برای PS4 میدن که رفع تکلیف کرده باشن.
ولی واقعاً امیدوارم خبر الکی باشه، چون انتظار هر چیزی رو داشتم به جز قدرت دو برابری GPU!!! این طوری دیگه اختلاف بین بازی های دو کنسول از چیزی که فکرش رو میکردیم هم بیشتر میشه.
این هم قشنگ بود!
MKIdF.jpg

عجب مسخره بازی شده این نسل.دوماهه یک خبر درست حسابی بیرون نیومده.:|

دو و نیم سال از نسل گذشته 10 تا بازی درست حسابی عرضه نشده که هیچ، تمام بحث ها هم حاشیه ای و مضخرف بوده.از رزولوشن گیت و مضخرفات او نسل تا اکوسیستم و کنسول بین نسلی و نمیدونیم چی:|.اینجاست که آدم میفهمه نسل هفت چه نعمتی بوده.7-8 سال یک کنسول مثل چی کار میکرد و هرسال هم 5-6 تا شاهکار حداقل عرضه میشد.

من خودم به خاطر عدم وجود محرک خوب کنسول نخریده بودم و تا اینجا با PC سر کرده بودم وتازه میخاستم تو این ماه ها برم سمت کنسول که این خبرهای چرت و پرت داره پشت سر هم میاد.الانم باید نشست تا E3 بیاد ببینیم پی تو سرشونه.رسما یک جماعت مسخره اینا شدن.

این تاپیک هم عالیه:))

what if xbox 1.5 is more powerful than ps4k

میگه چی میشه اگه XBOX1.5 قوی تره از PS4K باشه؟

طرف این کامنت را پایینش نوشته :

what if NX is more powerful than xbox 1.5
What if SEGA comes back? and so on.

حالا فرض کنین اینجوری بشه قدرتها مثلا : PC>X1.5>NX>PS4K>PS4>X1. عجب شیر تو شیری بشه:))

آخرین ویرایش:
دوستان پیشنهاد من اینه که PS4K رو نخرید و صبر کنید تا 3 سال دیگه که PS5 بیاد
چون وقتی اومد شاهد سیل بسیار عظیم بازیهای ریمستر PS4K برای PS5 خواهیم بود:))
اینطوری میتونید بازیهای PS4K رو با رزولوشن 8K و فریم 120 بازی کنید:)))

Sent from my Xperia Z2

دوستان پیشنهاد من اینه که PS4K رو نخرید و صبر کنید تا 3 سال دیگه که PS5 بیاد
چون وقتی اومد شاهد سیل بسیار عظیم بازیهای ریمستر PS4K برای PS5 خواهیم بود:))
اینطوری میتونید بازیهای PS4K رو با رزولوشن 8K و فریم 120 بازی کنید:)))

Sent from my Xperia Z2

توی این خبری که اومده گفته شده بازیهای PS4 که برای PS4K پچ نشده باشن (این کار هم باید از طرف سازنده صورت بگیره، یعنی عملاً باید بازی رو برای پلتفرم جدید بهینه کنن با بودجه خودشون) هیچگونه بهبودی در عملکردشون وجود نخواهد داشت. اگر همین برنامه رو بخوان برای PS4K هم اجرا بکنن اون موقع شما نمیتونی بازیهاش رو بدون پچ شدن روی PS5 با کیفیت بالاتر بازی کنی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or