KojiPro در رابطه با عدم وجود نخستین MGS در کالکشن HD توضیح می دهد .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ...

86905133488780370131.jpg

Metal Gear Solid HD Collection که اخیرا عرضه شد شامل نسخه های دوم و سوم به همراه Peace Walker از این سری محبوب و پرطرفدار بود ؛حال طرح این پرسش اجتناب ناپذیر است که چرا بازسازی نخستین Metal Gear Solid یعنی MGS :The Twin Snakes در این مجموعه جایی ندارد ؟
در جدیدترین پادکست ،Sean Eyestone از Kojima Productions در این باب توضیح می دهد :

"The Twin Snakes در واقع باز سازی نسخه اول بود که توسط Silicone Knights (سازنده Too Human) ساخته شد ؛درست است که ما در ساخت آن نظارت داشتیم ،اما می بایست محتوای کالکشن HD قانونی باشد ،این بود که تصمیم گرفتیم MGS :TTS را در این کالکشن قرار ندادیم .
هر آن چه در این کالکشن وجود دارد بطور مستقیم و تمام و کمال به دست KojiPro و شخص آقای Kojima ساخته شده و این دلیل عدم وجود MGS :The Twin Snakes در این کالکشن می باشد ."

[منبع خبر]

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوب یعنی چی دردسر داره ؟ این چه بهونه عجیبی هست ؟

مگه ملت نمیخوان پول بدن برا این بازی ؟؟؟

mgs 1 رو با شبیه ساز رو pc 1080p اجرا کنی واقعا کیفیت منطقی پیدا میکنه ...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
"The Twin Snakes در واقع باز سازی نسخه اول بود که توسط Silicone Knights (سازنده Too Human) ساخته شد ؛درست است که ما در ساخت آن نظارت داشتیم ،اما می بایست محتوای کالکشن HD قانونی باشد ،این بود که تصمیم گرفتیم MGS :TTS را در این کالکشن قرار ندادیم .

این یعنی بازی تمام و کمال با همه ی کلیات و جزئیاتش در اختیار nintendo و تحت لیسانس nintendo هست دقیقا مثل بازیهای RE remake و RE zero که هیچ کدوم تا بحال برای هیچ کنسولی بجز wii ،ریمستر نشدن.فکر کنم تا ابد هم همینطور بمونن مگر نینتندو یه تصمیمی در باره ی این بازیها بگیره.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من دوست نداشتم HD کنن بزارنش توی این کالکشن ...
به دلیل اینکه نمی خوام از حالت نوستالژِی اش خارج شه !
همین MGS3 و 2 رو که الان HD بازی می کنم اولاش یاد خاطرات گذشته می افتادم و چه حالی میداد ! کلی واسم نوستالژی بود :d ولی الان واسم عادی شده ! و اون خاطراتو کشت و برد با خودش :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دلتون رو روشن نگه داريد، نزاريد شمعش خاموش شه.
حتما يه روز دوباره ميسازنش. يكي از بهترين بازي هاي دوران MGS هست.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این MGS1 رو برای PS3 دادن من الان روی دستگام هست پس مشکلی برای HD کردنش هم نداشتن.

این MGS TT رو هم داره دری وری میگه که لیسانسش فلان بوده یا اینا دارن یک فکر اساسی برای ساخت یه ریمیک از MGS می کنند یا هرچی هست این دلیلش نیست. دیگه سر نینتندو و 007 دیدیم که یکی از بچه ها اینجا خودشو کشت که هیچ وقت اون Golden Eye برای هیچ کنسولی عرضه نمیشه که شد . . .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ما آخرش هم آرزو به دل این Twin Snakes می مونیم ! :(
این همه بازی Gamecube رو میشه قشنگ با دلفین اجرا کرد ، بعد دقیقآ Twin Snakes به مشکل میخوره و توی cutscene ها میترکه ! نصف لذت MGS هم که به همین cutscene هاش هست.
میتونم بگم از این موضوع باید خیلی ام خوشحال باشی. CutScene های Twin Snakes به شدت دستکاری شده بود و بجائی ارائه یه چیز بهتر، تقریباً فیلم هندی بود. اگر TS رو بازی کنی یا خودکشی میکنی یا کلاً از MGS متنفر میشی :D.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^^^
دقیقا :D ! یه کات سین ـش رو یکی از بچه ها واسم لینک کرد ، اسنیک روی موشکی که شلیک شده ایستاده بود و داشت کنترلش می کرد :D !
کلا آریا CPU کامپیوترت رو ببوس که بازی رو اجرا نکرد :D !

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من که با بازی کردن این کالکشن کلا از هر چی خاطره خوب که با شماره 4 و حتی این دو شماره 2و3 داشتم خداحافظی کردم.واقعا صنعت گیم پیشرفت کرده.چه طور باید با این وضع نشونه گیری و تیر انداری کرد.وای..............

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اصلا این HD collection های نصفه و نیمه شده یه منبع درآمد عجیب برای این شرکت ها ! :|

همین Silent Hill HD collection کلا دو تا بازی توش هست ، بهش میگن کالکشن ! :|

Silent Hill 4 : The Room رو که کاملا دستشون باز بوده برای تبدیلش رو اصلا حال نداشتن بزارن تو کالکشن ! :|

حالا سایلنت هیل 1 و Origins و Shattered Memmories هم که کشک ... :|

گیر آوردن ملت رو اینها هم به خدا ...

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 PM ارسال شده بود ----------

ااگه 1 Metal Gear Solid رو HD میکردن ، اینجوری میشد :

85891046664240252251.jpg

والله خیلی هم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر