Kojima Productions خواستار دخالت Platinum Games نبود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mg-rising.jpg

Metal Gear Rising: Revengeance اندک اندک به زمان عرضه خود نزدیک می‌شود. اگرچه کهنه سرباز Kojima Productions، آقای Yuji Korekado به تازگی فاش کرده است که در ابتدای کار او خواستار ورود استودیو سازنده بازی Bayonetta به این پروژه نبوده است. با این حال، اکنون او با این کار موافق است.

ضمن گفتگو با OXM، آقای Korekado از تنشی که زمان منتقل کردن این عنوان به استودیو Platinum Games در دفتر کاری آن ها ایجاد شده بود، گفت: " وقتی Kojima Productions تصمیم به منتقل کردن این عنوان به استودیو Platinum Games گرفت، قطعا دوران سخت و تاریکی بود. مردم تلاش زیادی در این مورد به کار برده بودند، اما نتیجه ای در بر نداشت."

وی افزود: " هنگامی که استودیو Platinum برای گرفتن بروزرسانی از این بازی، به استودیو ما آمدند، از من خواسته شد که وضعیت کنونی را برای آن ها شرح دهم. تلاطم پیچیده ای صورت گرفته بود: من می‌خواستم که ساخت بازی به صورت داخلی باقی بماند اما کوجیما می‌خواست آن را به جلو سوق دهد. این نا امید کننده بود اما من می‌بایست به همراه آن حرکت کنم."

" خوشبختانه، حتی بعد از منتقل شدن این بازی به Platinum، من قادر به مشارکت در ساخت این بازی بودم. بعد از این که من دریافتم این بازی به جلو پیشرفت می‌کند، تمام احساسات بد خود در این مورد را از خود دور کرده و به همراه کار حرکت کردم. وقتی که من اولین تریلر Revengeance را دیدم، فهمیدم که این چیزی است که Kojima Productions قادر به انجام آن نبود و چیزی بود که من احساس خوبی در مورد آن داشتم."

هم چنین سایت VG247 نیز مصاحبه ای با آقای Korekado در مورد انتقال این بازی از Kojima Productions به Platinum Games داشته است و او از علاقه استودیو Platinum برای شروع این پروژه از ابتدا ضمن درخواست استودیو کوجیما مبنی بر حفظ داستان و شخصیت ها، سخن گفت.

وی اذعان داشت: " ما به جستجوی استودیوهای ژاپنی که تجربه ای در ساخت بازی های اکشن داشتند، پرداختیم و البته Platinum Games مد نظر ما قرار گرفت. وقتی ما به سوی آن ها رفتیم، کارگردان، تهیه کننده و کل تیم سازنده گفتند: "لطفا اجازه دهید از ابتدا و با داستان و شخصیت ها و مبارزات با باس ها شروع کنیم. ما می‌دانیم که این درخواست بزرگی است اما در نهایت به چیزی تبدیل خواهد شد که شما می‌خواهید."

" با این که Platinum مسئول ساخت این بازی است اما مسیر دنیای بازی، داستان و کات سین ها همگی توسط Kojima Productions ساخته و پرداخته خواهند شد. ما روزانه با یکدیگر مشارکت داریم تا مطمئن شویم که داستان در گیم پلی بازی منعکس شده باشد."

Metal Gear Rising: Revengeance در تاریخ 19 فوریه 2013 برای Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
باید دید آخر با این وسواس استاد چی میدن دست ملت
" با این که Platinum مسئول ساخت این بازی است اما مسیر دنیای بازی، داستان و کات سین ها همگی توسط Kojima Productions ساخته و پرداخته خواهند شد. ما روزانه با یکدیگر مشارکت داریم تا مطمئن شویم که داستان در گیم پلی بازی منعکس شده باشد."

عالــــــــیه>:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هر چقدر توی این یکی دو سال اخیر زجر کشیدیم و توی جهنم به سر میبردیم عوضش امسال داریم آماده میشیم برای شیرجه زدن توی بهشت HnS ها :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هر چقدر توی این یکی دو سال اخیر زجر کشیدیم و توی جهنم به سر میبردیم عوضش امسال داریم آماده میشیم برای شیرجه زدن توی بهشت HnS ها :D

دقیقا :D 2013 بهترین سال برای طرفدارای HnS ـه >:d<

Devil may Cry
Metal Gear Rising Revengance
God Of War Ascension
Castlevania Lords Of Shadow 2

تازه Bayonetta 2 هم احتمالا عرضه میشه !

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
خیلی به این بازی امید دارم مخصوصا چون خود KP تو ساختش دخالت مستقیم میکنه هرچی NG3 نابود کرد به نظرم تو این بازی به بهترین شکل ممکن وجود داره مخصوصا قطع عضو >:d:d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
به هر حال این انتقال ، باعث تغییرات زیادی در این بازی نسبت به تریلر اول که کوجیما منتشر کرد ، شد ولی خب Platinum استودیو مطمئنی هست و هیچ وقت باعث خراب شدن یه IP جدید که ایده های جدیدی واسه H&S داره ، نمیشه !!

MGR از بابت گیم پلی از الان تضمین شده است ، چون تخصص Platinum گیم پلی روان و اعتیاد آور و خلاقانه است ولی امیدوارم همونطور که این بازی شخصیت رایدن رو از سری MGS قرض گرفته ،یه داستان عالی ، مثل داستان سری MGS ،داشته باشه ! هر چند شایعات و خبر های چندان دلچسبی درباره داستان این بازی به گوشمون نخورده!

به هر حال به قول دوستان ، بعد از مدت ها دوری و قحطی H&S ، امسال یه سال رویایی واسه ما عاشقان این سبک خواهد بود !:x

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همه چيش عاليه به جز گرافيكش !

گرافيكش واقعا داغونه!
گرافیکیش داغونه؟!! تریلر های اخیر بازی رو دیدید؟ چنان سرعت بالایی در بازی حاکمه که واقعا ادم میمونه که اصلا میشه صحنه رو تشخیص داد یا نه. حالا میگید خب سرعت چه ربطی به گرافیک داره. ربطش اینجاست که با وجود این چنین سرعت بالایی حتی لحظه ای افت فریم نداره بازی (حداقل توی تریلر ها اینطوری بوده). در نگاه کلی هم والا به نظرم گرافیکش خیلی هم زیبا کار شده. به آخرین تریلر موجود که حدود 5 دقیقه بود مراجعه شود.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
گرافیکیش داغونه؟!! تریلر های اخیر بازی رو دیدید؟ چنان سرعت بالایی در بازی حاکمه که واقعا ادم میمونه که اصلا میشه صحنه رو تشخیص داد یا نه. حالا میگید خب سرعت چه ربطی به گرافیک داره. ربطش اینجاست که با وجود این چنین سرعت بالایی حتی لحظه ای افت فریم نداره بازی (حداقل توی تریلر ها اینطوری بوده). در نگاه کلی هم والا به نظرم گرافیکش خیلی هم زیبا کار شده. به آخرین تریلر موجود که حدود 5 دقیقه بود مراجعه شود.

شاید یه سری مثل من اون اولین تریلر فوق العاده ی این بازی که هندونه نصف میکرد یادشون نرفته هنوز:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کوجیما ساما، با P* هم آری؟! :biggrin1:
کوجیما که این حرف رو نزده مرتضی. این Yuji Korekado نمیخواسته این بازی به دست اونا بیوفته. بر عکس کوجیما میخواست بازی رو به اونا بده:biggrin1:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
کوجیما که این حرف رو نزده مرتضی. این Yuji Korekado نمیخواسته این بازی به دست اونا بیوفته. بر عکس کوجیما میخواست بازی رو به اونا بده:biggrin1:

عه؟! :D پس این آقای Yuji Korekado خیلی *^$^*&%! و همچنین *&$%#@@&!!! ایضا **&^%$&)) ! :D بله! :D :D :D

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
Platinum games به اندازه ای در vanquish و bayonetta عالی عمل کرد که جزو بهترین استدیو های بازی سازی از نظر من قرار گرفته ، امیدوارم توی این کار هم موفق باشه بعضی ها میگن گرافیکش خوب نیست ولی از نظر من توی H&S :
اول: گیم پلی
دوم : موزیک
سوم :داستان
چهارم : گرافیک

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من اول دید بدی از بازی داشتم مخصوصا گرافیک بازی اما آخرین تریلر بازی رو که دیدم از بازی خوشم اومد مخصوصا گرافیکش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر