Kojima عرضه Death Stranding بر روی PC را رد نکرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
x15oeq0wwn201.jpg

هیدئو کوجیما اخیرا با حضور در رویداد Tribeca 2019 کمی در مورد عنوان آینده خود یعنی Death Stranding صحبت کرد. نکته جالب صحبت های کوجیما، حداقل برای طرفداران PC، رد نکردن احتمال انتشار این بازی مورد انتظار خود بر روی پلتفرم PC بود.

اولین سوالی که در این رویداد از هیدئو کوجیما پرسیده شد مرتبط با کار او بود. کوجیما به این سوال به دقت پاسخ داد اما از پاسخ دادن به سوال دوم که در مورد عرضه Death Stranding بر روی PC بود سر باز زد.

سوال اول: آیا کوجیما رویایی فراتر از بازی سازی را در سر دارد؟
پاسخ: می خواهم فراتر بروم اما وقتی بازی می سازم دیگر مجبور نیستم کار بیشتری انجام دهم (یعنی سعی میکنه عنوانی فراتر از یه بازی بسازه)
با همه وجود می خواهم تا زمان مرگ بازی بسازم.
سوال دوم: بازی هنوز هم قراره برای PC عرضه بشه؟
پاسخ: به این سوال پاسخ نداد!

کوجیما در سال 2015 با اعلام جدایی از Konami استودیو مستقل خود یعنی Kojima Productions را معرفی و همکاری با Sony در ساخت اولین بازی خود بعنوان یک انحصاری کنسولی را تایید کرد.
اندکی بعد مدیر اجتماعی PlayStation اروپا پرسش و پاسخی را با هدف شفاف سازی در مورد همکاری با Kojima Productions در سایت Medium منتشر کرد که عرضه بازی جدید کوجیما بر روی PC (پس از عرضه نسخه PS4) را تایید می کرد. این بیانیه از توافق Sony با Kojima Productions بر سر عرضه اولین بازی این استودیو (که به گفته کوجیما به یک فرنچایز تبدیل خواهد شد) بعنوان یک انحصاری کنسول برای PS4 خبر می داد.

این پرسش و پاسخ مدتی بعدی به درخواست مدیر اجتماعی PlayStation اروپا حذف شد.

آیا پنهان کاری کوجیما به این دلیل است که نمی تواند در مورد برنامه های آینده خود صحبت کند؟ نظر شما چیست؟

Hideo Kojima does not deny, nor confirm, a future PC release for Death Stranding | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
این خنده های هیستریک نماینگر خیلی چیزا هست

انشاءالله که روی گیم پس بیاد، من که تا سال دیگه اشتراک دارم
ایشالا که بیاد و بعد از نقش بستن عبارت Kojima Production Presents روی اسکرین تلویزیون با عبارت Sony Interactive Entertainment روبرو بشید :hearteyes:

نَکُشیمون هیستریک ;))

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
وضع xbox فن ها به جایی رسیده که برا چیزی که هرگز نمیتونن داشته باشن خوشحال میشن و ترول میکنن:)) pc فن ها هم که از در علم عقلانیت عقل سلیم و صحیح صحیح وارد میشن اونوقت ps فن ها رو ترول میکنن عجب...................... انگار یکی میخواست این بازی رو کاورش only on داشته باشه جرمه شما که خودتون دارید با انحصاری های اپیک خفه میکنید:))

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
تا شما وایستی قیمتش بیاد زیر یک میلیون که بخریش و تو تاپیکش تجربتو به اشتراک بذاری، چند روز قبل ریلیزش، رو PC پایرتش کردیم رفته:tearsofjoy:
خودم روی PC پایرت میکنم ، ولی تجربه میگه تمام بازیها زمان می بره تا کرک بشن ، امیدوارم در مورد Gears این اتفاق نیفته و نسخه Codexش سریع بیاد تا حتی نیاز به گیم پس هم نداشته باشین :D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
منطقی نیست
سونی از یک طرف وعده بازی های Blockbuster تمرکز بر Hard-Core گیمر ها میده
Sony Positions Next PlayStation for Hard-Core Gamers
از طرف دیگه کوجیما که تنها اسمش از هر Blockbuster تاثیر گذار تره از دست بده ؟:-?
---------------------------------------------------------------------
V for Victory

112936

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
حقیقت اینه که این مسئله یه ابزار بازاریابی قویه برای سونی و کوجیما! اول با یه تایید تقریبا رسمی شروع شد و از اون زمان تا همین حالا و آینده با هینت های رسمی و غیر رسمی بازی رو ترند می کنن و کاملا هم جواب داده!
فک کنید بازی از همون اول بعنوان یه انحصاری کنسولی معرفی میشد! مثل خیلی از بازی های بزرگ و کوچیکی که الان انحصاری کنسولی هستن! اصلا کسی انقدر به پلتفرم هاش اهمیت می داد و اینهمه بحث ایجاد میشد؟ قطعا نه!
با یه استراتژی ساده، بدون هیچ هزینه ای هر چند بحث وقت بازی رو میارن سر زبون ها. حرکت جالبیه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این خنده های هیستریک نماینگر خیلی چیزا هست

=P~انشاءالله که روی گیم پس بیاد، من که تا سال دیگه اشتراک دارم
نمی‌دونستم آنقدر به بازی هایی که ذره ای به کمال نمیرسونن ، بازیایی که همه چیزشون حتی گیم پلی در خدمت داستان گوییه علاقه مندی! ، ملت رو فیلم کردی، یا اون موقع موقع تایپ به کمال رسونی اشکات رو پاک میکردی!؟

باز خدا رو شکر تکلیفمون یا خودمون مشخصه ، سبک و علایق مشخصی داریم ، وقتی
Xenoblade Chronicles 2 یا Fire Emblem برای سوییچ میان نمیاین با جملات این بازی های کارتونی و بچه گونه خودمون رو خالی کنیم
حداقل وقت خبر انتشار برای یه پلتفرم دیگه ، دهنتون اینطوری آب نیفته=P~، یه کم حفظ وجهه کنید ! ;))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمی‌دونستم آنقدر به بازی هایی که ذره ای به کمال نمیرسونن ، بازیایی که همه چیزشون حتی گیم پلی در خدمت داستان گوییه علاقه مندی! ، ملت رو فیلم کردی، یا اون موقع موقع تایپ به کمال رسونی اشکات رو پاک میکردی!؟

باز خدا رو شکر تکلیفمون یا خودمون مشخصه ، سبک و علایق مشخصی داریم ، وقتی
Xenoblade Chronicles 2 یا Fire Emblem برای سوییچ میان نمیاین با جملات این بازی های کارتونی و بچه گونه خودمون رو خالی کنیم
حداقل وقت خبر انتشار برای یه پلتفرم دیگه ، دهنتون اینطوری آب نیفته=P~، یه کم حفظ وجهه کنید ! ;))

اصلا متوجه نشدم چی گفتی ولی خب به هر جهت من سالهاست با استاد به کمال و رستگاری رسیدم

این کامنت برای 4 سال و خرده ای پیش هست:

پیشنهاد دوستانه ای که دارم برای بچه ها ما هممون به کوجیما اطمینان داریم هممون میدونیم بهترین چیزه ممکن رو ساخته سعی کنید زیاد سمت این پیشنمایش ها اینچیزا نرید برای کسایی مثل شما ها که زیرو بم بازی رو میدونید کوچک ترین اشارات اسپویل هست. این پیشنمایش ها بیشتر برای کسایی هست که اصلا متال گیر بازی نکردن شاید به سوی رستگاری جذب بشن. سه ماه بیشتر نمونده دندون رو جیگر بذارید. اینو به عنوان یک فن متال گیر میگم

پ ن: فان فکت این کامنت اینکه لازم نبود با پیش نمایش ها برامون چیزی اسپویل بشه، با خوده تریلرها و موشکافی شون plot twist اخر بازی رو هم پیش بینی کرده بودیم :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یه سری از "فن ها" ناراحت میشن چون یه بازی از لیست "پز دادنشون" به رقیب، خط میخوره. گیمری که درست و حسابی و به عقل سلیم مجهز باشه، سعی میکنه از خود "بازی" و روی هر پلتفرمی که شد لذت ببره نه با جمله Only On. هدف اصلی گیمینگ سرگرم شدن و داشتن لحظات خوب و خوشه که متاسفانه یه سری راهشونو گم کردن.
اومدن یک بازی اونم بعد یکسال حداقل روی PC باعث میشه از لیست پز دادن خط بخوره؟! :D پس ایکس باکس فن بوی های جان بر کف که بازی های تاپشون هم زمان روی PC هم منتشر میشه چه بگن؟! آها آره ویندوز و استیم و EGS همه در خدمت مایکروسافت هستند ‌;))!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اومدن یک بازی اونم بعد یکسال حداقل روی PC باعث میشه از لیست پز دادن خط بخوره؟! :D پس ایکس باکس فن بوی های جان بر کف که بازی های تاپشون هم زمان روی PC هم منتشر میشه چه بگن؟! آها آره ویندوز و استیم و EGS همه در خدمت مایکروسافت هستند ‌;))!

البته کامنتی هم که اشاره کردید شاید خیلی لحن مناسبی نداره، ولی دیگه اینجوری هم کمی زیاده روی هست دوست عزیز.
این بازی از همون ابتدا هم صحبتش این بود که با در ابتدا برای PS4 و با یک اختلافی برای PC میاد، که البته بعد این قضیه دیگه خیلی به این موضوع اشاره نکردند. من خودم هم خیلی دنبال همین قضیه بودم که سر در بیارم که آخر با چه اختلاف زمانی روی PC عرضه میشه یا نکنه حتی کلا با این تبلیغ هایی که شده بود کلا انحصاری شده. همین الان هم خودم به عنوان طرفدار نمیدونم همون اول روی کنسول باید تجربه کنم یا با فاصله زمانی بعد روی PC. ولی در هر صورت مهمترین چیز خود بازی و تجربه اون هست برای من!

حالا این قضیه پز دادن اینا واقعا چیه! چرا انقدر تاپیک باید سمت به رخ کشیدن بره، ایشالا راه هایی باشه همه از بازیی هایی که علاقه دارند لذت ببرند. درسته خوب هر کنسول هم برای جذب مخاطب انحصاری خودش رو داره، ولی خوب دیگه پز دادن نداره که، هرکی بنا به علاقه خودش سمت چیزی که خواسته رفته.... مخصوصا سر این بازی که رسما نسخه اولش هست (نه مثل GeOW و GOW که system seller های هر شرکت به حساب میان) و از همون اول صحبتش کوجیما این بود که نمیخواسته تعلق خاصی به سمت خاصی داشته باشه...

• Like
Reactions: Coma BlacK

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اگر کسی بخواد پز‌ بده همون عبارت Sony Interactive Entertainment و نیومدنش رو one برا پز دادن کافیه البته چقدر خوبه که چیزی برا پز دادن وجود داشته باشه :D جدیدا دیگه لول پز دادن ها رسیده به رفتن فلان دولوپر از استدیوهای سونی و نینجا و ...
دوستان هم میتونن منتظر اومدن DS برا گیم پس باشن همونطوری که چندین ساله همیشه منتظره اتفاقات مختلف بودن
امید داشتن عالیه

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یادم نمیاد DS انحصاری مایکروسافت بوده باشه که توی این تاپیک بخوام اسمی از مایکروسافت و فن هاش بیارم. اون بخش قرمز شده هم یاد اون عده میوفتم که وقتی یه بازی سونی روی PC عرضه میشد، میگفتن همین که روی Xone نیومده یعنی هنوز انحصاریه چون PC، کنسول حساب نمیشه. لول.
خلاصه اینکه این حرفایی که میزنی برای هر دو طرف صادقه. یه عده از هر دو جناح هم وقتی یه انحصاری از کفشون میره، انگ مسخره و بیخود و اتلاف هزینه و وقت به اون بازی/استودیو/سازنده میزنن و میگن همون بهتر که سونی یا مایکی دیگه باهاشون همکاری نمیکنن.
اما آره. دقیقا از لیست پز دادن خط میخوره. فکر کردی کل کل دو طرف برای چیه توی اینترنت؟ سر علم و دانش و فضیلت های اخلاقیشون کل کل میکنن یا معنویاتشون؟ این میگه از ما بهتره و اونم میگه نه از ما بهتره. خیلی ساده-س. نیازی نیست پیچیده-ش کنیم. جوری رفتار نکنیم که انگار توی جبهه ما از اینجور آدما نیست و فقط توی جبهه دشمنه. چون اونا هم دقیقا همین فکر رو در مورد شما میکنن.

پ.ن: خوشبختانه خوشبختی من وابسته به اومدن یه انحصاری روی پلتفرمم نیست. اگر اینجوری بود، میشدم یه آدم بدبخت فلک زده رقت انگیز.
پفففففف این حرفا رو کسی میزنه که خودش فن بوی استیم نباشه بای;;)
یه چند وقت دیگه که بزرگتر شدی و دنیا رو بیشتر دیدی و درصد بن شدن اکانت هات هم به نسبت کمتر شد، اون موقع میتونی فرق بین موافقت یا مخالفت با سیاست های یه شرکت رو با فن بوی بودن از هم تمیز بدی. تا اون موقع اینکه به اقتضای سنت رفتار کنی کاملا طبیعیه. اون روز کذایی دوتایی میشینیم و به پست هایی که زدی، میخندیم.

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
نمیدونم چرا حتی با اینکه این همه مدرک دال بر اومدن بازی روی pc هست، ولی یه حسی بهم میگه شیوه تبلیغاتی کثیف کوجیماست که اسمه بازی رو با این قضیه رو زبونا بندازه و هی بحثش داغ باشه.
در آخر هم انحصاری میمونه.

ولی خب آخرش واقعا معلوم نیست چی میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
وسط همه بحث هاتون و بوکمارک ذخیره کردناتون راجب پز دادن، راجب فن بازی ، راجب تبلیغات و ...

خدایی من دلم اصلا به بازی روشن نیست...یعنی انتظار یه اپیک فیل رو دارم:-" (بدمم نمیاد بشه:-" ) با توجه به نمایش هاش تا الان البته:D این یک بخش رو با این بنده خدا حمید پین موافقم:-" :))
حس میکنم یه بازی اور ریت میشه که از منتقدها فقط به خاطر اسم کوجیما نمره میگیره و بس:-" یه بازی چند برابر MGS V اور ریت تر:-" حداقل اون تو یک سری موارد از حق نمیشه گذشت و عالی بود:-" ولی این ...

آخ آخ که صفحات اول تاپیک امتیازات فکر کنم تو همه پست ها این پست رو میشه و هی منشن میشم:-" :))

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
DS از این لیست خط خورده که خیلی واضح نوشته شده لیست انحصاریای "صرفاً PS4"ـه! ممکنه قرار باشه تو آینده برای PS5 هم ورژن ریمسترش ریلیز شه (حتی با وجود بکوارد) یا حتی بخواد روی PS Now ریلیز شه و برای همین از این لیست خط خورده باشه...
اگر دقت کنید می‌بینید Dreams و Medievil و Concrete Genie هم توی لیست نیستن. پس خیلی اتفاق مهمی نیفتاده...
در هرصورت نمی‌دونم تو این فروم چه قانون نانوشته‌ای وجود داره که هرکس فن یه کنسولیه حس می‌کنه باید هیتر اون یکی باشه... به عنوان یه سونی فن امیدوارم روی همه‌ی پلتفرما ریلیز شه که همه از تجربش لذت ببرن و بخوره تو ذوق اون عده‌ای که انقدر طرز تفکرشون چیپه و به جای لذت بردن از بازی، از بازی نکردن یه عده‌ی دیگه احساس خوشی می‌کنن...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
DS از این لیست خط خورده که خیلی واضح نوشته شده لیست انحصاریای "صرفاً PS4"ـه! ممکنه قرار باشه تو آینده برای PS5 هم ورژن ریمسترش ریلیز شه (حتی با وجود بکوارد) یا حتی بخواد روی PS Now ریلیز شه و برای همین از این لیست خط خورده باشه...
اگر دقت کنید می‌بینید Dreams و Medievil و Concrete Genie هم توی لیست نیستن. پس خیلی اتفاق مهمی نیفتاده...
در هرصورت نمی‌دونم تو این فروم چه قانون نانوشته‌ای وجود داره که هرکس فن یه کنسولیه حس می‌کنه باید هیتر اون یکی باشه... به عنوان یه سونی فن امیدوارم روی همه‌ی پلتفرما ریلیز شه که همه از تجربش لذت ببرن و بخوره تو ذوق اون عده‌ای که انقدر طرز تفکرشون چیپه و به جای لذت بردن از بازی، از بازی نکردن یه عده‌ی دیگه احساس خوشی می‌کنن...
والا ما هم میگیم مهم نیست برامون کجا منتشر میشه ، بازی سانتا یا ناتی داگ که نیست ، میگن از سوزشتونه !بومون بلند شده،فروم هم ناظم نداره!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر