kojima:بازی MGS peace walker کاری ميکند که شما PSP بخواهيد

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
\
mgspeacewalker2.jpg

kojima:بازی MGS peace walker کاری ميکند که شما PSP بخواهيد

مرد افسانه ايی بازيها کوجيما به فاميتسو گفته است: من يک سورپرايز را در MGS peace walker قرار داده ام که مردم را وادار ميکند به نزديک ترين فروشگاه رفته و يک PSP خريداری کنند.

من هر چيزی را که ميخواهم با يک کنسول دستی انجام بدم را در اين بازی ميگنجانم.
او ادامه ميدهد: من اين مورد را هنوز اعلام نکرده ام ولی من يک نکته ويژه ديگر در اين بازی قرار داده ام که مردم را شگفت زده ميکند تا آن ها به بيرون رفته و يک PSP خريداری کنند.

اين سورپرايز هيچ ربطی به کنترل دوربين و زوم کردن در کات سين ها ندارد.

SOURCE

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
ای بابا من که 2 تا دارم باز هم باید برم PSP بگیرم :laughing:, یعنی چی ممکنه توش باشه:confused:
از این Kojima هر کاری بگی برمیاد;) من که بی صبرانه منتظر این MGS هستم.
صدرا جان ممنون از بابت خبر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,223
نام
ماکان
ایول!! من منتظر یک بهانه بودم تا برم PSPGo بخرم که خوب خوشبختانه ردیف شد!:biggrin1: فقط خدا کنه باندل این بازی هم بیاد بیرون که دیگه خیلی حال کنیم!

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
ممنون بابت خبر.
من موندم چرا همش خبرهاي اين بازي هست كه منتشر ميشه و كسي سراغ mgs rising نميره.:confused:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
شاید موضوعی رو بیان میکنه که میشه روی MGS5 با حضور SNAKE مردم رو به وجه بیاره که من فکر میکنم همین باشه.

من مژدگوني مي دم (به قول معروف وخودموني مشتلق)هر كس تريلري يا عكسي جديدي داشته باشد بده ;).
(سريال hero رو مي دم:biggrin1:):-"

من درست متوجه نشدم یه سوپرایز تو داستان یا گیم پلی یا ... چی؟

سلام دوستان.
ممنون بابت خبر.
من موندم چرا همش خبرهاي اين بازي هست كه منتشر ميشه و كسي سراغ mgs rising نميره.:confused:

ایول!! من منتظر یک بهانه بودم تا برم PSPGo بخرم که خوب خوشبختانه ردیف شد!:biggrin1: فقط خدا کنه باندل این بازی هم بیاد بیرون که دیگه خیلی حال کنیم!

کوجیما دیگه.... کاریش نمیشه کرد...:biggrin1:

ای بابا من که 2 تا دارم باز هم باید برم PSP بگیرم :laughing:, یعنی چی ممکنه توش باشه:confused:
از این Kojima هر کاری بگی برمیاد;) من که بی صبرانه منتظر این MGS هستم.
صدرا جان ممنون از بابت خبر
بعد چندین و چند سال دنبال کردن حرفای کوجیما فهمیدم که نباید به حرفاش اعتماد کرد :D! همین!!!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بعد چندین و چند سال دنبال کردن حرفای کوجیما فهمیدم که نباید به حرفاش اعتماد کرد :D! همین!!!!

اطفاقا به نظر من یکی بگه دوست داری کدوم یک از بازی ساز های جهان بیاد در مورد بازیش صحبت کنه و شما رو بزاره سر کار و در آخر از چیزی که ساخته حالش رو ببرین همین ژاپنی خودمونه .:biggrin1:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
به احتمال خيلی زياد اين نکته درباره داستان بازی هستش و ربطی به گيم پلی و غيره نداره ...... به نظرم کوجيما يه موضوع اي رو بيان ميکنه که به نسخه پلی 3 متال گير ربط داره و قسمتی از داستان متال گير نسخه پلی 3 رو آشکار ميکنه ......
البته اين حرف ها فقط جنبه تبليغاتی داره و نبايد زياد اميدوار بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر