kojima:بازی MGS peace walker کاری ميکند که شما PSP بخواهيد

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
\
mgspeacewalker2.jpg

kojima:بازی MGS peace walker کاری ميکند که شما PSP بخواهيد

مرد افسانه ايی بازيها کوجيما به فاميتسو گفته است: من يک سورپرايز را در MGS peace walker قرار داده ام که مردم را وادار ميکند به نزديک ترين فروشگاه رفته و يک PSP خريداری کنند.

من هر چيزی را که ميخواهم با يک کنسول دستی انجام بدم را در اين بازی ميگنجانم.
او ادامه ميدهد: من اين مورد را هنوز اعلام نکرده ام ولی من يک نکته ويژه ديگر در اين بازی قرار داده ام که مردم را شگفت زده ميکند تا آن ها به بيرون رفته و يک PSP خريداری کنند.

اين سورپرايز هيچ ربطی به کنترل دوربين و زوم کردن در کات سين ها ندارد.

SOURCE

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
با حضور بیگ باس فکر کنم بیشتر مردم رو به وجد بیاره!
قبل از اینکه این و rising تایید بشند بچه ها آرزو داشتند بیگ باس رو روی ps3 ببینند که نشد (بچه های 360 هم دوست داشتند! :d )خوب فکر کنم این خیلی ها رو به وجد بیاره!!!
من خودم تا حالا غیر از 4 متاسفانه بقیه رو بازی نکردم!!!!اصلا از وجود این بازی بی خبر بودم!بعدش که دیدم 10 و ... گرفته دیگه فهمیدم چیه و چون دیگه ps2 نداشتم حالم گرفته شد!
برای همین منم خیلی دوست دارم با بیگ باس بازی کنم!
از روی نبتم که باشه نوبت بیگ باسه
mgs1-4 : snake
mgs 2 - rising : raiden
mgs 3 - 5 : big boss
(قبلا آرزوم این بود با رایدن بازی کنم که ok شد حالا بازی کردن با بیگ باس شده آرزوم :d )

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من تو کف این شخصیتهایی که تو تریلر معرفی شدن هستم:confused:
چیکار میخواد بکنه این کوجیما.
اگه کل cast های سری متال رو جمع کنیم فکر کنم 100 تا بشه.
بقول مجله ی وطنیمون کوجیما دوست داره همرو زورکی فامیل کنه:biggrin1:.من با این حرفش موافقم.
کوجیما نیازی نیست سوپرایز کنه.
همین که یه متال گیر اصلی برای psp تایید شد خودش یه فوق سوپرایز.
جدا این مرد خیلی باهوشه.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
از روی نبتم که باشه نوبت بیگ باسه
mgs1-4 : snake
mgs 2 - rising : raiden
mgs 4 - 5 : big boss
(قبلا آرزوم این بود با رایدن بازی کنم که ok شد حالا بازی کردن با بیگ باس شده آرزوم :biggrin1: )
دوست عزيز MGS3 هم با بيگ باس بوده كه خيلي بازي خفني هست.اگه شما MGS2 رو PS2 بازي كرديد 3 رو هم بازي كنيد تا به ارزوتون برسيد.
و اما درباره ي سورپرايز :
اين سورپرايز يك حقيقت تكان دهنده درباره ي THE BOSS هستش. كه بايد ببينيم چي هست؟؟
منبع هم دنياي بازي

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
میدونستم بیگ باس تو 3 هست(اشتباهی دستم به جای 3 نوشته بودم 4 )
ولی خوب احتمال داره نوبت بیگ باس باشه دیگه(البته اگر این MGS : PW رو حساب نکنبم :d )
در مورد استاد بیگ باس؟؟؟بعد این مجله ی دنیای بازی از کجا میدونه؟؟؟هیچ جای دنیا نمیدونند ولی این میدونه!چه جالب :d (اگر خبری بود به احتمال 90% تو این تاپیک بچه ها خبرش رو میزاشتن که در مورد the boss هست!)حالا شایدم باشه :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اميدوارم در مورد همون داستان باشه اين سورپرايز:biggrin1: از همه چي مهمتر واسه من در MGS داستان هست.....!

اما برای من مهم ترین چیز بازی کردن MGS 5 با داستان های همیشگی عالی کوجیما :love:هستش بیشتر از مشخص شدن یک جنبه از داستان تو بازی PSP برام بیشتر جذابه .:biggrin1: انم فقط تو PS3 چون اسمش MGS هستش ونام MGS1,2,3,4 رو یدک میکشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر