Nintendo Kirby and the Forgotten Land

1647674463937.png

Kirby
and the Forgotten Land

ناشر: Nintendo
سازنده: Hal Laboratory
سبک: 3D Platformer
تاریخ عرضه: 25 مارس 2022
پلتفرم ها: Switch

فاز جدید عناوین کربی بالاخره شروع شده و اون هم با اولین بازی تماما 3D Platformer سری با ستاره نمایی گلوله با نمک صورتی نینتندو، کــــــربی که این بار باید تو سفرش به شهرهای پساآخرالزمانی، دوست های Waddle Dee اش رو از شر دشمناش نجات بده.

طراحی مراحل بازی چیزی مابین Super Mario 3D World و Rayman هاست که شما وارد مراحل پلتفرمر سه بعدی شده و هدف تان نجات دادن Waddle Dee های اسیر شده است
Waddle Dee هایی که آزاد می کنید در هاب بازی مشغول شده و هر چه تعداد بیشتری از آن ها را آزاد کنید، ساختمان ها و موارد فرعی بیشتری را در هاب بازی می توانید آزاد کنید
اکثر تبدیل های معروف کربی در این نسخه حاضر بوده و شما حتی توانایی ارتقاء آن ها به ورژن پیشرفته تر و قدرتمند تر آن ها را نیز دارا هستید
کربی در این نسخه از قابلیتی به نام Mouthful Mode بهره می برد که به واسطه آن می توانید اجسام بزرگتر مثل ماشین ها یا یک پنکه غول پیکر را قورت داده و از قابلیت های آن استفاده کنید.

دموی بازی به صورت رایگان در eShop در دسترس است

اسکرین شات ها

NintendoSwitch_Kirby_scrn03.jpg NintendoSwitch_Kirby_scrn04.jpg NintendoSwitch_Kirby_scrn10.jpg kirby-forgotten-land-2.jpg

تریلرها

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اگر چالشی باشه چه شود ...
منو یاد آدیسی انداخت

بعیده بازی حتی ذره ای سختی باشه
بالاخره کربی ـه دیگه. اساسا سری ایه که که گیم پلی آسونی داره

ولی اگه من از نینتندو یه چی بدونم اینه که به محض این که خود بازی اصلی مراحلش تموم شن، اینا انگار لیمیتر شون حذف میشه چنان مراحل سختی فرو می کنن تو ته بازی که نفست بند بیاد.
من دهنم سرویس شد سر دنیای آخر Yoshi's Crafted World اونم وقتی که همه دنیاهای قبلش رو چشم بسته می شد رفت (اگه نمیخواستی گل هاش رو پیدا کنی) بعد این دنیای آخریش مادرتو به عزات میشوند :D
BotW و Odyssey هم همین بودن :D اسپلاتون 2 هم DLC اش یه مراحل ـی داشت که فقط می شد در وصف اش گفت Whaat the fuck :D
اینم احتمالا همون رویه است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
جایی مشخص نشده داستانی بازی حدودا چند ساعت گیم پلی داره؟ نمیدونم چرا حس یه بازی بررگ و کامل مثل ماریو ادیسی زو نمیده بهم و ارزش ۶۰ دلار نداره. انگار نینتندو طبق معمول یکم بی پروا قیمت گذاری کرده :D

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
726
نام
reza
خب پیش نمایش های بازی اومده و خیلی مثبت اند همشون

Hands-on: Kirby and the Forgotten Land is the perfect follow-up to Elden Ring | VGC

یه دموی رایگان هم از بازی همزمان با پیش نمایش ها روی eshop شدودراپ شده. میتونید همین الان تجربه اش کنید.
سید جان تجربیاتت رو از دمو بگو اگر بازی کردی ... فقط نگرانم مثل پیپر ماریو و کربی های قبل بازی آسون باشه که تجربه رو خراب کنه، حس میکنم یه مود سخت و آسون داشته باشه که همه بتونن لذت ببرن...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سید جان تجربیاتت رو از دمو بگو اگر بازی کردی ... فقط نگرانم مثل پیپر ماریو و کربی های قبل بازی آسون باشه که تجربه رو خراب کنه، حس میکنم یه مود سخت و آسون داشته باشه که همه بتونن لذت ببرن...

من بازی رو یه ماهیه پیش خرید کردم
سر همین اصن نرفتم سراغ دموش
ولی اونایی که میرفتن خیلی تعریف می کردن

هر چند رضا، این بازی ها سر و تهش بازی های آسونین. از قدیم الایام تا الان همیشه همین بوده
مسئله اینه چقدر فان باشن و چالش جانبی ها و مراحل شون چقدر جذاب باشه که آسونی شون تو ذوق نزنه
نظراتی که من در مورد دمو دیدم میگن برخلاف Kirby Star Allies این یکی واقعا حال میده بازی کردنش
یه مود Wild Kirby داره بازی که یخورده سخت تر کنه
ولی اون هم گویا تو مراحل اولیه خیلی آسونه. باید وایسیم نقدهای کامل بیاد تا ببینیم به صورت کلی درجه سختی بازی چطوره

هر چند جفت کربی و یوشی و... اصولا سخت ترین (یا بهتره بگم کابوس وار ترین :D) مراحل شون رو میذارن تو Post-game بازی که هم محتوای تپلی داشته باشن هم چالش بالا

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

هر چند رضا، این بازی ها سر و تهش بازی های آسونین. از قدیم الایام تا الان همیشه همین بوده
مسئله اینه چقدر فان باشن و چالش جانبی ها و مراحل شون چقدر جذاب باشه که آسونی شون تو ذوق نزنه
نظراتی که من در مورد دمو دیدم میگن برخلاف Kirby Star Allies این یکی واقعا حال میده بازی کردنش
ولی اون هم گویا تو مراحل اولیه خیلی آسونه. باید وایسیم نقدهای کامل بیاد تا ببینیم به صورت کلی درجه سختی بازی چطوره

هر چند جفت کربی و یوشی و... اصولا سخت ترین (یا بهتره بگم کابوس وار ترین :D) مراحل شون رو میذارن تو Post-game بازی که هم محتوای تپلی داشته باشن هم چالش بالا
من دیشب دمو رو بازی کردم همین مود wild هم رفتم طبق معمول شدیداً آسونه موندم اون مود ساده ش دیگه چیه :D

خیلی بازی سریعه و این قابلیت هایی که بدست میاری بشدت جذابن و یه حالت اپگرید شدنی هم دارن که خیلی باحال تر میکنه استفاده ازشون رو. این سه مرحله ای که تو دمو بود از نظر وسعت اصلا در حد ادیسی نبود و خیلی محدود تر بود ولی طراحی قشنگی داشتن بعضی جاها چندتا مسیر وجود داره که هرکدوم برای یکی از قابلیت ها هست. کلا اگر تو هر مرحله ای دستت رو باز بذاره که بتونی از تعداد زیادی از قابلیت ها استفاده کنی و مراحلش هم یکم بزرگتر باشند بنظرم میترکونه. بعضی از محیط های بازی هم یه فاز Last of us طوری داره :D

برای من تا الان epic yarn بهترین نسخه بود و از همون اول شدیداً مجذوبش شده بودم و تا الان هم هیچ نسخه ای جایگزینش نشده برام ولی این بنظرم پتانسیل اینو داره که در کنارش قرار بگیره برای من.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
726
نام
reza

نظر منو که خیلی جلب کرده... عیدم رو میسازه قطعا 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر