Nintendo Kirby and the Forgotten Land

1647674463937.png

Kirby
and the Forgotten Land

ناشر: Nintendo
سازنده: Hal Laboratory
سبک: 3D Platformer
تاریخ عرضه: 25 مارس 2022
پلتفرم ها: Switch

فاز جدید عناوین کربی بالاخره شروع شده و اون هم با اولین بازی تماما 3D Platformer سری با ستاره نمایی گلوله با نمک صورتی نینتندو، کــــــربی که این بار باید تو سفرش به شهرهای پساآخرالزمانی، دوست های Waddle Dee اش رو از شر دشمناش نجات بده.

طراحی مراحل بازی چیزی مابین Super Mario 3D World و Rayman هاست که شما وارد مراحل پلتفرمر سه بعدی شده و هدف تان نجات دادن Waddle Dee های اسیر شده است
Waddle Dee هایی که آزاد می کنید در هاب بازی مشغول شده و هر چه تعداد بیشتری از آن ها را آزاد کنید، ساختمان ها و موارد فرعی بیشتری را در هاب بازی می توانید آزاد کنید
اکثر تبدیل های معروف کربی در این نسخه حاضر بوده و شما حتی توانایی ارتقاء آن ها به ورژن پیشرفته تر و قدرتمند تر آن ها را نیز دارا هستید
کربی در این نسخه از قابلیتی به نام Mouthful Mode بهره می برد که به واسطه آن می توانید اجسام بزرگتر مثل ماشین ها یا یک پنکه غول پیکر را قورت داده و از قابلیت های آن استفاده کنید.

دموی بازی به صورت رایگان در eShop در دسترس است

اسکرین شات ها

NintendoSwitch_Kirby_scrn03.jpg NintendoSwitch_Kirby_scrn04.jpg NintendoSwitch_Kirby_scrn10.jpg kirby-forgotten-land-2.jpg

تریلرها

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گویا دوستان کشف کردن که شینیا کومازاکی، کارگردان مجموعه کربی تو HAL Laboratory و تقریبا یکی از مغز متفکر های پشت سری از سال 2008 به این ور، یه آدمیه که حسابی تو کار نقاشی ـه

گویا علاقه زیادی هم به فن آرت کشیدن از سری کربی داره و نقاشی های خیلی بامزه و Wholesome ـی ازشون می کشه

واسه این که سنگین نشه، نقاشی هاش رو توی اسپویلر میذارم

1649982882230.png
He's Not a Wholesome Artist, Fools

1649980564036.png
1649982103482.png
1649982281363.png
1649982412887.png
1649982567416.png
1649982816106.png
1649982659851.png

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
من تنها مشکلم با بازی آسونی بیش از حد بازی بود که به لطف ماد باس هاش هم در حد dark souls شد :))
به شدت پیشنهاد میکنم این ماد درجه سختی رو بگیرید.لذت بازی از این رو به اون رو میشه.
Download : Kirby Hard Mode [Kirby and the Forgotten Land] [Mods]

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
من تنها مشکلم با بازی آسونی بیش از حد بازی بود که به لطف ماد باس هاش هم در حد dark souls شد :))
به شدت پیشنهاد میکنم این ماد درجه سختی رو بگیرید.لذت بازی از این رو به اون رو میشه.
Download : Kirby Hard Mode [Kirby and the Forgotten Land] [Mods]
سلام، دمت گرم... چالشی بشه عالیه، اگر راهنمایی کنی بعد از دانلود این فایل چکار کنم دقیقا که روی بازی بشینه ممنون میشم

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
سلام، دمت گرم... چالشی بشه عالیه، اگر راهنمایی کنی بعد از دانلود این فایل چکار کنم دقیقا که روی بازی بشینه ممنون میشم
چالشی میشه خیالت راحت.تو لیست بازی ها تو برنامه yuzu رو آیکون بازی kirby کلیک راست کن به قسمت مود لوکیشن برو و فایل دانلود شده رو کپی کن.بعد دوباره رو آیکون بازی کلیک راست کن propertis و تیک مود رو بزن فعال میشه.

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر