Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Dovx8AuUwAEYnB8.jpg

40$ و 30اکتبر عرضه خواهد شد! :D اونایی که میخوان آماده بشن، بشتابن:D (البته همین الان باندل KH III + این بازی ها به صورت دیجیتالی در دسترسه ، 100$ )

ایندفعه یه اسم درست حسابی برا کالکشن در نظر گرفتن :D راحت منظور رو میرسونه دیگه 0.5 و 0.8 و اینا نداره ملت رو گیج کنه:D

کاور خوجگلی هم داره:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
View attachment 94504

40$ و 30اکتبر عرضه خواهد شد! :D اونایی که میخوان آماده بشن، بشتابن:D (البته همین الان باندل KH III + این بازی ها به صورت دیجیتالی در دسترسه ، 100$ )

ایندفعه یه اسم درست حسابی برا کالکشن در نظر گرفتن :D راحت منظور رو میرسونه دیگه 0.5 و 0.8 و اینا نداره ملت رو گیج کنه:D

کاور خوجگلی هم داره:-"

KH 2.99

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوستان
بلاخره نسخه کامل بازی رو خریدم ... اگر ممکنه ترتیب دقیق بازیها و انیمیشنها رو بگید که چجوری شروع کنم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام دوستان
بلاخره نسخه کامل بازی رو خریدم ... اگر ممکنه ترتیب دقیق بازیها و انیمیشنها رو بگید که چجوری شروع کنم
مبارکه و به جمع ما خوش اومدی>:)

دوباره بحث راه میفته...ولی یا از رو ترتیب تاریخ عرضه برو، یا ترتیب پیشنهادی خود کالکشن
تفاوتش فقط جای KH II و 358/2 هست! بقیش مثل هم میشه:D
ترتیب تایم لاین بازی هم اصلا نرو سراغش که جوابگو نیست اصلا و ابدا! :D

پیشنهاد خود من تاریخ عرضه ست:-"

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
امیدوارم نسخه pc را هم زودتر تایید کنند .
کلا pc رو پشمم حساب نکردن چه واسه این کالکتور چه نسخه سه :(:(:(
حداقل رو pc بیاد که مفتکی بزنیم با این قیمت (تو بهار داشتم پول جمع می کردم که کالکتورشو بخرم که قیمت دلار :o:o:o

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دیگه از XV که بدتر نیست، قطعا برای PC هم میاد، اما بعدها:D
بدتره:-" من هنوز نمیدونم رو چه حسابی برای X1 داره میاد... PC هم مثل X1 :-"
فکر میکنم نسخه استریم KH III برای سوئیچ از X1 و PC کلا منطقی تره:-"
ولی خو... منطق نداره SE :p

• Like
Reactions: dizzy

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
کلا pc رو پشمم حساب نکردن چه واسه این کالکتور چه نسخه سه :(:(:(
حداقل رو pc بیاد که مفتکی بزنیم با این قیمت (تو بهار داشتم پول جمع می کردم که کالکتورشو بخرم که قیمت دلار :o:o:o
فکر میکنم خود نومورا گفته بود بازی را برای پلتفرم های دیگر هم در نظر میگیریم و منظور از پلتفرم های دیگر فقط سوئیچ نیست ولی چیزی را تایید نکرد. من خاطر قیمتش تو استیم که کمتر درمیاد و فریم ( فریم کنسول های پایه 30 هست ) و تنظیمات گرافیکی بیشتری که روی pc هست فقط منتظر نسخه pc ام . با این قیمت دلار و فروشنده های شدیدا با انصاف قیمتش روی کنسول خیلی زیاد میشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بدتره:-" من هنوز نمیدونم رو چه حسابی برای X1 داره میاد... PC هم مثل X1 :-"
فکر میکنم نسخه استریم KH III برای سوئیچ از X1 و PC کلا منطقی تره:-"
ولی خو... منطق نداره SE :p

روی کاغذ و با این توجیح که شماره های قبلی روی PC نیومدن شانسی نداره، اما در عمل چنین شرایطی نیست. اول اینکه X1 هم شرایط مشابه رو داره، کما اینکه میتونست کالکشن حداقل برای X1 بیاد که نیومد. یعنی عرضه نشدن شماره های قبلی روی یه پلتفرم به ...م SE هم نیست.
مساله بعدی هم سیاست های جدید SE هست که چند وقت قبل در موردش صحبت شد، و اون فاصله گرفتن از تک پلتفرمی و عرضه روی همه پلتفرمهای موجوده، بعد این تصمیم FFXV برای PC و حالا Switch امد و حتم به یقین این اتفاق برای KHIII هم میفته. خود SE به خوبی میدونه پلتفرم اصلی بازی PS4 هست اما برای همه پلتفرمهای دیگه هم میده بیرون. کار عاقلانه ای هم هست، KHIII میتونه روی استیم خوب فروشه. کلا رو استیم از بازی های ژاپنی خوب، استقبال زیادی میشه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
روی کاغذ و با این توجیح که شماره های قبلی روی PC نیومدن شانسی نداره، اما در عمل چنین شرایطی نیست. اول اینکه X1 هم شرایط مشابه رو داره، کما اینکه میتونست کالکشن حداقل برای X1 بیاد که نیومد. یعنی عرضه نشدن شماره های قبلی روی یه پلتفرم به ...م SE هم نیست.
مساله بعدی هم سیاست های جدید SE هست که چند وقت قبل در موردش صحبت شد، و اون فاصله گرفتن از تک پلتفرمی و عرضه روی همه پلتفرمهای موجوده، بعد این تصمیم FFXV برای PC و حالا Switch امد و حتم به یقین این اتفاق برای KHIII هم میفته. خود SE به خوبی میدونه پلتفرم اصلی بازی PS4 هست اما برای همه پلتفرمهای دیگه هم میده بیرون. کار عاقلانه ای هم هست، KHIII میتونه روی استیم خوب فروشه. کلا رو استیم از بازی های ژاپنی خوب، استقبال زیادی میشه.
نگفتم نمیفروشه یا نمیده،گفتم دیگه همونقدر که اومدن بازی روی X1 مسخره ست(و داره میاد) روی PC هم هست! وقتی یه بازی داستان محور رو که چپتر پایانیش رو روی کنسول هایی بدی که ملت اصلا نمیدونند چه خبره!
سر کالکشن هم گویا MS باهاشون راه نیومده بوده:-"
کلا از نظرمنطقیه غیر از منطق فروش گفتم:p

بعد اونطرف سوییچ که نصف بازی هاَی KH رو پلتفرم هاش بودن.... البته آخرش مثل RE7 استریم میشه یا مثل FF XV یه راه پیدا میکنند و میدنش!( FF XV Pocket Edition :D )

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من دارم کم کم قلقلک میشم ببینم این KH چیه اصلا .. قبلی ها رو هم بازی نکردم و بازی نخواهم کرد چون وقت ندارم . فقط چون فاینال فانتزی خونم کم شده یه کم کنجکاو شدم ببینم این بازی اسکوئر چیه قضیش چون همه فاینال باز هایی که میشناسم فن خفن KH هستن .
اول بهم بگید ببینم بازی بچه گونست ؟ آخه همه جک و جونور های دیزنی توش هستن . منم سنم مثل بقیه فاینال باز ها از 30 رد شده :D خلاصه چطوریه داستانش ؟ بعدم چطوریه خود بازی ؟ مثل بازی های RPG جلو میره یا فرق میکنه ؟ از ویدئوهاش که چیزی نمیفهمم سبکش چطوریه .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
آقا من دارم کم کم قلقلک میشم ببینم این KH چیه اصلا .. قبلی ها رو هم بازی نکردم و بازی نخواهم کرد چون وقت ندارم . فقط چون فاینال فانتزی خونم کم شده یه کم کنجکاو شدم ببینم این بازی اسکوئر چیه قضیش چون همه فاینال باز هایی که میشناسم فن خفن KH هستن .
اول بهم بگید ببینم بازی بچه گونست ؟ آخه همه جک و جونور های دیزنی توش هستن . منم سنم مثل بقیه فاینال باز ها از 30 رد شده :D خلاصه چطوریه داستانش ؟ بعدم چطوریه خود بازی ؟ مثل بازی های RPG جلو میره یا فرق میکنه ؟ از ویدئوهاش که چیزی نمیفهمم سبکش چطوریه .
تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینه که حتما بازی رو بگیر، خیلی خفنه :D من نسخه دوم رو همون موقع که برای پلی 2 اومده بود بازی کردم، واقعا عالی بود. شخصیت هاش هم همین هایی هستن که نشون دادن ولی این طور نیست که بازی برای گروه سنی پایین تر ساخته شده باشه. مبارزاتش هم اگه اشتباه نکنم از اصول JPRG پیروی میکنه (به جای FF زیاد بازی های این سبک رو نرفتم)، ولی سبک مبارزات همزمان هست و نوبتی نیست و انصافا سیستم مبارزات خیلی خوبی هم داره. خلاصه اینکه بازی رو از دست نده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر