Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
یکی از دنیاهای KH III گویا لیک شده! :-" یعنی یک سری عکس اومده...ممکنه هم فیک باشه،ولی من که فکر نمیکنم:D
به هر حال تو اسپویلر میزارم شاید کسی نخواد ببینه:-"

فکر میکنم با این حساب تنها دنیای کلاسیک بازی همون هرکول بمونه!
Tangled ، Monster Inc ، Toy Story و Big Hero 6 همشون از کارهای جدید (حالا میگیم 3D :-" ) هستن. Frozenـم که حتما هست:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
یکی از دنیاهای KH III گویا لیک شده! :-" یعنی یک سری عکس اومده...ممکنه هم فیک باشه،ولی من که فکر نمیکنم:D
به هر حال تو اسپویلر میزارم شاید کسی نخواد ببینه:-"

فکر میکنم با این حساب تنها دنیای کلاسیک بازی همون هرکول بمونه!
Tangled ، Monster Inc ، Toy Story و Big Hero 6 همشون از کارهای جدید (حالا میگیم 3D :-" ) هستن. Frozenـم که حتما هست:-"

من امیدوارم دنیای آلیس هم باشه! یکی از بهترین دنیای های بازی به نظر من سرزمین عجایب بود، پر از سوراخ سمبه و چیزهای مخفی. خیلی دوست داشتمش.

به نظر میرسه به زودی تاریخ عرضه بازی اعلام بشه با توجه به اینکه D23Expo هم شروع شده :x

همین امسال بدنش بیرون خیلی خوب میشه.

• Like
Reactions: Destro

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
من امیدوارم دنیای آلیس هم باشه! یکی از بهترین دنیای های بازی به نظر من سرزمین عجایب بود، پر از سوراخ سمبه و چیزهای مخفی. خیلی دوست داشتمش.

همین امسال بدنش بیرون خیلی خوب میشه.
ولی من اصلا دوستش نمیداشتم:-" ، کلا نه با کاراکترهاش، نه حال و هواشک حال نمیکردم:D

بازی برای امسال که تاریخ خورده، نهایت الانم بیان یه Q4 به 2018هه اضافه کنند! ، توی E3/D23/TGS میان میگن نه اشتباه شد، میره 2019:-"

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
آتلانتیکا تو شماره دوم موزیکش فوق العاده بود و موزیک Twilight town که فراموش نشدنیه آتلانتیکا بودنش بعید بنظر نمیرسه ولی اون یکی چرا.

• Like
Reactions: Akiba

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
ولی من اصلا دوستش نمیداشتم:-" ، کلا نه با کاراکترهاش، نه حال و هواشک حال نمیکردم:D

بازی برای امسال که تاریخ خورده، نهایت الانم بیان یه Q4 به 2018هه اضافه کنند! ، توی E3/D23/TGS میان میگن نه اشتباه شد، میره 2019:-"

شرم بر تو باد پس:D سوراخ سمبه های سرزمین عجایب عالی بود. خصوصا اون قاب عکسه. من از دنیای دزدادن دریایی کاراییب بدم میومد. خیلی پرت بود. دشمناش هم افتضاح بودن. از زیر نور که میرفتن تو سایه نمیشد بزنیشون خیلی تو مخ بود. به همون نسبت هم عقربه رو دوست دارم. امیدوارم این یکی باشه.

SE که خیلی بی برنامس. اصلا نمیشه رو این تاریخ فعلی حساب کرد. اما اگه برای آخر سال بیاد واقعا عالی میشه.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
این داستان تاریخ عرضه برای سری Final fantasy هم هست[-( واقعا هیچ علت خاص و منطقی نداره که انقدر پروسه ساخت یه بازی طولانی بشه بدتر ازون بیان اعلام کنن یه سری از محتویات بازی هم حذف خواهد شد!:|
سری های قبلی KH هم همین اندازه تاخیر میخوردن؟:-?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
شرم بر تو باد پس:D سوراخ سمبه های سرزمین عجایب عالی بود. خصوصا اون قاب عکسه. من از دنیای دزدادن دریایی کاراییب بدم میومد. خیلی پرت بود. دشمناش هم افتضاح بودن. از زیر نور که میرفتن تو سایه نمیشد بزنیشون خیلی تو مخ بود. به همون نسبت هم عقربه رو دوست دارم. امیدوارم این یکی باشه.

SE که خیلی بی برنامس. اصلا نمیشه رو این تاریخ فعلی حساب کرد. اما اگه برای آخر سال بیاد واقعا عالی میشه.
اتفاقا من برعکس=)) دزدان دریایی کاراییب رو دوست داشتم،هم به خاطر جو متفاوتش! و هم اینکه دشمن ها رو باید میکشوندی توی نور،قابلیت خفنی بود خداییش:D
البته الان اگر بخوان دنیای فیلم بسازن مطمئنا این نیست! دور،دور SW یا سوپرهیروهای مارول هست! به شخصه خیلی دوست داشتم SW توی بازی باشه،ولی با این وضعیتی که قرار نیست دنیاهای بازی زیاد باشه،همون نباشه بهتره:D انیمیشن ها رو ترجیح میدم:D (بیان بگن بی خیال BH6 و Frozen شدن،بهترین خبر ممکن برای من میتونه باشه:)) )

SE با معرفیه زود هنگامش گند میزنه! خیلی خیلی زود معرفی میکنه بازی هاش رو:| چه این، و چه Avengers ! :| امسال تیزر میده،میگه برید یک سال دیگه خبرهاش میاد! یک سال هم میگذره و تنها خبری که میاد،فلان افراد استخدام شدن روی بازی کار کنند! :|
با اینکه بازی های خوبی دارن،ولی با اقتدار یکی از بدترین ناشرها هستن به نظرم:-"
کلا هم بعید میدونم بازی امسال بیاد! تا وقتی تند تند تریلر ندن و کل بازی رو اسپویل نکنند،باور نمیکنم به تاریخ انتشار بازی نزدیک میشیم:D

---
این داستان تاریخ عرضه برای سری Final fantasy هم هست[-( واقعا هیچ علت خاص و منطقی نداره که انقدر پروسه ساخت یه بازی طولانی بشه بدتر ازون بیان اعلام کنن یه سری از محتویات بازی هم حذف خواهد شد!:|
سری های قبلی KH هم همین اندازه تاخیر میخوردن؟:-?
تاخیر رو نمیدونم، ولی تقریبا دو سالی یک بار یک نسخه از بازی میدادن بیرون! :D
2002 - 2004 - 2005 - 2008 - 2009 - 2010 - 2012 و 2013 ! یک نسخه از بازی(بدون بازسازی ها) و یا انیمیشن (X) منتشر کردن! ( البته 2017 هم یه بخش یک ساعته جدید هم ساختن برای 2.8 :-" )
این KH III بدبخت نفرین شده که در بهترین حالت بگیم،از 2013 تا الان هنور منتشر نشده!

بدبختیش اینه هرچی بیشتر اومدن III طول میکشه،شماره های فرعی بیشتر میشه،خم و پیچ داستانی بیشتر میشه! =))
راستی بازی کردن کالکشن ها رو؟ بشین بازی کن! خیلی وقت گیرنا:D بعد هم یه عالمه باید فکر کنی ببینی دنیا دست کی بوده! چی شده! چی نشده و ...! :D

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
اتفاقا من برعکس=)) دزدان دریایی کاراییب رو دوست داشتم،هم به خاطر جو متفاوتش! و هم اینکه دشمن ها رو باید میکشوندی توی نور،قابلیت خفنی بود خداییش:D
البته الان اگر بخوان دنیای فیلم بسازن مطمئنا این نیست! دور،دور SW یا سوپرهیروهای مارول هست! به شخصه خیلی دوست داشتم SW توی بازی باشه،ولی با این وضعیتی که قرار نیست دنیاهای بازی زیاد باشه،همون نباشه بهتره:D انیمیشن ها رو ترجیح میدم:D (بیان بگن بی خیال BH6 و Frozen شدن،بهترین خبر ممکن برای من میتونه باشه:)) )

SE با معرفیه زود هنگامش گند میزنه! خیلی خیلی زود معرفی میکنه بازی هاش رو:| چه این، و چه Avengers ! :| امسال تیزر میده،میگه برید یک سال دیگه خبرهاش میاد! یک سال هم میگذره و تنها خبری که میاد،فلان افراد استخدام شدن روی بازی کار کنند! :|
با اینکه بازی های خوبی دارن،ولی با اقتدار یکی از بدترین ناشرها هستن به نظرم:-"
کلا هم بعید میدونم بازی امسال بیاد! تا وقتی تند تند تریلر ندن و کل بازی رو اسپویل نکنند،باور نمیکنم به تاریخ انتشار بازی نزدیک میشیم:D

---

تاخیر رو نمیدونم، ولی تقریبا دو سالی یک بار یک نسخه از بازی میدادن بیرون! :D
2002 - 2004 - 2005 - 2008 - 2009 - 2010 - 2012 و 2013 ! یک نسخه از بازی(بدون بازسازی ها) و یا انیمیشن (X) منتشر کردن! ( البته 2017 هم یه بخش یک ساعته جدید هم ساختن برای 2.8 :-" )
این KH III بدبخت نفرین شده که در بهترین حالت بگیم،از 2013 تا الان هنور منتشر نشده!

بدبختیش اینه هرچی بیشتر اومدن III طول میکشه،شماره های فرعی بیشتر میشه،خم و پیچ داستانی بیشتر میشه! =))
راستی بازی کردن کالکشن ها رو؟ بشین بازی کن! خیلی وقت گیرنا:D بعد هم یه عالمه باید فکر کنی ببینی دنیا دست کی بوده! چی شده! چی نشده و ...! :D
مشکل خود SE هم هست :D
نه دنبالشم بگیرم:D شدیدا:D
2.8 کوتاه شنیدم نه؟:-?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
Monsters Inc تایید شد و زمان عرضه بازی هم همچنان 2018
Marluxia و Vanitas هم تایید شدن
مثل اینکه گرفتن عکس و فیلم و ... ممنوع بوده، برای همین فعلا هیچ خبری از تریلر نیست:| خدا لعنتشون کنه!:| ، دیدن تریلر Toy Story همراه با واکنش های ملت خیلی حال داد! ایندفعه نه تریلر رو داریم(فعلا) نه خبری از اون واکنش هاست دیگه:(

منتظریم تریلر به صورت رسمی آپ بشه...امیدوارم که بشه!:D
---
مشکل خود SE هم هست :D
نه دنبالشم بگیرم:D شدیدا:D
2.8 کوتاه شنیدم نه؟:-?
مشکل اصلی خود SEهه!:|
فیزیکی بعید میدونم گیرت بیاد، ولی تخفیف خورده چندباری توی PSN ، اگر باز دیدم تخفیف خورده خبر میدم:-"

2.8 یک بازی کامل ریمستر شده ( DDD ) + همون بخش کوتاه جدیدی که ساختن(خیلی گیم پلی باحال شده! و همینطور گرافیک محیط:x ) + یک عدد انیمیشن:-"
به طور کلی 1.5+2.5 هستش که خیلی طولانیه... 4تا بازیه کامل+دوتا کاتسین ها:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر