Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance
65968569622207267093.jpg

سازنده: Warhorse Studios
پلتفرم: PC, Xbox One, PS4*, Mac, Linux
تاریخ انتشار: Q4, 2015
توضیحاتی درباره بازی: Kingdom Come: Deliverance با استفاده از موتور CryEngine 3 در حال ساخته شدنه.سبک بازی RPG اول شخص.بازی به صورت Open World و در زمان قرون وسطی در اروپا اتفاق میوفته.
تریلر بازی

منبع
..........................................
تصاویر بازی:

تاپیک آپدیت خواهد شد......................

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نقدا منتشر شد...

View attachment 84223
مثل اینکه بازی توی چیزی که می‌خواسته ارائه بده موفق عمل کرده ولی مشکلات تکنیکی تقریبا نابودش کردن... تقریبا یه سال دیگه که همه‌ی مشکلات بازی رو با آپدیت حل کردن، تهیه‌اش می‌کنم :D
فعلا همه نقدها برای پی سی هست. من نسخه کنسول رو تازه شروع کردم، امیدوارم مشکلات تکنیکی کمتر باشه، هر چند چون کد نقد نسخه کنسول رو دیرتر فرستادن احتمال اینکه مشکلاتش بیشتر باشه هم هست :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
فعلا همه نقدها برای پی سی هست. من نسخه کنسول رو تازه شروع کردم، امیدوارم مشکلات تکنیکی کمتر باشه، هر چند چون کد نقد نسخه کنسول رو دیرتر فرستادن احتمال اینکه مشکلاتش بیشتر باشه هم هست :D
GBAtemp 5.5/10
gamer.no 5/10
PS Site 5/10
Kingdom Come: Deliverance could be a great game. Sadly, bugs and bad optimization made it impossible to reach that level of quality.
هر سه تا روی PS4 نقد شدن :D خدا به دادت برسه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Gamer.no 50
Kingdom Come: Deliverance is a beautiful mess. Its world is gorgeous, but static; its role-playing mechanics deep, but its characters and story flawed, and the combat system is both fresh and clunky at the same time. What makes matters worse is the prevalence of technical errors and crashes, which makes me wonder how the game was allowed to be released in its current state.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
حقیقتا امیدوارم که مشکلات بازی همش مربوط به بخش فنی باشه! چون میشه این مشکلات رو بعد از چند آپدیت و پچ بلاخره تا حد قابل قبولی کم و یا برطرف کرد، ولی اگه مشکل از هسته بازی( مثل گیم پلی و یا داستان و صداگزاری و...) باشه که دیگه به این سادگی ها مشکلاتش برطرف نمیشن!
خوشبختانه تا الان هم که همه گفتن خود بازی خوبه ولی مشکلات فنیش هست که باعث شده که نشه از بازی لذتی که باید رو برد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
GBAtemp 5.5/10
gamer.no 5/10
PS Site 5/10

هر سه تا روی PS4 نقد شدن :D خدا به دادت برسه :D

Gamer.no 50
Kingdom Come: Deliverance is a beautiful mess. Its world is gorgeous, but static; its role-playing mechanics deep, but its characters and story flawed, and the combat system is both fresh and clunky at the same time. What makes matters worse is the prevalence of technical errors and crashes, which makes me wonder how the game was allowed to be
released in its current state.
مثل اینکه وضع خرابه :D امروز چند ساعت بازی میکنم ببینم قضیه چیه.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
یه چیزی تو سایت همسایه و تاپیک امتیازات گفتم، اینجا هم نقل قول میکنم :D
یه نکته‌ای که به نظرم باید در نظر گرقت، اینه که Kingdom Come اولین بازی Warhorse Studios هست و اگر اشتباه نکنم فقط با بودجه‌ی 5 میلیون دلار ساخته شده. به همین دلیل هم هست که انیمیشن‌های بازی اینقدر توی ذوق میزنن و مشکلات فنی بازی هم بی‌شک تا حدی به همین خاطره. Cd Projekt هم یک‌مرتبه Witcher 3 رو نساخت، Witcher 1 هم اون‌طوری که من شنیدم قبل از نسخه‌ی Enhanced Edition باگ و مشکل کم نداشت (بماند که خود Witcher 3 هم قبل از آپدیت‌هاش باگ کم نداشت). باید به استودیو فرصت داد و شک ندارم که بازی موفقیت تجاری مناسبی داشته باشه، بازی‌های بعدیشون خیلی پیشرفت میکنه. اونطوری که به نظر میاد، بازی توی ارائه‌ی چیزی که می‌خواسته کاملا موفق بوده و این مشکلات فنی و باگ‌ها هستن که باعث این نمرات شدن. البته حتی اگر این باگ‌ها هم نبودن، واقع‌گرایی بازی قطعا به مذاق همه خوش نمیومد. در کل منظورم اینه که اگر از نمایش‌های بازی و ایده‌ش خوشتون اومده بود، حالا یا یه مدت دیگه و بعد از رفع مشکلات فنی یا همین روزها، تهیه‌ش کنید چون به نظر بازی توی چیزی که قصد ارائه‌ش رو داشته کاملا موفق عمل کرده.

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
چند تا تریلر تو اینترنت دیدم خیلی گرافیک خوبی داره بعیده روی ps4 در اون حد گرافیک داشته باشه کسی رو ps4 بازی کرده یکم توضیح بده ؟ احتمالا تریلر ها مربوط به نسخه pc بوده

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
حدود یکی دو ساعت نسخه‌ی X1 رو تجربه کردم.
تجربه خوبی بود و آزادی عمل بازی خیلی خفنه...جالبم اینه، با اینکه عمق عناصر RPG بازی زیاده ولی خیلی راحت و سریع میشه قوانین بازی رو یاد گرفت و خودتونو باهاش وفق بدید...منظورم اینه که انتظار منوهای پیچ در پیچ و گیج کننده نداشته باشید، بازی خیلی خوب خودشو توضیح میده.
صداپیشگی بازی هم توی همین مدت کمی که بازی کردم، مشخصه که حرفه‌ای انجام شده و تقریبا هم‌سطح با بازیهایی هستش که بودجه‌ی بالایی دارن. موسیقی هم واقعا بنظرم خیلی خوب کار شده <:-P
مشکلات تکنیکی هم که کاملا مشخصه...هم افت‌فریم و هم فریز رو توی همین یکی دو ساعت، چند بار تجربه کردم :| ولی جوری نیست که کنترلر رو پرت کنید تو TV ! :D معمولا چند ثانیه صبر می‌کنید که بازی به حالت عادی برگرده و بیشتر هم زمانی که می‌خواهید با کسی صحبت کنید، این اتفاق می‌افته...که امیدوارم بزودی درستش کنن. جالب اینه که باگ من توی بازی ندیدم...البته خیلی کم بازی کردم، شاید در ادامه قضیه فرق کنه.
مبارزات هم در حد تمرینات تجربه کردم...متفاوته و فک کنم یکمی واسه عادت کردن بهش زمان ببره.
گرافیک بازی هم روی کنسول‌ خیلی بهتر از چیزیه که فک می‌کردم...کلا از تیم کوچیکی که بازیو ساخته انتظار همچین دقت به جزئیاتی رو نداشتم...واسه اونایی که در مورد گرافیک بازی کنجکاو بودن، یه چندتا اسکرین از لحظات اول بازی گرفتم که اصلا اسپویلی نداره:

e31e1b5a-82f9-407e-bc38-d995342c3700.PNG 60576c40-917c-4705-8666-932d67c414ae.PNG 31e8e321-a6dc-4a7f-bc3f-2272ebce6473.PNG c554522f-be0c-4305-9080-452d88b3cced.PNG d614bb9e-d651-4e99-b203-9f7d6bb0ae0b.PNG

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
حدود یکی دو ساعت نسخه‌ی X1 رو تجربه کردم.
تجربه خوبی بود و آزادی عمل بازی خیلی خفنه...جالبم اینه، با اینکه عمق عناصر RPG بازی زیاده ولی خیلی راحت و سریع میشه قوانین بازی رو یاد گرفت و خودتونو باهاش وفق بدید...منظورم اینه که انتظار منوهای پیچ در پیچ و گیج کننده نداشته باشید، بازی خیلی خوب خودشو توضیح میده.
صداپیشگی بازی هم توی همین مدت کمی که بازی کردم، مشخصه که حرفه‌ای انجام شده و تقریبا هم‌سطح با بازیهایی هستش که بودجه‌ی بالایی دارن. موسیقی هم واقعا بنظرم خیلی خوب کار شده <:-P
مشکلات تکنیکی هم که کاملا مشخصه...هم افت‌فریم و هم فریز رو توی همین یکی دو ساعت، چند بار تجربه کردم :| ولی جوری نیست که کنترلر رو پرت کنید تو TV ! :D معمولا چند ثانیه صبر می‌کنید که بازی به حالت عادی برگرده و بیشتر هم زمانی که می‌خواهید با کسی صحبت کنید، این اتفاق می‌افته...که امیدوارم بزودی درستش کنن. جالب اینه که باگ من توی بازی ندیدم...البته خیلی کم بازی کردم، شاید در ادامه قضیه فرق کنه.
مبارزات هم در حد تمرینات تجربه کردم...متفاوته و فک کنم یکمی واسه عادت کردن بهش زمان ببره.
گرافیک بازی هم روی کنسول‌ خیلی بهتر از چیزیه که فک می‌کردم...کلا از تیم کوچیکی که بازیو ساخته انتظار همچین دقت به جزئیاتی رو نداشتم...واسه اونایی که در مورد گرافیک بازی کنجکاو بودن، یه چندتا اسکرین از لحظات اول بازی گرفتم که اصلا اسپویلی نداره:

View attachment 84415 View attachment 84414 View attachment 84416 View attachment 84417 View attachment 84418

ابعاد نقشه چطور؟ چیزی ازش دستگیرت شد تا اینجا؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ابعاد نقشه چطور؟ چیزی ازش دستگیرت شد تا اینجا؟
فرصت نکردم زیاد بازیو ادامه بدم و همه جای نقشه رو ندیدم ولی وسعت نقشه نسبتا بالاست...جوری نیست که هوش از سرتون بپرونه ولی نکته‌ی مهم اینه که جزئیاتش محیط‌ها بالاست و ساختمون‌ها هم توی روستاها و شهرها زیادن ولی برخلاف خیلی از بازیهای دیگه‌ی سبک، از هم فاصله‌ی زیادی ندارن و توی یه محیط کوچیک کلی ساختمون متنوع رو می‌تونید پیدا کنید و در کل عمق محیط‌ها بالاست. البته توی محیط‌های باز و بیرونی مثل جنگل یکمی فضا خالی به نظر می‌رسه که میشه گفت مثل شعار بازی واقع‌گرایانست! :D
================
تو همین چند روز، فروش بازی به یک میلیون نسخه رسیده که اصلا پیش‌بینی نمی‌کردم <:-P:

Kingdom Come Deliverance Sold 1 Million Copies Across All Platforms

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
این پچ که برای PC اومده و ۲۰ و خورده ای گیگ حجم داره برای کنسول ها نیومده ؟ به شدت مشتاق تجربه بازی هستم ولی این مشکلات فنی انقدر زیاد هستن که ادم جرات نمیکنه بره طرفش ..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
این پچ که برای PC اومده و ۲۰ و خورده ای گیگ حجم داره برای کنسول ها نیومده ؟ به شدت مشتاق تجربه بازی هستم ولی این مشکلات فنی انقدر زیاد هستن که ادم جرات نمیکنه بره طرفش ..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
پچ 1.4 هفته بعد میاد رو کنسول‌ها.
من بازی رو با پچ 1.2.5 تموم کردم که تقریباً باگ‌های آزاردهندش رفع شده بود.
به‌نظرم سریع‌تر تجربش کن؛ بدون شک یکی از بهترین RPGهای نسل (برای من یکی از بهترین‌هایی که بازی کردم) هست.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
پچ 1.4 هفته بعد میاد رو کنسول‌ها.
من بازی رو با پچ 1.2.5 تموم کردم که تقریباً باگ‌های آزاردهندش رفع شده بود.
به‌نظرم سریع‌تر تجربش کن؛ بدون شک یکی از بهترین RPGهای نسل (برای من یکی از بهترین‌هایی که بازی کردم) هست.
داداش مراحل فرعی پربار خوب داره؟؟؟
کارهای جانبی مثل ساخت و ساز یا شکار و غیره چطور؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر