Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance
65968569622207267093.jpg

سازنده: Warhorse Studios
پلتفرم: PC, Xbox One, PS4*, Mac, Linux
تاریخ انتشار: Q4, 2015
توضیحاتی درباره بازی: Kingdom Come: Deliverance با استفاده از موتور CryEngine 3 در حال ساخته شدنه.سبک بازی RPG اول شخص.بازی به صورت Open World و در زمان قرون وسطی در اروپا اتفاق میوفته.
تریلر بازی

منبع
..........................................
تصاویر بازی:

تاپیک آپدیت خواهد شد......................

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Kingdom Come: Deliverance promises the world – and looks set to deliver | VG247
“In most other games, when you swing your sword, it’s just an animation, so there is no impact, your weapon goes through the target, the game plays some particle on the point of impact (blood, sparks, dust) and the enemy plays some hit animation,” he said.“In our case, when you hit something, we actually calculate proper collisions and physical reactions of the target. So the swords will collide when the enemy blocks your move, your sword will slide over plate armour, or if you are in a corridor, your movement with a weapon will be limited by surrounding space – your sword will slide over the walls and the damage you deal on target will be weaker.
“It doesn’t matter where you are, what you hit, its always unique and physically accurate.”
به نظر من سيستم جالبي داره، دشمن هايي كه ارمور ندارن ميشه با يك ضربه كشت ولي شواليه ها ارمور دارن كشتنشون تقريبا غير ممكنه تا موقعي كه بتونيد قسمتي از ارمورشون رو ضعيف كنيد.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Kingdom Come: Deliverance | PS4

5-game15478-img244304_600x345.jpg
سازنده: Warhorse Studios
پلتفرم: PC, Xbox One, PS4*, Mac, Linux
تاریخ انتشار: Q4, 2015
توضیحاتی درباره بازی: Kingdom Come: Deliverance با استفاده از موتور CryEngine 3 در حال ساخته شدنه.سبک بازی RPG اول شخص.بازی به صورت Open World و در زمان قرون وسطی در اروپا اتفاق میوفته.بر اساس دنیای واقعی هست و بر خلاف اکثر RPG ها فانتزی نیست و هیچ نوع جادو و... وجود نداره.

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من از وقتی Warhorse اعلام کرد که دنبال ناشر هستش برای این بازی به شدت دنبالش هستم، به نظر بازی خیلی خوبی میاد، اصلا نیازی نیست بگم که ایده یه بازی نقش آفرینی کاملا رئالیستیک روی کاغذ چقدر فوق العاده هستش(خودم سالهاست دارم بهش فکر میکنم) ولی این سرپرست های شرکت پرونده پرفراز و نشیبی دارن و میشه گفت عنوان هایی که تا به اینجا روشون کار کردن کم و بیش Hit & Miss بودن، یکی خوب در میومد یکی متوسط یکی هم بد (توی کیس مافیا 2).

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یکی از بازیهای امسال هست که بنظرم خیلی احتمال اپیک فیل شدن داره...:D
امیدوارم بعد از این همه سال حداقل یه RPG قابل‌قبول نصیبمون بشه...البته بازی به همون اندازه‌ که پتانسیل اپیک فیل شدن داره، همونقدر هم احتمال داره بترکونه ولی بازم بزرگترین بازیِ امسال که به موفقیتش شک دارم، همینه. اما امیدوارم نگرانی‌هام بی‌مورد باشه و به پدیده‌ی سال تبدیل بشه <:-P

• Like
Reactions: uriel and Milad_HW

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کسی بازیو تهیه کرده؟ چند روزه نسخه‌ی فیزیکی بازی داره به فروش میره (طبق معمول با قیمت فضایی :|)
نقدا هم تا اونجایی که من شنیدم فردا تقریبا همزمان با عرضه منتشر میشه...هنوزم از بازی مطمئن نیستم (مخصوصا بعد از اینکه گفتن آپدیت اول بازی 23 گیگه!) ولی امیدوارم موفق بشه چون بازی بزرگ دیگه‌ای شبیه‌اش نداریم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نقدا منتشر شد...

2018-02-13_123457.jpg
مثل اینکه بازی توی چیزی که می‌خواسته ارائه بده موفق عمل کرده ولی مشکلات تکنیکی تقریبا نابودش کردن... تقریبا یه سال دیگه که همه‌ی مشکلات بازی رو با آپدیت حل کردن، تهیه‌اش می‌کنم :D

• Like
Reactions: s.snake2 and orbis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر