Kinect Fun Lab

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما منبع خبرت از کجاست دوست عزیز ...؟؟؟؟؟؟؟؟
این دو تا بازی مجانی هستش حالا میخوای از خود ایکس باکس دانلود کن و چه دانلود از روی یه سایت و ریختن با فلش ...
نمونش مثل ما ایرانیا شاید نتونه 700 مگابایت رو از سرور مایکروسافت بگیره پس مجبور هستش از جای دیگه با این اینترنت حجمی طی دو شب بگیره و بریزه تو فلش .
تو خود سایته میگیردم امروز برات میذارم!
نه عزیزم فقط کینکت می و googly eyes مجانیه!که اونا هم مشکلی نداره!اونایی که این دوستمون گذاشته همه پولیه!( به غیر از بابل هد که نمیدونم گذاشته یانه) قیمتاشم تو لایو زده هر روز میرم تو بازی چکش میکنم!
درمورد گزینه آخر : مایکرو سافت نه به ما اهمیت میده نه به کسایی که پایرت هستند :)
خلاصه دیگه از ما گفتن بود! (چرت و پرت نگفتم بخدا!)
ویرایش شد : منبع خبر در سایت خودمون :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48561

Mr_Peyman5623

کاربر سایت
Jan 9, 2008
24
نام
پیمان
من Kinect Fun lab و video chat kinect رو از لایو دانلود کردم نصب شد
الان از کجا میتونم اجراش کنم؟ پیداش نمیکنم!
بعد از نصب برای اجرا نیازی به اینترنت که نداره؟

sprbi

کاربر سایت
Jul 21, 2010
49
من Kinect Fun lab و video chat kinect رو از لایو دانلود کردم نصب شد
الان از کجا میتونم اجراش کنم؟ پیداش نمیکنم!
بعد از نصب برای اجرا نیازی به اینترنت که نداره؟
واسه kinect video chat که باید آنلاین باشی مگه میشه آفلاین chat آخه :-oواسه funlabs ولی لازم نیست آنلاین باشی.
هردو اینجوری پیدا میشن :1.guide bottonرو فشار بده 2. برو تو قسمت games بعدگزینه quick lunch روبزن 3.برو tapدوم (least dowanloads) هر دو اونجان

sina_z77

کاربر سایت
Jun 6, 2011
64
نام
sina
خوب فان لبزو بریز تو فلش و بعد وصل کن به x360<br>1.بعد برو تو system sitings بعد memory بعد memory unit بعد برو customize وفضای 2.5GBرو انتخاب کن<br>2.بعد فلشرو به PC وصل کن کاری به فایل هایی که خود X360گذاشته نداشته باش<br>3.نرم افزار را دانلود کرده و به قسمت File\opendevice رفته و کمی صبر کنید در همون نرم افزار گزینه ی new folder هست اونرو بزنید<br>4.فایلی به نام Content درست کنید بعد توی این پوشه پوشه ی دیگری به نام 0000000000000000 (دقت کنید تعداد 0ها 16 تاست)<br>درست کرده و دوباره تو همین پوشه پوشه ای به نام 58480811 درست کرده ودوباره تو همین پوشه پوشه ای به نام 00000002 درست کرده<br>6. بعد تو نرم افزار گزینه ی injectرو زده وkinect fun labs رو انتخاب کرده وok نمایید<br>7.بعد USB رو قطع کرده و به کنسول وصل کنید<br>8. برای اجرا برید به system setings>memory>MEMORY UNIT>games<br>9.اونو انتخاب کنید و دکمه ی Y رو زده کزینه ی move رو بزنید و به Hard drive منتقل کنید (اگر Hard ندارید باید هر وقت بازی می کنید USB وصل باشد<br>10.بعد دکمه آرم XBOXرو دسته رو بزنید و به خانه ی games رفته و گزینه ی Quik launch را بزنید و صبر کنید تا پنجره باز بشه و بعد به صحفه ی lateast download رفته در انجا بازی رو اجرا کرده
سلام ببخشید من مو به مو کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی هیچ چیزی تو قسمت games نمیاد.

mohammadreza74

کاربر سایت
Aug 17, 2011
8
نام
محمد رضا
سلام من بازي kinect fun labs رو دانلود كردم . حالا اين گجت air band هم دانلود كردم اما نميتونم اونو اجرا كنم لطفا راهنمايي كنيد

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام من بازي kinect fun labs رو دانلود كردم . حالا اين گجت air band هم دانلود كردم اما نميتونم اونو اجرا كنم لطفا راهنمايي كنيد

گدجت مذکور پولی هست . شما چجوری دانلود کردی ؟؟؟ پول دادی ؟؟؟ نمیدونم

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
من تازه کیکت خریدم پس
این کینکت فان لب چیه اصلا؟
میشه جداگانه دانلود کنم و با فش بریزم توش ؟؟ اگه اینجوریه لینشکو بیزحمت میدید
با سپاس

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
سلام من تازه داشبوردم رو آپدیت کردم می خواستم بدونم چجوری میشه این فان لب رو نصب کرد؟نیاز به پوینت داره؟

جناب اقا [URL="http://forum.bazicenter.com/members/1607/"]zangoulak من که نفهمیدم این اسمه چیه [/URL]ولی
اگه به لایو وصلی و میتونی حجم بالا دانلود کنی از لایو بگیر
وگرنه که از لینک های که تو همین سایت گیرت میاد استفاده کن

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

برای وصل کردن kinect به xbox های قدیمی یا اصطلاحا Fat ظاهرا یه آداپتور نیازه، درسته؟ اگه اینطوره لطفا بگید قیمتش چقدره و کجا دارنش. ظاهرا داخل جعبه اش یه کابل برق اضافی به همین منظور داره؟ درسته؟

بهترین بازی(هایی) که از Kinect به خوبی استفاده میکنن چیاس؟ به یه بنده خدایی میخوام نشون بدم که خیلی hardc0re ـه.

ممنونم.

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر