Killzone Mercenary

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
نه باید 8 گیگ داشته باشی من امتحام کردم نشد!
من دیگه ازش زده شدم زیادم بازیش نکردم ولی همون چند روز اول باحاش حال کردم الان دیگه واسم جذابیت نداره!
راستی دی ال سی چیزی واسه این بازی نمیاد؟!

پس باید به فکر خرید یه رم جدید واسه ویتا باشم .
ولی خوده بازی که 3 گیگه و اپدیتشم 331 پس باید موقع نصب حجمش خیلی بالا بره:(

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من الان یه سایت رو نگاه کردم به تاریخ 1 دسامبر 2013 نوشته بود که یه DLC داده که توش دوتا map free برای بازی multiplayer داده که فک کنم توی همون 331 مگا بایت آپدیتش اومده و احتمالا که DLC های بعدیش هم مپ برای مولتی پلیر بده
یعنی این مپای اصلی بعضیها شون دی ال سی اند؟!

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
یعنی این مپای اصلی بعضیها شون دی ال سی اند؟!

راستش من خودم هنوز وقت نکردم بشینم آنلاین بازی کنم ببینم چه مپهایی توی بازیش داره اما ظاهرا DLC که بده به تعداد مپهای بازی مولتی اضافه میشه!!!

• Like
Reactions: Sega_genesis

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها با کیلزون فیزیکی ریجن یک روی اکانت ریجن دو میشه مپ های جدید بازیو گرفت ؟ یا اصلا با این شرایط میشه آنلاین زد ؟
اگر مپها جزوه اپدیتهای بازی عرضه بشه که میشه نباید مشکلی باشه - اگر قرار باشه به غیر از اپدیت توی استور عرضه بشه و بعد به download list اضافه بشه و دانلود کنیم احتمال داره به مشکل برخوری
انلاین هم مشکلی نداره میشه ... چون انلاین پس نداره .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Onlinesh تعطیل شده؟ هیچ جوره Connect نمیشم..مسخرست..

انلاین بازی هیچ مشکلی نداره شما باید ببینی پینگ سما چقدر هست برا انلاین این بازی باید زیر 300 باشه وگرنه نمیتونی به راحتی بازی کنی از این سایت با لندن یا امریکا یه تست پینگ بگیر معلوم میشه .خودتم باید ببینی چه ساعتایی از روز پینگت بهتره همون تایم بازی کنی
Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
Onlinesh تعطیل شده؟ هیچ جوره Connect نمیشم..مسخرست..
اینم از خدمات نوین در مرکز مخابرات هست. طرف بچه داداششو میاره اداره روی سوییچ port ها بازیه سالم و بومی لی لی میره. شانست بخوره دوباره از روش رد شه که باز بشه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من کیلزون رو با اپدیت نصب کردم حجمش شد 3450 مگابایت پس چطوری شما میگین رم 8 می خواد :-/:-/
من با رم 4 گیگ همه بازی های رمم رو حذف کردم اما موقع انتقال بازی میگفت 100 مگابایت و خورده ای باید خالی کنی؟!
درصورتی که فقط برنامه های خود کنسول بود روش اونا رو که نمیشه حذف کرد!!!!
تو الان با 4 گیگ داری بازی میکنی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر