Killzone Mercenary

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
الان 2 دست دیگه بازی کردم یک سری نکته پیدا شد : :d

1 - نشستن داره باید دکمه O رو نگه دارید . ( واقعا تعجب می کنم الان تقریبا 4 تا دکمه نقش هویج دارن چرا دکمه دویدن باید دکمه نشستنم باشه :| )
2 - برای لیز خوردن باید O رو فشار بدید و بعد از دویدن مسافت کوتاه دوباره O رو فشار بدید تا سر بخوره ( سر نخورید بهتره )
3 بعد 5 دست بازی تازه تونستم یه کلت بخرم

یه دیالوگ خیلی جالب داره اگه اشتباه نکنم :

Maybe we lost this battle but we will win the war

میلاد مطمینی اون عکس رو درست انداختی ؟ کلا چند ثانیه فرصت داری شیلد ها رو باز کنی 2 ثانیه که باگ می زنه 2 ثانیه هم طول میکشه کامپیوتر رو آماده هک کنه چجوری تو 1 ثانیه من شیلد رو باز کنم :|

اینا رو حل کن من نگرفتم چجوری این باز کردن ها :

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یه نکته ی خیلی جالب در رابطه با گرافیک بازی که یادم رفت بگم اینه که با همه این جزئیات رو رزولوشن ناتیو ویتا اجرا میشه و مثل خیلی از بازی های دیگه ی ویتا از جمله Uncharted رزولوشون ـه بازی Upscale نشده!! اینو هنگام بازی کردن خیلی خوب میتونید متوجه بشید! نمونه ـش بازی PSAll Stars ـه که اونم کیفیت شفافی رو ویتا داره!

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
الان 2 دست دیگه بازی کردم یک سری نکته پیدا شد : :d

1 - نشستن داره باید دکمه O رو نگه دارید . ( واقعا تعجب می کنم الان تقریبا 4 تا دکمه نقش هویج دارن چرا دکمه دویدن باید دکمه نشستنم باشه :| )
2 - برای لیز خوردن باید O رو فشار بدید و بعد از دویدن مسافت کوتاه دوباره O رو فشار بدید تا سر بخوره ( سر نخورید بهتره )
3 بعد 5 دست بازی تازه تونستم یه کلت بخرم

یه دیالوگ خیلی جالب داره اگه اشتباه نکنم :

Maybe we lost this battle but we will win the war

میلاد مطمینی اون عکس رو درست انداختی ؟ کلا چند ثانیه فرصت داری شیلد ها رو باز کنی 2 ثانیه که باگ می زنه 2 ثانیه هم طول میکشه کامپیوتر رو آماده هک کنه چجوری تو 1 ثانیه من شیلد رو باز کنم :|

اینا رو حل کن من نگرفتم چجوری این باز کردن ها :

الان تازه فهمیدم:d
ببخشید اشتباه منظورمو رسوندم
اون مثلث های سیاه رو میبینی که اون وسط هستن؟

باید شکل هارو طوری انتخاب کنی که اون مثلث های سیاه از بین برن.
مثلا این عکس ها که خودت گذاشتی رو دقت کن (با مربع و دایره مشخص کردم)
مربع ها که گزینه ها هستن باعث میشن دایره ها که مثلث ها هستن پر بشن
مربع ابی = دایره ابی
مربع قرمز=دایره قرمز

ببخشید که منظورمو بد رسوندم;)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا اینقدر عکس نذارید من کفم برید با این عکس ها منو کشتین بزارین بازیش بیاد اون مو قع باهم انلاین بزنیم از قدیم گفتن بیایم باهم بازی کنم نه بدون هم (شوخی)=))

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب منم بتا رو گرفتم ، گرافیکش خیلی خوبه ولی کنترلش خیلی بده! انقدر کند میچرخه که انگار جنگه:|
سروراش یکم لگ دارن .
ولی از نظر گرافیکی خیلی خوبه و راضیم و درکل بهتره که فیزیکیشو بخرم و خوشحالم که پیش خریدمو کنسل کردم ، پلاس ارزشش بیشتر بود:-"

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
خوب منم بتا رو گرفتم ، گرافیکش خیلی خوبه ولی کنترلش خیلی بده! انقدر کند میچرخه که انگار جنگه:|
سروراش یکم لگ دارن .
ولی از نظر گرافیکی خیلی خوبه و راضیم و درکل بهتره که فیزیکیشو بخرم و خوشحالم که پیش خریدمو کنسل کردم ، پلاس ارزشش بیشتر بود:-"

جنگه دیگه پس چیه :d چند سری بازی کنی کنترلش دستت میاد بهتر میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برای بار دوم که بازی کردم هم سرور بهتر بود هم 14 تا کیل گرفتم:-"
ولی کنترل بیش از حد سنگینی داره! من کیلزون2رو اکثر ویدیوهاشو دیدم 3رم بازی کردم انقدر خشک نبود سه ش:D
ولی در کل زیاد دنگو فنگ نداره! فیلم میگیرم از بازیم میذارم تو آپارات براتون:)

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
داداش ادم چیزیو که میبینه میگه دیگه نمیتونیم بیایم الکی دروغ بگیم که:| فقط گرافیک داره:D استوریش حتما بهتره

هنوز مونده تا ویتا اوج بگیره.خیلی عجول نباش داوش.
ولی گرافیکش خیلی خوبه.
نامرد هنوز روی استور من نیومده واسه پیش فروش.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
2 سال گذشته چی دیگه پا بگیره ! کل عمر کنسول 3 - 4 سال هست .
ویتا آخرین امید به ویتاست و اگه خراب کنه جای بازگشتی نداره
احتمالا اولین و آخرین Killzone ویتا باشه احتمالش خیلی کمه در آینده شاهد Killzone جدید روی ویتا باشیم .

اسکرین شات هایی که بیرون میداد گرافیک زمین تا آسمون با واقعیت فرق داره .

امروز توی آنلاین یه دستگاهی مثل AC30 توی COD گرفتم با هواپیما موشک می زدی خیلی جالب بود دشمن ها رو نشونه می گرفتی روی هوا با تاچ شلیک می کرد .

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
2 سال گذشته چی دیگه پا بگیره ! کل عمر کنسول 3 - 4 سال هست .
ویتا آخرین امید به ویتاست و اگه خراب کنه جای بازگشتی نداره
احتمالا اولین و آخرین Killzone ویتا باشه احتمالش خیلی کمه در آینده شاهد Killzone جدید روی ویتا باشیم .

اسکرین شات هایی که بیرون میداد گرافیک زمین تا آسمون با واقعیت فرق داره .

امروز توی آنلاین یه دستگاهی مثل AC30 توی COD گرفتم با هواپیما موشک می زدی خیلی جالب بود دشمن ها رو نشونه می گرفتی روی هوا با تاچ شلیک می کرد .

شاید ND یه بازی براش داد یا یه دونه INFAMOUS براش اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر