Killzone Mercenary

خلاصش اینکه
Mercenary Warfare Mode: همون بخش free for all هستش.
Guerrilla Warfare Mode: بخش team deathmatch هست. از بین ISA و Helghast ها هرکی بتونه بیشتر کشتن رو توی مدت زمان تایین شده داشته باشه میبره.
WarZone Mode : مدی هست که توی یک warzone اتفاق میفته بین ISA و Helghast ها . 5 ماموریت مختلف وجود داره که هر کدوم از این ماموریتها قوانین و Objectve های خودشون رو دارن . این مد نیاز به teamwork و strategy قوی داره و بیشتر به عنوان یک مد tactical طراحی شده . برنده هم بر اساس جواب نهایی این مجموعه ماموریتها انتخاب میشه.
در مورت توضیحات map ها سعی میکنم بعدا بزارم چون زیاد هست.

خلاصش اینکه
Mercenary Warfare Mode: همون بخش free for all هستش.
Guerrilla Warfare Mode: بخش team deathmatch هست. از بین ISA و Helghast ها هرکی بتونه بیشتر کشتن رو توی مدت زمان تایین شده داشته باشه میبره.
WarZone Mode : مدی هست که توی یک warzone اتفاق میفته بین ISA و Helghast ها . 5 ماموریت مختلف وجود داره که هر کدوم از این ماموریتها قوانین و Objectve های خودشون رو دارن . این مد نیاز به teamwork و strategy قوی داره و بیشتر به عنوان یک مد tactical طراحی شده . برنده هم بر اساس جواب نهایی این مجموعه ماموریتها انتخاب میشه.
در مورت توضیحات map ها سعی میکنم بعدا بزارم چون زیاد هست.

Guerrilla Warfare Mode
مثل بخش 4 نفره call of duty mw هست یعنی؟
مثلا باید هم دیگه رو بکشیم؟
اخجون اگه اینجوری بشه همدیگه رو میکشیم:d
تا چند نفر میشه انلاین بازی کرد؟

آخرین ویرایش:
Guerrilla Warfare Mode
مثل بخش 4 نفره call of duty mw هست یعنی؟
مثلا باید هم دیگه رو بکشیم؟
اخجون گه اینجوری بشه همدیگه رو میکشیم:d
تا چند نفر میشه انلاین بازی کرد؟
بابا TDM دیگه تو اکثر مولتی ها هست دیگه!
هرچند خیلیدیگه به بازی امید ندارم چیز تازه ندارن گویا تکرار همش

بیشترین چیزی که خودنمایی کرد همون گرافیک . شباهتش به killzone 2 ... برعکس 3 که جو سنگین و تاریک 2 توش نبود ... یکی دیگه هم فریم ریت بازی عالی شده بود ... نشانی از کندی ندیدم !

من بعد از دیدن gamespot stage demo خیلی به بازی امید وار شدم مثل اینکه واقعا روش کار کردن تنوع تو گیم پلی خیلی خوبه گرافیک هم به نظرم تو یه صفحه 5 اینچی باید عالی باشه

پیشنهاد میکنم همه این دمو رو تو بخش تریلر ها ببینن حدود 12 دقیقه گیم پلی نشون میده خیلی عالی بود....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or