Killzone Mercenary

آقا من همین جا اعلام میکنم رکورد من در مدت مولتی بازی کردن 1 دقیقه است!!!یعنی هر دفعه که میرم تو بازی بعد بعد چند ثانیه کیک میشم!استثنا هم نداشته!ماشالا سرور ها!
والا ما همه بازی های کنسولی رو آنلاین بازی میکنیم اینقدر مشکل نداریم,بماند که تعداد کسایی که تو مولتی مثلا بتل3 هستن حداقل 4برابر کیلزونه:|
واقعا راست میگی....
من داشتم کم کم فکر می کردم بازی کردن خودم ضعیفه.....

بازی فوق العادست
بهترین گرافیک ویتا تا به الان احتمالاً تو سینگل پلیر گرافیک بهتری هم میبینیم
رزولوشن بازی همون وضوح صفحه ویتاست نه مثل Uncharted که Upscale شده بود
فریم عالی . افکت نور پردازی فعلاً تو ویتا بهترینه داخل بخار هم میرید قطرات آب به زیبایی رو تصویر میاد
تنها مشکل بازی از نظر من همون Aim خشک بازیه که کیلزون های Ps3 هم همینطور بودن
کیفیت آب بازی هم خوبه متوسط رو به بالا . افکت خون هم که بسیار عالی هستش
Draw Distance هم والا به نظر من در حد ویتا فوق العادس

شما مطمئن هستید آنچارتد ویتا آپسکیل میشه؟؟؟؟یعنی رزولوشنش کمتر از 960x544 هست رو ویتا؟؟؟؟گمان نمیکنم من تا حالا جایی نشنیدم

احتمالا مشکل از نت ـه شماست چون منم خیلی کم شده ارور بهم بده که اونم بچه ها همزمان دانلود گذاشتن و تنگیدن تو بازی ما! :دی والا سرور های بازی خوبن و نسبت به بقیه بازی های ویتا لگ خیلی کمتره!
حاجی من همون چند لحظه ای که هم بازی میکنم اصلا لگ نمیزنه!یکبار هم ارور نداده فقط بعد چند ثانیه بازی کردن کیک میشم!
اگه نت من مشکل داشت این همه بازی کنسولی مثل هلو اجرا نمیشد,یا حداقل وسط همین بازی هی لگ میزد نه اینکه کیک بشم!!!
پ.ن
resistance با اینکه بازی خوبی نبود ولی تو مولتی یکبار هم نه لگ زد نه کیک شدم!

حاجی من همون چند لحظه ای که هم بازی میکنم اصلا لگ نمیزنه!یکبار هم ارور نداده فقط بعد چند ثانیه بازی کردن کیک میشم!
اگه نت من مشکل داشت این همه بازی کنسولی مثل هلو اجرا نمیشد,یا حداقل وسط همین بازی هی لگ میزد نه اینکه کیک بشم!!!
پ.ن
resistance با اینکه بازی خوبی نبود ولی تو مولتی یکبار هم نه لگ زد نه کیک شدم!

من همین مشکل رو با COD داشتم و بعد از تغییر Nat Type روی روتر ام درست شد خیلی ها این مشکل رو داشتند و با این کار حل شده مشکلشون

شاید این مشکل در این بازی هم هست چون دقیقا من هم join می شدم توی بازی بعد از چند دقیقه بدون هیچ دلیلی میومدم بیرون نه اروری نه کرش ای هیچی!

سلام منم یه چند ساعتی با ویتای دوستم بازی کردم خیلی خوب بود بنظرم گرافیک عالی گیم پلی هم مشکلی نداشت اون حس کیلزون ۲ رو قشنگ میداد بهم یکم سرورای بازی مشکل داره که مطمعنن وقتی بازی ریلیز بشه اونم درست میکنن در کل یجورایی وسوسه خرید ویتا رو انداخت به جونم

البته اینا با این beta کلا تست استرس روی سرورها رو هم میگیرن . توییک های نهایی زمان عرضه بازی کامل میشه ( روی سرورها و بخش انلاین ) پس فکر کنم بهتر بشه .
من که دیروز و امروز بازی کردم واقعا خوشم اومد.
یعنی مولتی بخش resistance به نظرم خیلی مسخره و خسته کننده بود اما Killzone به نظرم خیلی عالی هست. یکی از چیزهایی که بود این بود که واقعا فریم ریت بازی خیلی خوب و ثابت بود. در کنارش به نظرم کنترل بازی خیلی خوب هست. به اندازه killlzone 2 سنگین نیست اثلا ! یعنی الان برید killzone 2 رو بازی کنید میفهمید چه جوره ! به نظرم از Killzone 3 راحتره کنترلش ! یه مقداری هم auto assisst موقع sight کردن از نشونه گیر اسلحه میده. اما من که راحت داشتم بازی میکردم.
به نظرم مولتیش خیلی خوبه. کیفیت سرورها خیلی خوب بود . من بازی کردم لگ زیاد نداشت. یکی دو دفعه پیش اومد اما کلا ok بود .
به نظرم گرافیک بازی خیلی خیلی خوب هست و حرف نداره. 100% گرافیک بخش single باید بهتر باشه . نور پردازی بازی به نظرم نقطه قوتش بود که فکر نمیکردم چنین سطح نور پردازی روی ویتا باشه. از نظر گرافیکی شاید بعضی از texture ها به پای uncharted نمیرسید اما حس واقعی گرانه که موتور killzone داره توی ویتا هم بود. گرافیکش انگاری نسخه low بازی killzone 3 هست ... روی صفحه ویتا همچین دسته کمی از killzone 2 نداره . به نظرم عموما texture های که توی دید بودن خیلی خوب بودن. بعضی از قسمتهای مقداری تار به نظر میرسید که مهم نیستش .
جزییات اسلحه واقعا عالی بود...خوشبختانه من نگران این بود که بزرگ بودن سایز اسلحه تصویر رو بگیره که انصافا اینطور نیست. خیلی خوب هست.
از نظر gameplay هم به نظرم خیلی خوب بود و خوشم اومد. اینکه کلی costumize آینا داره خیلی بود. حتی armor های متفاوت هم داره و فکر کنم کلا سلاحهایی هم که داره همه خیلی خوب هستن .
بخش Multi هم به نظرم مثل killzone3 خوش ساخت و خیلی روون هست. به نظرم خیلی معتاد کنندس . تا عرضه بازی که چیزی نمونده ...
خیلی مشتاقم ببینم بخش single بازی چه طوری ساختن .

من اثلا با کنترلش مشکلی نداشتم لول ×_×

این هم یک سری عکس

شرمنده ارمان نمی خوام ایراد بگیرم ولی کلمه ی اصلا رو دو بار به کار بردی و نوشتی اثلا و در تایید حرفت ارمان منم با کنترل بازی مشکلی نداشتم خیلی هم خوب بود فقط من هر دفعه وارد سرور شما میشدم میلاد منو کیک میکرد یا مینوشت که تعداد افراد داخل سرور فول هست :d

شرمنده ارمان نمی خوام ایراد بگیرم ولی کلمه ی اصلا رو دو بار به کار بردی و نوشتی اثلا و در تایید حرفت ارمان منم با کنترل بازی مشکلی نداشتم خیلی هم خوب بود فقط من هر دفعه وارد سرور شما میشدم میلاد منو کیک میکرد یا مینوشت که تعداد افراد داخل سرور فول هست :d
لول ! تشکر ×_× تقصیر english نوشتن روزمره هست ... نوشتار از یادمه ممکنه بره درستش

منم نتونستم باهاشون بازی کنم . همش Kick میشد یا lost connection ... فکر کنم به خاطره اینکه خیلی دورن ×_×

اونایی که پیش خرید کردن از استور از امروز میتونن پری لود بکنن هرچند اون اوایل پیش خرید مثه GTA5 اشتباه کردن و برای پری لود گذاشتن که من هم همون موقع دانلود کردم:d

اونایی که پیش خرید کردن از استور از امروز میتونن پری لود بکنن هرچند اون اوایل پیش خرید مثه GTA5 اشتباه کردن و برای پری لود گذاشتن که من هم همون موقع دانلود کردم:d
ماشالا خوشم میاد سریعی ها !
باحاله از همون assests های gta یک سری چیز میز فهمیده بودن ×_×
من که از مغازه Pre order دادم ×_× نمیدونم اون dlc هست توش یانه اما فکر کنم فقط برای psn

خیلی مشتاقم ببینم review چی میکنن ! لول !

من که از مغازه Pre order دادم ×_× نمیدونم اون dlc هست توش یانه اما فکر کنم فقط برای psn
:((... یاد ما هم باش:d
خیلی مشتاقم ببینم review چی میکنن ! لول !
چرا نمراتش نیومده هنوز؟! منتظر نقد بازیسنتر هم باشید:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or