KILLZONE 3 فقط برای غوطه ور کردن بازيکنان در بازی!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
killzone31.jpg

آقای hermen hulst از Gureilla games گفته اند: وارد شدن قابليت سه بعدی به KZ3 برای بالا بردن سطح لذت تجربه بازی بوده است!

ايشون در صحبتی که با IGN طی مراسم رونمايی KZ3 در سانفرانسيسکو داشتند گفتند: قابليت سه بعدی در بازی ها يک گام ديگر است تا در بازی غوطه ور شويد!

او ادامه ميدهد: قابليت سه بعدی يک ويژگی جديد عالی برای تجربه بازی Killzone است!

KZ هميشه يک فرنچايزی بوده است که ما سعی داشتيم به بازيکنان بيشترين حس غرق شدن در بازی را بدهد.ما اين کار را با ساختن دنياهای باور پذير با افکت های مختلف(اشاره به جو هلگان داره)،انيميشن های عالی و غيره انجام داديم!
و 3D يک مورد اضافه است که بالا تر از همه آن ها قرار دارد و برای رسيدن به هدفمان خيلی کمک ميکند!

ايشان همچنين گفته اند که به غير از 3D قابليت هايی بيشتری هم در بازی قرار داده شده اند!

ميتوانيد همه اين مصاحبه را اينجا ببینید (يکيم ترجمه کنه بد نيست:biggrin1:)

KZ3 سال آينده منتشر ميشوند!

• Like
Reactions: Ἁlireza

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارش امروز قیمت 2 تلوزیون 3D موجود در ایران رو پرسیدم یکیش 6 ملیون بود(ساموسونگ) یکیشم 7 ملیون(الجی) فعلا فعلا ها باید صبر کرد تا بتونی تو اطاقت 3D بازی کنی:D
قربون شکل ماهت برم :D قرار نیست همین فردا Killzone 3 بیاد که، الان بگیرم باید بیشنم باهاش قارچ خور بازی کنم که دست بر قضا 2D ِ :D در ضمن اینجا ایران ِ، پاناسونیک پنل 3D داره 50 اینچ 3000 دلار ! من نمیدونم چه جوری بهت اینجوری قیمت دادن، ولی نهایتا همین پاناسونیک بیاد ایران دیگه آخری میشه 3700 دلار، نه بیشتر.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ND به خاطر این گفته که بازی 3D به صورت استاندارد باید 60 فریم باشه. اما KZ3 قراره 3D رو در حالت 30 فریم اجرا کنه. پس اون " میدونید یعنی چی" اینجا صدق نمیکنه.

هیچی نیست! بعله. اونوقت تو بازی کردیش؟

ای بابا، تو دیگه چرا؟ :D وقتی میگه تو حالت 3D رو 30fps اجرا میشه یعنی در واقع 60 فریمه چون دوبار داره پردازش میشه. Ninja Theory هم منظورش همین بوده.

Halo هم قطعا با این گرافیک نمیشه با Killzone و Crysis و... مقایسه کرد، قبول نداری؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,190
ای بابا، تو دیگه چرا؟ :D وقتی میگه تو حالت 3D رو 30fps اجرا میشه یعنی در واقع 60 فریمه چون دوبار داره پردازش میشه. Ninja Theory هم منظورش همین بوده.

Halo هم قطعا با این گرافیک نمیشه با Killzone و Crysis و... مقایسه کرد، قبول نداری؟
این حرف رو که خودت زده بودی:D که برای هر چشم 30 فریم اجرا میشه. حالا اینها رو کاری ندارم. یعنی اون فریم نهایی که میاد بیرون 60 است؟!
===
Halo رو من نگفتم در حد Killzone است، ولی ماکان جوری گفت هیچی نیست، هرکی ندونه فکر میکنه در حد Rogue Warrior است مثلا !

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
این حرف رو که خودت زده بودی:D که برای هر چشم 30 فریم اجرا میشه. حالا اینها رو کاری ندارم. یعنی اون فریم نهایی که میاد بیرون 60 است؟!
===
Halo رو من نگفتم در حد Killzone است، ولی ماکان جوری گفت هیچی نیست، هرکی ندونه فکر میکنه در حد Rogue Warrior است مثلا !
ببین عزیز بازی روی 60 فریم هستش که هر چشم 30 فریم میبینه که در نهایت تو حالت سه بعدی 30 فریم میشه
اگه فریم نهایی 30 بود که میشد 15 فریم اونوقت نمیشد بازی کرد که :biggrin1:
حالا باز من مطمئن نیستم دوستانی که میدونن یه توضیح بدن
ممنون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
پ.ن: ماکان به نظرم دیگه خیلی داری بزرگش میکنی صبر کن تو E3 شاید خیلی چیزها عوض بشه! یه جوری حرف میزنی من خواننده فکر میکنم اولین و اخرین بازی AAA این نسل که 3D ساپورت باشه کلیزون 3 هست و دیگه هیچ شرکتی توانایی ساخت بازی AAA 3D رو نداره....

چه ربطی داره؟ لطفا ان قسمتی که من همچین حرفی زدم رو بیا به من نشون بده!

فرخ امده بازی رو که با وجود 3D بودن دارای کیفیت فلان هست رو داره با چند تا بازی که بدون 3D بودن توی همون سطح یا یکم اینور و انور هستن مقایسه میکنه، این مقایسه غلط هست، اشتباه هست! هر وقت Crytec تونست گرافیکی مثل KZ3 منتها به صورت 3D رو روی کنسول ها بیاره، میتونید این دو تا موضوع رو با هم مقایسه کنید!

فارسی ترش یعنی اینکه وقتی هیچ بازی فعلا روی کنسول وجود نداره که در عین 3D بودن گرافیک بالایی ارایه بده انوقت میتونید ان رو با KZ3 مقایسه کنید در غیر این صورت... . تازه جالب این هست که همه دارن Crysis 2 و یا Rage رو با KZ2 مقایسه میکنن! به فرض هم که مثلا Crysis 2 روی کنسول PS3 بهتر از KZ2 باشه هیچ کار خاصی نکرده چون به سطح بازی رسیده که بیشتر از یک سال پیش عرضه شده!

حالا اینها رو کاری ندارم. یعنی اون فریم نهایی که میاد بیرون 60 است؟!

بله، دقیقا! من رو این حساب میگم نمیشه KZ3 رو با Crysis 2 مقایسه کنید چون 3D بودن KZ3 به این معنی هست که ان همه حجم گرافیکی که از KZ2 هم بالاتر هست به صورت 60 فریم اجرا بشه!

Halo رو من نگفتم در حد Killzone است،

ولی فرخ گفت و منم جواب فرخ رو دادم!

هیچی نیست! بعله. اونوقت تو بازی کردیش؟

نه بابا من اشتباه کردم، Reach یه گرافیک خفنی داره که فقط درکش احتیاج به چشم بصیرت داره! بس کنید بابا! شما طرفداران Halo هیچ وقت هیچ انتقادی نسبت به بازی محبوبتون رو نمی پذیرید! بله، گرافیک Reach در مقایسه با عناوینی چون KZ3, Crysis2 و یا Rage دقیقا با همون غلظت هیچی نیست!

پ.ن2: بابی ماکان اصلا FPS باز نیست!

اه، من چقدر احمقم که یادم نبود حتما باید روزی 100 تا FPS بازی کنی تا به عظمت گرافیک Reach پی ببری!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

فرخ امده بازی رو که با وجود 3D بودن دارای کیفیت فلان هست رو داره با چند تا بازی که بدون 3D بودن توی همون سطح یا یکم اینور و انور هستن مقایسه میکنه، این مقایسه غلط هست، اشتباه هست! هر وقت Crytec تونست گرافیکی مثل KZ3 منتها به صورت 3D رو روی کنسول ها بیاره، میتونید این دو تا موضوع رو با هم مقایسه کنید!

فارسی ترش یعنی اینکه وقتی هیچ بازی فعلا روی کنسول وجود نداره که در عین 3D بودن گرافیک بالایی ارایه بده انوقت میتونید ان رو با KZ3 مقایسه کنید در غیر این صورت... . تازه جالب این هست که همه دارن Crysis 2 و یا Rage رو با KZ2 مقایسه میکنن! به فرض هم که مثلا Crysis 2 روی کنسول PS3 بهتر از KZ2 باشه هیچ کار خاصی نکرده چون به سطح بازی رسیده که بیشتر از یک سال پیش عرضه شده!

بله، دقیقا! من رو این حساب میگم نمیشه KZ3 رو با Crysis 2 مقایسه کنید چون 3D بودن KZ3 به این معنی هست که ان همه حجم گرافیکی که از KZ2 هم بالاتر هست به صورت 60 فریم اجرا بشه!

اه، من چقدر احمقم که یادم نبود حتما باید روزی 100 تا FPS بازی کنی تا به عظمت گرافیک Reach پی ببری!
شما میای میگی که نمیدونم پردازش فوق سنگینی داره 3d و... من که فکر نمیکنم اینطوری باشه.یه مثالم برات میزنم؛ من بازی bc2 رو به صورت عادی، فریم ریتی بین 50 تا 60 رو کامپیوترم دارم ولی وقتی که اون رو به صورت 3d بازی میکنم(با مانیتور lcd معمولی نه 3d) اونم با depth ای نزدیک 90درصد، تنها چند فریم از بازی کم میشه! این یعنی چی؟؟ اگه قرار بود حرف شما درست باشه که من باید بازی رو با 25-30 فریم بازی میکردم نه 50 فریم!!پس اینجوریا هم نیست که شما داری میگی.از طرفی مگه شما با طرز عملکرد مانیتورهای 3d اشنایی کامل داری؟شاید این مانیتورها عمده پردازش مربوط به بخش 3d کردن بازی رو خودشون انجام میدن و اینطوری پردازنده کنسول برای کارهای دیگه راحت ازاد میمونه و از اونجایی که kz3 هم برای بخش3d نیاز به این تلویزیونا داره، پس قطعا داره از این مزیت استفاده میکنه. درضمن شما اجازه بده یه انونس درست و درمون از crysis2 و rage ببینیم بعد اینطوری kz3 رو تا فضا ببر بالا!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
ماكان و دوستان شرمنده من نميتونم تو اين بحث شركت كنم وقتي داريد اينقدر سطحي و قطعي در مورد بازيها نظر ميديد كه ادم ....
من پستم را گذاشتم اسپويل براي ماكان , ماكان هم ماشالا از اسپويل در اورد ! ديگه هيچي !

خلاصه نمايشگاه E3 خيلي خيلي نزديكه من بهتون پيشنهاد دادم تا اين چند روزه را دندون رو جيگر بذاريد و اينگونه مطمئن نظر نديد هم CRYSIS و HALO REACH نمايش دارند شايد گرافيك اصلي باززي كه تاكنون بتا و مولتي بوده و بازيهاي ديگه مثل GEARS OF WAR3 كه اونقدرا هستند كه اينگونه نشه راحت نظر داد !
خلاصه E3 2010 همه چي مشخص ميشه و قطعا بهترينها هم مشخص ميشه . نه ميگم اين خوبه و نه ميگم اون يكي فقط براتونمثال اوردم بازيها را تا اينهمه مطمئن نظر نديد .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
من که فکر نمیکنم اینطوری باشه.

متاسفانه این مهم نیست که شما چی فکر میکنی، مهم این هست که واقعیت امر چیه.

ماكان هم ماشالا از اسپويل در اورد ! ديگه هيچي !

فرخ جان فروم جای بحث کردنه دیگه، نیست؟ قرار نیست همش ما قربون صدقه همدیگه بریم که!:D خیلی راحت میتونیم در مواردی که اختلاف عقیده داریم با رعایت قانون حرفمون رو بزنیم!

در هر صورت منم دیگه اصلا تو این تاپیک نمیام و بحث ادامه نمیدم!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,190
نه بابا من اشتباه کردم، Reach یه گرافیک خفنی داره که فقط درکش احتیاج به چشم بصیرت داره! بس کنید بابا! شما طرفداران Halo هیچ وقت هیچ انتقادی نسبت به بازی محبوبتون رو نمی پذیرید! بله، گرافیک Reach در مقایسه با عناوینی چون KZ3, Crysis2 و یا Rage دقیقا با همون غلظت هیچی نیست!
مثل اینکه اصلا متوجه نشدی من چی گفتم!
میگم کدوم یکی از این بازیها اومده که داری اینقدر قاطعانه نظر میدی؟! با نوستراداموس نسبتی داری؟!

در مورد 3D هم من تا حالا جایی نخوندم که دو برابر پردازش بخواد! حالا نمیدونم از کجا داری میگی!

• Like
Reactions: pandora tomorrow

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
میگم کدوم یکی از این بازیها اومده که داری اینقدر قاطعانه نظر میدی؟! با نوستراداموس نسبتی داری؟!

والا فعلا از تریلرا معلومه!

پ.ن: چه تاپیکی زدما :D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
" اما گرافیک KZ3! حتی اگه GG همون گرافیک KZ2 رو به صورت 3D ارایه بده یعنی معجزه کرده! دوستان میدونید پردازش 3D اصلا یعنی چی؟ بازم میگم NT میاد میگه توی این نسل امکان نداره هیچ بازی کنسولی (غیر از مینی گیم) بتونه 3D باشه و این حرکت برای نسله بعده اما الان میبینیم که KZ3 به صورت 3D هست! "

از این قسمت پستت من اون طور متوجه شدم!

نه اشتباه نشه! من منظورم این بود تو که fps باز نیستی دنبال بازی های fps هم نمیگیری! (حالا اگه هیلو باشه که دیگه بدتر!) حالا این کیلزون واسه کلاسشه وگرنه من که میدونم بازیش نمیکنی:D!

در کل منم با فرخ موافقم باید تا e3 صبر کنیم شاید خیلی چیز ها مشخص بشه...

والا فعلا از تریلرا معلومه!
روله از این بازی هایی که بحث شد هنوز چیزی خاصی نیومده که :D در ضمن خیلی هم مونده به نسخه ی فاینال برسن...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
ارش امروز قیمت 2 تلوزیون 3D موجود در ایران رو پرسیدم یکیش 6 ملیون بود(ساموسونگ) یکیشم 7 ملیون(الجی) فعلا فعلا ها باید صبر کرد تا بتونی تو اطاقت 3D بازی کنی:D

پ.ن: ماکان به نظرم دیگه خیلی داری بزرگش میکنی صبر کن تو E3 شاید خیلی چیزها عوض بشه! یه جوری حرف میزنی من خواننده فکر میکنم اولین و اخرین بازی AAA این نسل که 3D ساپورت باشه کلیزون 3 هست و دیگه هیچ شرکتی توانایی ساخت بازی AAA 3D رو نداره....
پ.ن2: بابی ماکان اصلا FPS باز نیست:D!

باید دید تو ایران استقبال میشه یا نه ! چون کلا یه نمه قیمش در هر صورت بالاست(حتی همون پاناسونیک) و اینکه کلا مدیا 3D دست ملت کم هست! ما که بخیل نیستیم انشالله بشه 5 تا 1 ملیون تومن:D!

جان من کجا گفته 6 میلیون ؟! چند اینچ ؟!

بهترین TV ه 3D تا بحال برای پاناسونیک ه ، سری VT ، سایز 50 اینچش هم احتمالا اینجا بیاد بشه با 3.5 خرید :biggrin1:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
من که فکر میکنم سونی خاصیتِ رندرگرافیک به صورتِ 3D رو از همون اول توی کالبُدِ سخت افزار PS3 گنجونده , شاید در یکی از SPE ها این استعداد رو قرار داده ...چون اصلا مشخصاتِ سخت افزاری با آماری که GG میده جور در نمیاد , انجین هم نمیتونه تا این حد بهینه شده باشه..:confused:
کی من؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر