Xbox Killer Instinct

95510404460333897185.png

Developers :
Double Helix Games | Season One
Iron Galaxy Studios | Season Two - Season Three
Publisher : Microsoft
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox One
Release Dates :
Season One: November 22, 2013
Season Two: October 15, 2014
Season Three: March 29, 2016

Informations

Killer Instinct یکی از قدیمی ترین سری بازی های فایتینگ بوده که در سال 1994 توسط استودیو Rare برای دستگاه های آرکید منتشر شد و بعدها برای کنسول SNES و کنسول دستی Game Boy نیز منتشر شد. بعد از موفقیت های نسخه اول، نسخه دوم نیز در سال 1996 برای آرکید منتشر شد و علی رغم پورت شدن بازی برای کنسول SNES، هیچگاه به مرحله عرضه نرسید.

نسخه سوم بعد از 17 سال غیبت با قدرت به میادین بازگشت. این عنوان علی رغم این که ریبوت بود، بعضی از المان های داستانی دو نسخه اول را حفظ کرده است. از دیدگاه کلی، المان های بازی به شرح زیر می‌باشند:

• بازی همانند دو نسخه قبلی از سیستم Combo زنی مرسوم خود استفاده می‌کند که شامل چند قسمت می‌باشد:
  • Openers: که حرکات به خصوصی (Special Attacks) که کمبو را شروع می‌کنند،
  • Auto-Double: دکمه ای که به دنبال Special Attack ها فشرده شده و به جای فشرده شدن دکمه های خاص برای اجرای هر حرکت، به صورت اتوماتیک وار ضربات یک کمبو را اجرا می‌کند،
  • Linkers: که همانطور از اسم آن پیداست، به ضربات یا دکمه هایی اطلاق می‌شود که بین Auto Double ها اجرا شده و به گسترده شدن کمبوها کمک می‌کنند،
  • Finishers: افزایش دمیج ضربات ناشی از یک کمبو،
  • Manuals: ضرباتی که به گسترده کردن کمبو ها منجر نمی‌شوند،
  • Ultra Combo ها همچون گذشته حضور دارند. این ویژگی به آن دسته از حرکاتی اطلاق می‌شود که برای پایان دادن به یک مسابقه به صورت اتوماتیک وار اجرا شده و شامل زنجیره بزرگی از حرکات مختلف می‌شود،
  • Combo Breaker ها نیز در این نسخه حضور دارند. حرکاتی که وقتی به درستی اجرا شوند، کمبوی حریف را می‌شکند و از ادامه آن جلوگیری می‌کند،
  • ویژگی جدیدی به نام Counter Breaker به بازی اضافه شده که Combo Breaker حریف را به حالت معکوس درآورده و در واقع وضعیتی که از اجرای یک Combo Breaker دیگر به مدت 3 ثانیه جلوگیری می‌کند. با آپدیت فصل دوم، این قابلیت برای حرکاتی که در هوا انجام می‌شوند نیز اضافه شد،
  • Aerial Recapture: قابلیتی که به بعضی از کرکتر ها این اجازه را می‌دهد که حریف خود را از هوا به زمین کشانده و سپس به ادامه کمبو زدن بپردازند.
  • ویژگی جدیدی تحت عنوان Shadow در قالب یک Meter دو قسمتی به بازی اضافه شده است که اجازه اجرای حرکاتی تحت همین نام به بازیکن می‌دهد. حرکاتی که خواص ضربات مختلف را "ارتقا" داده باعث افزایش دمیج ضربات یا کمبوهای بزرگ تر می‌شوند. این قبلیت بسته بر هر کرکتر، متفاوت خواهد بود.
  • Shadow Counter: ویژگی جدید دیگری بوده که برای همه کرکترها در دسترس خواهد بود که اجازه کنسل کردن دفاع به یک Shadow Move را به بازیکن می‌دهد.
  • Instinct Mode: حالت جدیدی است که با پر شدن خط زیر خط سلامتی فعال می‌شود که ویژگی های یونیک و متفاوتی برای هر کرکتر برای مدتی به ارمغان خواهد آورد. به عنوان مثال کرکتر Glacius به زرهی از یخ خود را می‌پوشاند و در نتیجه مقاوت زیادی در برابر ضربات خواهد داشت. در این حالت بازیکن قادر به کنسل کردن های آنی بود و همچنین فعال کردن این قابلیت موجب ریست شدن خط knockdown value می‌شود. knockdown value به خطی اطلاق می‌شود که در طول یک کمبو در طرفین صفحه نشان داده شده و مشخص می‌کند چه موقع خود بازی به صورت اتوماتیک وار، یک کمبو را به پایان می‌رساند. این قابلیت اجازه متوقف کردن Ultra Combo ها را برای اجرای حرکات دیگر و حتی یک Ultra Combo دیگر برای پایان دادنی زیبا به کار حریف به بازیکن می‌دهد.
  • قابلیت استفاده از Retro Music ها (موسیقی های کلاسیک دو نسخه اول) در Training وجود دارد.
  • استفاده از Classic Costumes نیز در بازی گنجانده شده است و حتی می‌توان آن را جایگزین ظاهر اصلی کرکترها کرد.
  • Chris Sutherland، گوینده دو نسخه اول به عنوان یک گزینه احتیاری در بازی حضور خواهد داشت.
  • در حال حاضر بازی به صورت
  • CrossPlay و CrossBuy بین دو نسخه PC و Xbox One وجود خواهد داشت به این معنی که در صورت خرید یکی از نسخه ها، به دیگری دسترسی خواهید داشت و بازیکنان PC قادر خواهند بود با همتایان خود بر روی Xbox One بازی کنند.
  • بازی شامل 3 فصل بوده و تا کنون 20 کرکتر برای بازی تایید شده است و این تعداد با عرضه نسخه سوم بیشتر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,630
نام
محمد
کاش مایکروسافت یه کم با سر و صدای بیشتری برای این بازی تبلیغات می کرد :D الان مثلا Season Two متاش 85 هست ولی فقط 6 تا نقد داره. به نظرم با توجه به اینکه بازی از نظر محتوا به یه حدی خیلی خوبی رسیده، بد نیست با عرضه فصل سوم، یه نسخه کامل ازش رو برای منتقدها بفرستن برای نقد مجدد و یه سری هم تبلیغات جدید براش انجام بدن تا افراد بیشتری بیان سراغش. البته من هنوز فرصت نشده دانلود کنم چون بازم حجمش رفته بالاتر :)) :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاش مایکروسافت یه کم با سر و صدای بیشتری برای این بازی تبلیغات می کرد :D الان مثلا Season Two متاش 85 هست ولی فقط 6 تا نقد داره. به نظرم با توجه به اینکه بازی از نظر محتوا به یه حدی خیلی خوبی رسیده، بد نیست با عرضه فصل سوم، یه نسخه کامل ازش رو برای منتقدها بفرستن برای نقد مجدد و یه سری هم تبلیغات جدید براش انجام بدن تا افراد بیشتری بیان سراغش. البته من هنوز فرصت نشده دانلود کنم چون بازم حجمش رفته بالاتر :)) :D
سر و صدای این بازی به مراتب بیشتر از Mortal Kombat هست که 3 ماه بعد از عرضه-ش دیگه خبری ازش نشد:biggrin1: کامیونیتیش که پشتیبانی خوبی میکنه ازش. ژانویه هم Killer Instinct Cup داریم که عالیه:biggrin1: فصل سوم هم که مارس عرضه میشه و دوباره تب و تاب بازی بالا میگیره. محتوای بازی واقعا خوب و راضی کننده هست.
ولی آره، به جز اکانت های مخصوص خود بازی، خود مایکروسافت هم باید مانور رو بیشتر کنه. حیفه پتانسیلش دیده نشه. این عرضه نسخه کامل برای منتقدا خیلی خوبه و امیدوارم این کارو بکنن. فقط الان 4 ماه دیگه که فصل سوم میاد نمیدونم اینا چرا اینقدر سکوت کردن و شخصیت ها رو معرفی نمیکنن:|
تو هم بشین دانلودش کن به جای این کارا:biggrin1: اگه دست من بود که تا الان خودکشی کرده بودم سر این بازی ولی حیف باید تا مارس خودکشی رو عقب بندازم:(:biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,630
نام
محمد
سر و صدای این بازی به مراتب بیشتر از Mortal Kombat هست که 3 ماه بعد از عرضه-ش دیگه خبری ازش نشد:biggrin1: کامیونیتیش که پشتیبانی خوبی میکنه ازش. ژانویه هم Killer Instinct Cup داریم که عالیه:biggrin1: فصل سوم هم که مارس عرضه میشه و دوباره تب و تاب بازی بالا میگیره. محتوای بازی واقعا خوب و راضی کننده هست.
ولی آره، به جز اکانت های مخصوص خود بازی، خود مایکروسافت هم باید مانور رو بیشتر کنه. حیفه پتانسیلش دیده نشه. این عرضه نسخه کامل برای منتقدا خیلی خوبه و امیدوارم این کارو بکنن. فقط الان 4 ماه دیگه که فصل سوم میاد نمیدونم اینا چرا اینقدر سکوت کردن و شخصیت ها رو معرفی نمیکنن:|
تو هم بشین دانلودش کن به جای این کارا:biggrin1: اگه دست من بود که تا الان خودکشی کرده بودم سر این بازی ولی حیف باید تا مارس خودکشی رو عقب بندازم:(:biggrin1:
نمیدونم یادت هست یا نه ولی اون اوایل لانچ کنسول که قرار بود بازی عرضه بشه، خیلی خوب بازی رو تبلیغ و معرفی کردن ولی بعدش شیوه تبلیغات رو بیشتر بر عهده همون Community بازی گذاشتن. به نظرم بهتره دوباره مثل قبل یه کم تبلیغات رو بیشتر کنن تا بازی بیشتر دیده بشه.

تو لیست دانلود هست، یه فرصت مناسب میزنمم تو گوشش :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم یادت هست یا نه ولی اون اوایل لانچ کنسول که قرار بود بازی عرضه بشه، خیلی خوب بازی رو تبلیغ و معرفی کردن ولی بعدش شیوه تبلیغات رو بیشتر بر عهده همون Community بازی گذاشتن. به نظرم بهتره دوباره مثل قبل یه کم تبلیغات رو بیشتر کنن تا بازی بیشتر دیده بشه.

تو لیست دانلود هست، یه فرصت مناسب میزنمم تو گوشش :D
آره یادمه. اون اوایل که بازی نمیشناختم هم توی همین بازیسنتر کلی هایپ سرش بود. همه منتظر معرفیش بودن و کلی بحث بود سرش:biggrin1: ولی آره درست میگی. مثل King of Fighters، این بازی فقط قطب کامیونیتیش کار میکنه و قطب تبلیغاتیش از کار افتاده:biggrin1: که باز جای شکر داره کامیونیتی بازی فعاله. مهم ترین چیز برای یه فایتینگ این کامیونیتی هست که اگر بمیره، بازی هم مرده.
الان ظاهرا یه سری تخفیف خورده و بسته های موجود، قیمت های خوبی دارن. فرصت خوبیه برای خریدن و آغاز کردن:biggrin1:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

سرو صداش برای بازی کمه چون نوع عرضه بازی متفاوت از بازیهای دیگه است. مثلاً بازیی که برای شروع یک کاراکتر و استیج داره (سیزن 2) خب مسلمه که کسی نمیره سمت نقدش. وقتی هم که بازی کامل شد دیگه کمتر کسی میره دنبال نقد کردنش. اما از طرف دیگه با اومدن بازی برای Windows 10 و عرضه شدن فصل سوم (که فکر میکنم در زمان شروع تعداد کاراکترها و محتوای بیشتری نسبت به سیزن 1 و 2 داشته باشه) فرصت خوبی برای تبلیغ و ... هست. اما برگزاری همون تورنومنت مخصوص بازی و بودنش در EVO و سایر تورنومنت ها میتونه به خودی خود یک نکته مثبت به حساب بیاد.

سیزن 2 روی استور الان 10$ قیمت داره و خود کاراکترهاش رو هم چند وقته دارن با DwG به قیمت 1$ میفروشن (هر هفته یا ماه کاراکترش عوض میشه) بنظرم الان زمان خوبی برای خرید بازی هست. من خودم هم با اینکه هنوز XB1 نگرفتم پایم. اگر خواستی بگو شراکتی بگیریم (دیجیتال). :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بازی که با PC کراس بای و کراس پلی داره. میگم به نظرت زرنگی کنم بازی رو حالا که تخفیف خورده، بخرم و به هر 2تا نسخه دسترسی داشته باشم؟:biggrin1:

منم داشتم به همین فکر میکردم. فعلاً سیزن 2 رو دارن با تخفیف میفروشن و به نظرم 10 دلار قیمت خوبی هست. اگر بشه شراکتی گرفت هم که دیگه بهتر. :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,630
نام
محمد
سرو صداش برای بازی کمه چون نوع عرضه بازی متفاوت از بازیهای دیگه است. مثلاً بازیی که برای شروع یک کاراکتر و استیج داره (سیزن 2) خب مسلمه که کسی نمیره سمت نقدش. وقتی هم که بازی کامل شد دیگه کمتر کسی میره دنبال نقد کردنش. اما از طرف دیگه با اومدن بازی برای Windows 10 و عرضه شدن فصل سوم (که فکر میکنم در زمان شروع تعداد کاراکترها و محتوای بیشتری نسبت به سیزن 1 و 2 داشته باشه) فرصت خوبی برای تبلیغ و ... هست. اما برگزاری همون تورنومنت مخصوص بازی و بودنش در EVO و سایر تورنومنت ها میتونه به خودی خود یک نکته مثبت به حساب بیاد.

سیزن 2 روی استور الان 10$ قیمت داره و خود کاراکترهاش رو هم چند وقته دارن با DwG به قیمت 1$ میفروشن (هر هفته یا ماه کاراکترش عوض میشه) بنظرم الان زمان خوبی برای خرید بازی هست. من خودم هم با اینکه هنوز XB1 نگرفتم پایم. اگر خواستی بگو شراکتی بگیریم (دیجیتال). :D
اینو تازه متوجه شدم :D من فکر کنم اول خود همین بازی مجانی رو بگیریم با یکی دو تا شخصیت 1 دلاری، بهتر باشه. بعد اگه خوشم اومد وقتی Season 3 به صورت کامل اومد میگیرمش :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینو تازه متوجه شدم :D من فکر کنم اول خود همین بازی مجانی رو بگیریم با یکی دو تا شخصیت 1 دلاری، بهتر باشه. بعد اگه خوشم اومد وقتی Season 3 به صورت کامل اومد میگیرمش :D

نمیدونم میشه با گیفت کارت از لایو خرید کرد یا نه (در مورد XB1) اگر بشه و بخوای شراکتی اقدام کنی اون 10 دلار برات درمیاد 5 دلار (در ازای 9 تا کاراکتر + کاراکترهای Free و ... مثل Rash). :D سیزن سوم هم فکر میکنم حداقل 4-5 ماهی طول بکشه کامل شدنش (شایدم بیشتر).

حالا باز هر جوز خودت مایلی. ;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,630
نام
محمد
نمیدونم میشه با گیفت کارت از لایو خرید کرد یا نه (در مورد XB1) اگر بشه و بخوای شراکتی اقدام کنی اون 10 دلار برات درمیاد 5 دلار (در ازای 9 تا کاراکتر + کاراکترهای Free و ... مثل Rash). :D سیزن سوم هم فکر میکنم حداقل 4-5 ماهی طول بکشه کامل شدنش (شایدم بیشتر).

حالا باز هر جوز خودت مایلی. ;)
خب وقتی X1 نداشته باشی که نمیشه شراکتی گرفت :D بعدش شراکتی قضیه ـش اینه که کل محتوای دیجیتالی با هم شیر میشه و نمیشه فقط یه عنوان خاص رو شیر کرد، محدودیت هم داره که من الان با یکی دیگه تو خط شراکتی هستم :D اگه الان کنسول داشته باز میشد یه کاریش کرد :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب وقتی X1 نداشته باشی که نمیشه شراکتی گرفت :D بعدش شراکتی قضیه ـش اینه که کل محتوای دیجیتالی با هم شیر میشه و نمیشه فقط یه عنوان خاص رو شیر کرد، محدودیت هم داره که من الان با یکی دیگه تو خط شراکتی هستم :D اگه الان کنسول داشته باز میشد یه کاریش کرد :D

من فکر میکردم هر بازی دو تا لایسنس داره، یکی برای اکانتی که باهاش بازی خریده میشه و یکی برای کنسولی که بازی باهاش خریده میشه (یعنی اگر یکی با اکانت من روی کنسول خودش بازی رو تهیه کنه هم اون روی کنسولش صاحب بازی میشه و هم من بواسطه اکانتم) و حالت شیر کردن بازیها هم زمانی هست که اکانت ترنسفر انجام میشه. تا حالا از این حرکتها نزدم درست سر در نمیارم. در هر صورت بیخیال.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فصل 3 رو مگه قبل از اومدنش نباید شخصیت ها رو معرفی کنن که تا زمان عرضه آماده بشن؟ یا کلا بعد از عرضه تازه شخصیت ها رو دونه دونه اضافه میکنن؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فصل 3 رو مگه قبل از اومدنش نباید شخصیت ها رو معرفی کنن که تا زمان عرضه آماده بشن؟ یا کلا بعد از عرضه تازه شخصیت ها رو دونه دونه اضافه میکنن؟

فصل سوم با کاراکترهای بیشتری شروع میشه اما باز هم یک تعدادیشون به صورت ماهانه اضافه میشن.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
امروز تونستم بازی رو برای اولین بار تجربه کنم. میشه با دونستن فرمول کلی گیم پلی و فشار دادن نسبتاً بی هدف دکمه ها بازی رو پیش برد و لذت همدبرد ولی اگر واقعاً بدونید دارید چکار میکنید بازی بسیار زیباتر میشه و راحت میتونه حس رضایت رو در شما ایجاد کنه، مخصوصاً بعد از یک کمبوی طولانی و تا حدودی پیچیده.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام،

چند وقت پیش این آموزش رو دیده بودم خواستم خودم ترجمه‌اش کنم بذارم برای علاقمندان ولی خب هر چی صبر کردم وقتم آزاد نشد. این شد که لینک خود سایتش رو میذارم. یک آموزش برای انجام بازی هست (با جزئیات خوب) و بیشتر مخصوص افرادی نوشته شده که از قبل با SF‌IV آشنایی داشتن منتهی به درد همه میخوره.

Killer Instinct Guide for SFIV Players

خبر دوم هم اینکه گویا قرار هست ماه بعد در مورد سیزن 3 صحبت کنن و رونماییهای زیادی دارن:

What of other news? Don't let my love letter to an upcoming vacation make you think that we aren't still working hard through the Holiday break. There's still a lot going on, and we're not going dark by any means. With that said, I wouldn't expect any new trailers to drop in the next few weeks, either. 2.13 is still rolling along, and we're looking forward to sharing more with you soon. Season 3 is definitely a big mark on the calendar as well, and January is going to be an exciting time for us all. Trust me, there's a lot to cover, and we're ready to get the ball rolling.

http://forums.ultra-combo.com/t/fulgore-mark-03-field-manual-l/3331

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
در کانال twitch بازی Adam Isgreen کارگردان بازی اطلاعات جدیدی منتشر کرد مثل عرضه همزمان نسخه Win 10 همراه انتشار سیزن سوم در مارچ 2016
تمام اطلاعاتی که عنوان شد(به نقل از ردیت ):

شایعاتی که تایید شد:

• It will release in March 2016
  • It is Windows 10 and Xbox One exclusive
  • An updated Dojo Tutorial
  • Tusk and Kim Wu have been confirmed to appear at launch and both will have retro costumes
  • More characters will be available at launch than there were in the launch of Season 2. The remaining few will be available in the coming months.
  • Everyone on the roster will have tweaks to help balance the game to compensate for the new features and mechanics being introduced in Season 3

اطلاعات جدیدی که عنوان شد:

• Two characters that are currently on the roster will be re-worked. That means their set ups and how they gain meter will be different. It is confirmed that these two characters are not Glacius, Aganos, or Shadow Jago.
  • Although Ultimates for every character isn't confirmed, it is possible for all the characters to receive Ultimates due to the tech they developed when they created ARIA.
  • They will reveal more information at Pax South in San Antonio, TX sometime between January 29-31
  • There will be more community bundles in Season 3 due to the success of the Shadow Jago Fund Raiser. The purpose of the Fund Raisers will be determined by the community on what they want to see in Season 3 that didn't make the cut by launch. So if you want to see a certain guest character, stage, mode, feature, ect. that didn't make the cut, make yourself heard. They are actively seeking out the community's input.

اطلاعات دیگری که بصورت ضمنی عنوان شد اما رسما تایید نکرد:

• A vampire character and other pop culture tropes will be introduced.
  • Appearances by Eyedol and Gargos
  • New accessories for all of the old characters
  • Multiple Guest Characters
  • DLC for costumes and accessories.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر