Xbox Killer Instinct

95510404460333897185.png

Developers :
Double Helix Games | Season One
Iron Galaxy Studios | Season Two - Season Three
Publisher : Microsoft
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox One
Release Dates :
Season One: November 22, 2013
Season Two: October 15, 2014
Season Three: March 29, 2016

Informations

Killer Instinct یکی از قدیمی ترین سری بازی های فایتینگ بوده که در سال 1994 توسط استودیو Rare برای دستگاه های آرکید منتشر شد و بعدها برای کنسول SNES و کنسول دستی Game Boy نیز منتشر شد. بعد از موفقیت های نسخه اول، نسخه دوم نیز در سال 1996 برای آرکید منتشر شد و علی رغم پورت شدن بازی برای کنسول SNES، هیچگاه به مرحله عرضه نرسید.

نسخه سوم بعد از 17 سال غیبت با قدرت به میادین بازگشت. این عنوان علی رغم این که ریبوت بود، بعضی از المان های داستانی دو نسخه اول را حفظ کرده است. از دیدگاه کلی، المان های بازی به شرح زیر می‌باشند:

• بازی همانند دو نسخه قبلی از سیستم Combo زنی مرسوم خود استفاده می‌کند که شامل چند قسمت می‌باشد:
  • Openers: که حرکات به خصوصی (Special Attacks) که کمبو را شروع می‌کنند،
  • Auto-Double: دکمه ای که به دنبال Special Attack ها فشرده شده و به جای فشرده شدن دکمه های خاص برای اجرای هر حرکت، به صورت اتوماتیک وار ضربات یک کمبو را اجرا می‌کند،
  • Linkers: که همانطور از اسم آن پیداست، به ضربات یا دکمه هایی اطلاق می‌شود که بین Auto Double ها اجرا شده و به گسترده شدن کمبوها کمک می‌کنند،
  • Finishers: افزایش دمیج ضربات ناشی از یک کمبو،
  • Manuals: ضرباتی که به گسترده کردن کمبو ها منجر نمی‌شوند،
  • Ultra Combo ها همچون گذشته حضور دارند. این ویژگی به آن دسته از حرکاتی اطلاق می‌شود که برای پایان دادن به یک مسابقه به صورت اتوماتیک وار اجرا شده و شامل زنجیره بزرگی از حرکات مختلف می‌شود،
  • Combo Breaker ها نیز در این نسخه حضور دارند. حرکاتی که وقتی به درستی اجرا شوند، کمبوی حریف را می‌شکند و از ادامه آن جلوگیری می‌کند،
  • ویژگی جدیدی به نام Counter Breaker به بازی اضافه شده که Combo Breaker حریف را به حالت معکوس درآورده و در واقع وضعیتی که از اجرای یک Combo Breaker دیگر به مدت 3 ثانیه جلوگیری می‌کند. با آپدیت فصل دوم، این قابلیت برای حرکاتی که در هوا انجام می‌شوند نیز اضافه شد،
  • Aerial Recapture: قابلیتی که به بعضی از کرکتر ها این اجازه را می‌دهد که حریف خود را از هوا به زمین کشانده و سپس به ادامه کمبو زدن بپردازند.
  • ویژگی جدیدی تحت عنوان Shadow در قالب یک Meter دو قسمتی به بازی اضافه شده است که اجازه اجرای حرکاتی تحت همین نام به بازیکن می‌دهد. حرکاتی که خواص ضربات مختلف را "ارتقا" داده باعث افزایش دمیج ضربات یا کمبوهای بزرگ تر می‌شوند. این قبلیت بسته بر هر کرکتر، متفاوت خواهد بود.
  • Shadow Counter: ویژگی جدید دیگری بوده که برای همه کرکترها در دسترس خواهد بود که اجازه کنسل کردن دفاع به یک Shadow Move را به بازیکن می‌دهد.
  • Instinct Mode: حالت جدیدی است که با پر شدن خط زیر خط سلامتی فعال می‌شود که ویژگی های یونیک و متفاوتی برای هر کرکتر برای مدتی به ارمغان خواهد آورد. به عنوان مثال کرکتر Glacius به زرهی از یخ خود را می‌پوشاند و در نتیجه مقاوت زیادی در برابر ضربات خواهد داشت. در این حالت بازیکن قادر به کنسل کردن های آنی بود و همچنین فعال کردن این قابلیت موجب ریست شدن خط knockdown value می‌شود. knockdown value به خطی اطلاق می‌شود که در طول یک کمبو در طرفین صفحه نشان داده شده و مشخص می‌کند چه موقع خود بازی به صورت اتوماتیک وار، یک کمبو را به پایان می‌رساند. این قابلیت اجازه متوقف کردن Ultra Combo ها را برای اجرای حرکات دیگر و حتی یک Ultra Combo دیگر برای پایان دادنی زیبا به کار حریف به بازیکن می‌دهد.
  • قابلیت استفاده از Retro Music ها (موسیقی های کلاسیک دو نسخه اول) در Training وجود دارد.
  • استفاده از Classic Costumes نیز در بازی گنجانده شده است و حتی می‌توان آن را جایگزین ظاهر اصلی کرکترها کرد.
  • Chris Sutherland، گوینده دو نسخه اول به عنوان یک گزینه احتیاری در بازی حضور خواهد داشت.
  • در حال حاضر بازی به صورت
  • CrossPlay و CrossBuy بین دو نسخه PC و Xbox One وجود خواهد داشت به این معنی که در صورت خرید یکی از نسخه ها، به دیگری دسترسی خواهید داشت و بازیکنان PC قادر خواهند بود با همتایان خود بر روی Xbox One بازی کنند.
  • بازی شامل 3 فصل بوده و تا کنون 20 کرکتر برای بازی تایید شده است و این تعداد با عرضه نسخه سوم بیشتر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امشب من و راد و حسین بازی کردیم با هم، وضعیت نت و ... هم خیلی خوب بود به مشکلی نخوردیم. هرچند من بازیم از این دو تا ضعیفتر بود و نقش کیسه بوکس رو بیشتر ایفا کردم. هر کس دوست داره خلاصه بیاد و ملحق بشه. لابی بازی تا 8 نفر جا داره و میتونید برنده به جا یا هر مدل دیگه ای بازی کنید. :D
نت کد بازی GGPO هست و از قابلیت RollBack خور استفاده میکنه. یکی از چیزهایی که KI رو علی رغم داشتن رقیب های خیلی بزرگ، توی حیطه آنلاین کنار زد همین موضوع بود و به خاطر همین هم هست که کامیونیتی بازی همچنان فعاله:d الان توی سایت های فایتینگ بگی بهترین نت کد، بلا استثنا همه میگن KI:d حالا من بعدا یه مقاله در مورد این نت کد مینویسم تا متوجه بشین چه نبوغی سر ساختنش به خرج داده شده.
من منتظرم برای PC بیاد و همون اول نسخه Ultra Meta Giga رو بگیرم با همه متعلقات:d بعدش بهتون ملحق میشم:d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
امروز یه مقاله در مورد سیزن سوم بازی روی سایت رسمیش گذاشتن درباره ارتقاء گرافیکی و سیستم نورپردازی بازی که روی همه استیج ها اعمال شده. در ادامه دو تا تصویر هستن که میتونید قبل و بعد از این تغییرات رو مقایسه کنید :

قبل:

KEAG0ks.png

بعد:

JFRh0AY.png

همچنین تأیید شده که در این سیزن فقط 3 تا استیج جدید اضافه میشه ولی همه کاراکترها تم مربوط به خودشون رو خواهند داشت. در ادامه هم گفتن که تصمیم دارن وقت و هزینه‌ای رو که قرار بوده صرف بیشتر کردن تعداد استیجها کنن رو صرف قسمتهای دیگه بازی خواهند کرد و دوست دارن روی برخی قسمتها که کمتر کار شده مانور بیشتری بدن ولی اشاره نکردن دقیقاً چه قسمتهایی و چه چیزهایی مد نظرشون هست.

اینم استیج TJ Combo از نمای دور (کل استیج):

tjStage_Beast_12_14_2015-1024x398.jpeg

Killer Instinct � Killer Instinct Season 3 Graphics Shine Brighter

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

بسیار عالی. :D
دوستان چرا بازی در استور 0 دلار زده ؟
میشه یکم توضیح بدهید ؟
اون نسخه فری هست. اگر دانلودش کنید همه بازی رو خواهید گرفت ولی در هر زمان به یک کاراکتر دسترسی خواهید داشت (بطور چرخشی) و بهتر هست که تا دو سه هفته دیگه که سیزن سه عرضه میشه برای دانلودش صبر کنید. چون احتمالاً با یک آپدیت بزرگ همراه خواهد بود.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,347
اون نسخه فری هست. اگر دانلودش کنید همه بازی رو خواهید گرفت ولی در هر زمان به یک کاراکتر دسترسی خواهید داشت (بطور چرخشی) و بهتر هست که تا دو سه هفته دیگه که سیزن سه عرضه میشه برای دانلودش صبر کنید. چون احتمالاً با یک آپدیت بزرگ همراه خواهد بود.

یعنی یکجورایی دست خودم نیست دیگه چه کارکتری بردارم ؟
اگه الان بگیرمش مثلا دیگه نمیشه اون کارکترهای سیزن 3 رو به صورت چرخشی برام بیاد
ممنون

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یعنی یکجورایی دست خودم نیست دیگه چه کارکتری بردارم ؟
اگه الان بگیرمش مثلا دیگه نمیشه اون کارکترهای سیزن 3 رو به صورت چرخشی برام بیاد
ممنون

نه دیگه، خود بازی چرخشی یک کاراکتر رو آزاد میکنه. بعداً هم اگر دلت خواست میتونی یک کاراکترها یا سیزن ها رو جداگانه بخری که یک آپدیت چند مگابایتی رو براشون باید دانلود کنید.

کاراکترهای سیزن سوم هم چرخشی آزاد میشن. یعنی هر سه تا سیزن یه جا هستن و یک بازی به حساب میاد.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دیشب با حسین 10 دست زدیم،حسه کیسه بوکس بهم دست داد!:(:d
با حسین بازی نکنین!لول 47،خیلیه:D

پس با راد بازی نکردی هنوز، من بعضی وقتها حسین رو میزنم ولی راد رو به ندرت. :D ولی خب آدم انگیزه پیدا میکنه بیشتر تمرین کنه. سختی کار اینه که برای خوب بازی کردن باید همه کاراکترها و حرکاتشون رو بشناسی تا بتونی بهتر بازی کنی جلشون و کمبوهاشون رو بشکونی.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
پس با راد بازی نکردی هنوز، من بعضی وقتها حسین رو میزنم ولی راد رو به ندرت. :D ولی خب آدم انگیزه پیدا میکنه بیشتر تمرین کنه. سختی کار اینه که برای خوب بازی کردن باید همه کاراکترها و حرکاتشون رو بشناسی تا بتونی بهتر بازی کنی جلشون و کمبوهاشون رو بشکونی.
یکبار inv کرد، خوب شد نرفتم:D
خیلی تمرین میطلبه،دیشب حسین یک سری کمبو میزد که من تا حالا ندیده بودم:D به نظرم شانسی میزد:D
موضوع مهم Break کردنه،من تو این مورد خیلی ضعف دارم:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یکبار inv کرد، خوب شد نرفتم:D
خیلی تمرین میطلبه،دیشب حسین یک سری کمبو میزد که من تا حالا ندیده بودم:D به نظرم شانسی میزد:D
موضوع مهم Break کردنه،من تو این مورد خیلی ضعف دارم:D

زدن کمبو یک فرمول کلی داره که اگر اون رو بدونی + اوپنرها و لینکرها میتونی خودت هم کمبوهای خوبی بزنی. یک مقدار زیادیش در مورد تسلط پیدا کردن روی قاعده کلی هست و یک مقداریش هم بر میگرده به نوع بازی و دفاع و بریک طرف مقابلت. یعنی از یه جایی به بعد و در سطوح بازی بالاتر باید بتونی ذهن رقیبت رو بخونی که خب این واقعاً کار آسونی نیست. برو بخش dojo mode رو تموم کن همه چیز دستت میاد.

یه بخش دیگه هم داره به اسم کمبو بریک که بری اونجا میتونی کاراکتری که میخوای انتخاب کنی و کمبوهاش رو بریک کنی.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اطلاعات تکمیلی در ارتباط با Customization - سلاح و Stage آربیتر:

Armor:

So with all of that in mind, let’s talk looks. Thanks to the customization options available within KI, we’re able to offer players a wide array of options when it comes to role playing their particular Elite character. While every Arbiter wields the venerable T-51 Carbine for ranged attacks, for up-close and personal encounters, the default character will utilize Prophets’ Bane, while the alternate “retro” version will wield a classic Energy Sword. For the different costume options, we pulled from a variety of sources, allowing fans to customize their character with a range of Elite roles and armors found in the Halo universe. Let’s take a look at what you’ll be able to choose from and – especially for KI fans that are curious – where they come from in the Halo universe!

Kaidon (default)

Arbiter (retro)

Combat

Storm

Ranger

Commander

Zealot

Ascetic

سلاح ها:

Type-51 Carbine

The Type-51 Carbine holds 18 rounds of radioactive ammo and fires three-shot bursts. Once the magazine has been emptied, gunshots are replaced by melee attacks.

Plasma Grenade

Sticky anti-personnel plasma grenade that detonates after a three-second delay. Throwing distance can be changed by pressing Forward or Backwards. Grenade blast can harm both players. The Arbiter carries three grenades, replacement grenades are salvaged over time.

Energy Sword

The Arbiter carries a master-crafted Covenant Energy Sword or Thel ‘Vadam’s personal blade – the vicious Prophets’ Bane.

Combat Evolved

Arbiter can tack on a Plasma Grenade or fire his Type-51 Carbine to deal additional damage after performing a Throw, Energy Sword strike, or any Ender.

Stage:

The Arbiter’s stage is the Arena of Judgment, located near the ruins of Nuusra. In the distant past it was a place of discussion and debates on matters of Sangheili honor, hosting Kaidons and Arbiters competing in a battleground of ideas and philosophy. But time is cruel, and now this forum hosts a different kind of judgment.

این 2تا هم خیلی حجمش بود (5 و 7 مگ)نشد آپلود کنم :D

https://content.halocdn.com/media/D...ffground-83a68c7fa2214efea250314f4ed988cc.png
https://content.halocdn.com/media/D...eoffjump-977dd457abe840de966ec14446d00dfe.png

Killer Instinct | Arbiter Customization, Weapons, and Stage
FIGHTING WORDS

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فقط ۸ تا آرمور/کاستوم برای یک کاراکتر؟ 343i و IG سنگ تموم گذاشتن برای آربیتر. به نظر میاد عرضه بازی بعد از 20ام March باشه. دیگه نباید خیلی برای عرضه سیزن سوم منتظر باشیم.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سیزن سوم بازی برای 29 مارچ تاریخ خورد(هم ویندوز 10 هم Xbox One)
قراره این سیزن 8 شخصیت جدید اضافه کنه (هم جدید هم کلاسیک و هم شخصیت مهمان)
اطلاعات در مورد قیمت سیزن و جزئیات پیش خرید بزودی منتشر میشه
سیزن 3 در شروع با 4 شخصیت Rash, Kim Wu, Arbiter, و Tusk قابل بازی خواهد بود

Killer Instinct Killer Instinct Season 3 Details!

• Like
Reactions: AchyTunic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر