Kane & Lynch 2: Dog Days | X360

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
منم هفته پیش ختم بخیرش کردم این بازیه فوق العاده رو!!!!
سبکش شوترـه ها ولی نه کاور گیری درست درمونی داره نه گیم پلی روونی داره دوربینشم جدا از نوع اوری بودنش اعصاب ادمو خش مشی میکنه تازه گرافیک پایینشم ظاهرا بخاطر همین دوربین خوشگل 2مگا پیکسلی دست یارو که داشته پشت کین و لینچ میدوییده بوده
ولی صحنه هایی داره که هر بازی نداره که خوب در این جور صحنه ها موفق نشون داده مخصوصا با این کلک شطرنجی هر .....خواستن خوردن:biggrin1:خدایی دمشون گرم کلک باحالی بود
این کین و لینچم به هیچ عنوان تفاهم ندارن مخصوصا اولای بازی زرت و زورت همدیگرو به نیکی یاد میکنن:biggrin1:
در کل بازی خوب بود با نوع اوری های متفاوت! ولی مشکلم کم نداشت سینگلش زیادی کوتاه بود!!!(لعنت به Modern Warfare که این بلا رو سره سینگل ها اورد)
شما که اینقدر از دوربین ناراضی هستی
می‌تونی حالت لرزش دوربین موقع دویدن را برداری

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب منم بازی رو تموم کردم
بازی بسیار اعصاب خورد کن و ..... بود.
ممنون از دوستانی که میزارن نظرم رو آزادانه بیان کنمo:-) :d
اما مولتی خوب بود .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بازی به نظر من خوبیه!من از گرافیکش خوشم اومد.اول باید بگم به کسانی که pop 2008 را بازی کردند و گفتند گرافیکش مزخرفه این را بازی نکنند.البته سب گرافیکشون عین هم نیست ولی هر دوشون از گرافیک واقعگرایانه دور هستند.صداگذاری بازی به نظر من یکی از نقاط قوت هست.من اول از صدای بشدت مزخرف تفنگ ها اعصاب خورد می شد اما بعدش دقت کردم فهمیدم صدا ها چرا اینجوریه.چون صدا از طریق یه دوربین موبایل ظبط می شه.خیلی طبیعی بود.داستان بازی هم مزخرف نبود,روند کلیشه ای داشت و بدک نبود.همین دیگه...عرضی ندارم.من نمره ی 8/10 می دم بهش.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
رفقا سلام!
من بازی رو برای split-screen میخوام این مودش خوبه؟
ممنون

یاحق
مود داستانی بازی را هم می تونی اسپلیت اسکرین بری!د کل به نظرم بازیه خوبی بود.مرحله ای که شخصیت عوض شد هم جالب بود.از همه بهترش اینجاش بود:
لینچ اون یارو شانگسی را کشت!کین داشتا باهاش حرف می زد.و همچنین اون مراحل لخت بازی هم خیلی باحال بود...

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام

امرز بازی رو گرفتم یک مشکلی هستش حالا نمیدونم از خود بازی هستش یا برای سی دی من هستش که باگ داره منتظر راهنمایی دوستانم یا حداقل کسای که مشکل من رو دارند

اول که گرافیک بازی یک خورده برفکی هستش که فکر کنم به خاطر خود بازی که جلو طبیعی تری بده هستش

اما نکته اصلی اینه که بعضی جاهای گیم پلی بازی گاهی وسط صفحه مانیتور گاهی هم کنارها یک نوار از بالا به پایین یا بهتره بگم یک خط حدود یک تا دو میلیمتر به رنگ بنفش مایل به صورتی مشاهده میکنم البته بیشتر زمانی هستش که نگاه آسمان دارم یا زیر نور و.... آی واقعا بقیه هم اینطوری هستش بازیشون ؟؟؟؟ ممنون :)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام

امرز بازی رو گرفتم یک مشکلی هستش حالا نمیدونم از خود بازی هستش یا برای سی دی من هستش که باگ داره منتظر راهنمایی دوستانم یا حداقل کسای که مشکل من رو دارند

اول که گرافیک بازی یک خورده برفکی هستش که فکر کنم به خاطر خود بازی که جلو طبیعی تری بده هستش

اما نکته اصلی اینه که بعضی جاهای گیم پلی بازی گاهی وسط صفحه مانیتور گاهی هم کنارها یک نوار از بالا به پایین یا بهتره بگم یک خط حدود یک تا دو میلیمتر به رنگ بنفش مایل به صورتی مشاهده میکنم البته بیشتر زمانی هستش که نگاه آسمان دارم یا زیر نور و.... آی واقعا بقیه هم اینطوری هستش بازیشون ؟؟؟؟ ممنون :)
خوب درست دیگه این بازی نوع دوربینش اینطوریه که فکر کنی یه نفر با دوربین دستی داره ازت فیلم برداری میکنه . چیزی نیست کاملا درسته .

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
خوب درست دیگه این بازی نوع دوربینش اینطوریه که فکر کنی یه نفر با دوربین دستی داره ازت فیلم برداری میکنه . چیزی نیست کاملا درسته .

یعنی شما هم این نوارهای بنفش مایل به صورتی رو دارید البته این دیگه خیلی تابلو هستش ؟!!!:-/

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هر مرحله که جلوتر میرم بیشتر از بازی خوشم میاد
این دوتا شات از بازی
طراحی محیط و رنگ بندی بی نظیره.

یه چیزی که امروز متوجه شدم زمزمه های لینچ با خودش هست.با اخلاق و رفتار عصبیی که لینچ توی یک نشون داد دوست داشتم چنین تیک ها عصبیی رو ازین کاراکتر ببینم که امشب وسطای بازی وقتی متوجه شدم تمام صداهای دیگه رو قطع کردم و به جمله هاش گوش کردم
پیشنهاد میکنم شما هم امتحان کنید خیلی جالبه

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام

این بازیش نکه آشغال هست، همه چیش هم آشغاله! :-&
دوربین فاجعه ( در هر حالتی!) - باگ های فراوان - گرافیک تاریخ مصرف گذشته - گیمپلی نابود! - صدا گذاری عطیقه! - داستان کلیشه ای و ... اصلا به چه امید این شاهکار هنری ساخته شده خدا میدونه! :-&

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
این بازیش نکه آشغال هست، همه چیش هم آشغاله! :-&
دوربین فاجعه ( در هر حالتی!) - باگ های فراوان - گرافیک تاریخ مصرف گذشته - گیمپلی نابود! - صدا گذاری عطیقه! - داستان کلیشه ای و ... اصلا به چه امید این شاهکار هنری ساخته شده خدا میدونه! :-&

يه بار گفتی بسه!
اين بازی طرفدارم داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر