Kane & Lynch 2 : Dog Days | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre: Action
Publisher/Co-Publisher: Square Enix / Eidos Interactive
Developer: Io Interactive
Local Play: 2 Co-op
Release Date: August 24, 2010
Also on: X360, PC
ESRB: M

لینچ زندگی خوب را همراه GF ـَش در شانگهای دارد ، اما در یک معامله ی اسلحه درگیر شده و حسابی دچار مشکل می شود .
در طرفی دیگر کین سرگردان است . او دچار مشکلات خانوادگی شده و می خواهد مدتی به دور از مشکلات باشد . لینچ از او درخواست کمک می کند و ادامه ماجرا در بازی !
این بازی سعی دارد که گیم پلی زیبای خود را در غالب یک تجربه ی تصویری خاص به تصویر بکشد !
گرافیک بازی با هر آنچه که تابحال دیده اید متفاوت است ، شما با یک تصویر با کیفیت و دوربینی که هر لحظه تغییر زاویه می دهد روبرو نیستید .
تصویربرداری بگونه ای است که گویا با هندی کم تصویر برداری شده ! اگر این مورد برای شما به اندازه ی کافی تعجب آور نبود ، این نکته رو هم اضافه کنم که در بازی چیزی به اسم موسیقی وجود نداره !

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام به همه . تاپیک صفحه 3 بود !!!
همونطور که میدونید playble demo این بازی منتشر شد منم دانلود کردم و بازی کردم گفتم بیام نظرم رو بگم
دمو از جایی شروع مبسه که کبن و لینچ در یک رستوران نشستن که پلیسها به رستوران حمله میکنن و کنترل لینچ رو در دست میگیریم . اولین چیزی که جلب توجه میکنه دوربین بازی هست . همونطور که میدونید دوربین بازی به صورتی هست که یک فیلم بردار پشت لینچ حرکت میکنه و با یک دوربینِ فیلم برداری از وقایع بازی فیلم برداری میکنه . طراحیِ رستوران زیباست و طراحیِ رستورانهای قدیمیه شانگهای رو به زیبایی نشون میده . تخریب پذیری این قسمت از محیط جالب ساخته شده ملی ایراداتی ر ان دیده میشه . میز ها در رستوران با دیواره های نازک چوبی از هم جدا شدن. که درواقع محل کاورگیری شما و دشمنان هست . با شلیک به انها چوبها به زیبایی خرد میشن ولی مشکل اینجاست که فقط گوشه های این دیوارها قابل تخریب هستن و با شلیک به بقیه قسمتهای ان هیچ واکنشی دیده نمیشود . یکی دیگه از مشکلهای بازی فیزیک بدنیِ دشمنان هست . که بعد از گلوله خوردن به ندرت واکنش نشون میدن . و فقط بعد از کشته شدن به رو زمین میفتند . انیمیشن حرکات دشمنان واقعا غیر طبیعی هست . خیلی مصنوعی و خشک کاور میگیند تیر اندازی میکنند و ... درکل در نسخه-ی دمو انیمیشنها پیشرفت محسوسی نسبت به نسخه-ی قبل نکرده .
بعد از پاکسازی رستوران از نیروهای پلیس کین و لینچ اشپزخونه رستوران میروند که چند اشپز دست و پاهایشان بسته شده و بی دفاع روی زمین افتادن . نکته جالب در این هست که با شلیک به سرِ این اشپزان و کشتن انها دوربینِ بازی ان صحنه را سانسور و شطرنجی میکند !!!
بعد از درگیری با چندین پلیس در کوچه های تنگ شانگهای . کین و لینچ به یک خیابان اصلی میرسند در این قسمت درگیریِ سریع شلوغ و هیجان انگیز شما را به بازی امیدوار میکند . با دکمه-ی دایره میتوانید دشمنان را گرفته و به عنوان کاور استفاده کنید .هرچند هوش مصنوعی بازی انچنان شما را به استفاده از کاور ترغیب نمیکند . این قسمت از دمو اخرین و بهترین قسمت از این PLAYBELE DEMO هست . میتوانید پشت ماشینهای مردم عادی و قفسه هایی که پر شده از بازیهایی مثل سریِ هیتمن و مینی نینجا کاور بگیرید . پلیسهای نگون بخت را که مثل جلبکهای دریای رو به شما کاور میگیرند را یکی یکی به دیارِ باقی بفرستید ! و در اخر با انفجار یک مغازه پر از پلیس به دمو پایان دهید.
از نظر گرافیکی بازی در حد قابل قبولی است . جزئیات کین و لینچ نسبت به PLAYBLE DEMO بودن بازی خوب طراحی شده-اند . ولی طراحیه دشمنان تکراری و بدون جزئیات است . محیطهای بازی خوب طراحی شده-اند . و حس جنگیدن در یکی از محله-های نسبتا فقیرنشین شانگهای را خوب تلقین میکند .
دمو دارای یک بخش MULTI PLAYER هم هست که فقط مد Fragile alliance قابل بازی است . متاسفانه هنوز نتونستم این قسمت رو تجربه کنم . ولی بعد از تجربه این قسمت حتما تو سایت قرار میدم .
امیدوارم این مطلب بردتون خرده باشه :D

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان من که بازی کردم به صورت وحشتناک تصویر پیکسل میندازه یعنی مربع مربع میشه برای شما هم همین جوره؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ایرادی و یا مشکلی وجود نداره ! گرافیک بازی همینجوریه ( پیکسل پیکسل شدن ) و سازندگان هم بهش اشاره کردن .

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خودشون گفتن که گرافیک بازی مثل تصویر دوربین های مدار بسته و یا دوربین های امنیتی و دوربین های پلیسِ ...
حالا من هم میخوام دانلود کنم...تا ببینم چطوریه

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
منم دانلود کردم
نمیدونم چرا نمیتونم نظرم و بدم
این که صورت ارو شطرنجی کرد یا اینکه ... رو باهاش حال نکردم
یه سوال:
کله بازی کیفیت صحنه ش همینطوری؟یا به قوله دوستمون : تصویر دوربین های مدار بسته و یا دوربین های امنیتی و دوربین های پلیسِ ...؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا من هم اصلا با این مدل دوربینش حال نکردم. به نظرم باید قابل تغییر قرارش میدادن تا هرکی دوست نداره عوض کنه. من چشمم درد گرفت. مثل این بود داری سریال یا فیلم سینمایی با برفک از TV می بینی

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دقیقا من هم اصلا با این مدل دوربینش حال نکردم. به نظرم باید قابل تغییر قرارش میدادن تا هرکی دوست نداره عوض کنه. من چشمم درد گرفت. مثل این بود داری سریال یا فیلم سینمایی با برفک از TV می بینی
اخ دمت گرم راحتم کردی منم میخواستم همینو بگم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دوربین رو میشه از اپشن بازی درست کرد. نکته ی عجیب اینه که دموی توی PSN خیلی کوتاهتر از دموی XBL هست!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این multiplayer جالب نبود به طور مثال کلی پول جمع کردی هم تیمی میاد میکشتت امتیازت صفر میشه:d ولی هر کسی که خیانت کنه توی lobby های دیگه هم بره جلو اسمش زده وضعیتش چه جوریه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوربین رو میشه از اپشن بازی درست کرد. نکته ی عجیب اینه که دموی توی PSN خیلی کوتاهتر از دموی XBL هست!
آقا من گشته بودم و نبود الان هم رفتم باز نبود. کجا رو میگی؟

این multiplayer جالب نبود به طور مثال کلی پول جمع کردی هم تیمی میاد میکشتت امتیازت صفر میشه:d ولی هر کسی که خیانت کنه توی lobby های دیگه هم بره جلو اسمش زده وضعیتش چه جوریه
آره این خیانتش هم به نوعی باحال هست و هم به نوعی ضدحال:d ولی خیلی نامردی میشه وقتی میزنن آدم رو و اون موقع است که می خوای بزنی نصف کنی طرف رو>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر