Kane & Lynch 2 : Dog Days | PS3

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
به شدت منتشرش هستم شماره یکش صعف های خیلی زیادی داشت اما اینطور که من از Dog Days دیدم عالی بود , مخصوصا بخش مولتی .

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دمو رو دانلود کردم...
من که خوشم اومد...
پیکسل پیکسلی هم جالبه:)
فقط خشونتش زیاد دلچسب نبود...کم خونه بازی:D...اثر گلوله یه سوراخه که رو بدن ایجاد میشه...خون ریزی آنچنانی رو زمین و لباس مقتولین مشاهده نشد:D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام.:x

فکر کنم یک سالی میشه که پست ندادم.....بگذریم

دموی بازی قشنگ؟ ارزش دانلود رو داره؟
بله من خودم بازی کردم و باید بگم که بازی خیلی نسبت به نسخه اولش پیشرفت داشته و حتما ارزش دانلود داره...در ضمن OXM هم که به نسخه اول بازی 7 داده بود به این نسخه نمره 9 رو داده

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
منم دمو رو بازی کردم خيلی عالی بود حتماً روی ps3 ميخرمش :D هم زمان با mafia2 هم ميآد خدايا پول برسون :D

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

امروز تازه بازی رو گرفتم دو مرحله هم رفتم...(نسخه X360)

dvd رو که گذاشتم و منوی بازی اومد , یه 5 دقیقه پلک نمیزدم و لب و لوچه آویزون و وا بود !!!

این ایده و این اجرا واقعا باریک ا... و احسنت داره.

فیلمای زیادی از سبک دوربین روی دست و با استفاده از هندی کم ساخته شدن ولی یه بازی با این سبک واقعا بی نظیره....

جلوه های بصریش واقعا فوق العادس...تکانهای دوربین,شطرنجی کردن,جلوه خون (که ایراد گرفتن بعضیا,ولی خیلی خوب در اومده ,چون خون رو لنز دوربین میریزه اون حالتی میشه), کیفیت تصویر که فیلمبرداری با هندی کم رو خیلی قشنگ تداعی میکنه...

ولی حیف و صد حیف که بازی و گیم پلی روی این ایده بکر و نبوغ آمیز خوب سوار نشده....
داستانشم خوب نیس...یعنی بهتر از اینا میتونست باشه...
تصور کنید داستان بازی مثلا در مورد یه اتفاق واقعی بود...

نمیدونم با فیلم تجربی آشنایی دارید یا نه؟
اینم یه بازی تجربی بی نظیره....
شک نکنید این ایده و اجرا یه موج جدید تو بازیسازی راه میندازه....

نمیخوام KANE & LYNCH 2 رو با HEAVY RAIN مقایسه کنم ها ؟ اصلا قابل مقایسه نیستند ولی از نظر ایده و ابتکار و نوآوری و کمکی که به رشد و ارتقا گیم کردن من به KANE & LYNCH 2 رای میدم...

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
:)
سلام علیکم...

امروز تازه بازی رو گرفتم دو مرحله هم رفتم...(نسخه X360)

dvd رو که گذاشتم و منوی بازی اومد , یه 5 دقیقه پلک نمیزدم و لب و لوچه آویزون و وا بود !!!

این ایده و این اجرا واقعا باریک ا... و احسنت داره.

فیلمای زیادی از سبک دوربین روی دست و با استفاده از هندی کم ساخته شدن ولی یه بازی با این سبک واقعا بی نظیره....

جلوه های بصریش واقعا فوق العادس...تکانهای دوربین,شطرنجی کردن,جلوه خون (که ایراد گرفتن بعضیا,ولی خیلی خوب در اومده ,چون خون رو لنز دوربین میریزه اون حالتی میشه), کیفیت تصویر که فیلمبرداری با هندی کم رو خیلی قشنگ تداعی میکنه...

ولی حیف و صد حیف که بازی و گیم پلی روی این ایده بکر و نبوغ آمیز خوب سوار نشده....
داستانشم خوب نیس...یعنی بهتر از اینا میتونست باشه...
تصور کنید داستان بازی مثلا در مورد یه اتفاق واقعی بود...

نمیدونم با فیلم تجربی آشنایی دارید یا نه؟
اینم یه بازی تجربی بی نظیره....
شک نکنید این ایده و اجرا یه موج جدید تو بازیسازی راه میندازه....

نمیخوام KANE & LYNCH 2 رو با HEAVY RAIN مقایسه کنم ها ؟ اصلا قابل مقایسه نیستند ولی از نظر ایده و ابتکار و نوآوری و کمکی که به رشد و ارتقا گیم کردن من به KANE & LYNCH 2 رای میدم...
نظر که کاملا محترمه(!)..اما مگه نظر سنجی گذاشته شده که به K&L2 رای دادید..:)

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
خوب واسه Ps3 هم اومد بازی DC ميده 61 تومن از دست نديد خيلی خوفه منم منتظرم بيارن برام :biggrin1:

ملت و گول نزن صدرا :d بازی متوسط به پایین و مضخرف که 6.5 از گیم اسپات گرفته:d
زور داره 60 پایه این بازی دادن :d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ملت و گول نزن صدرا :d بازی متوسط به پایین و مضخرف که 6.5 از گیم اسپات گرفته:d
زور داره 60 پایه این بازی دادن :d

من ديروز رفتم توپخونه YAKUZA 3 و just cause 2 رو دادم رو هم 70 اومدم امروز سفارش دادم :D
ما پول پای بازی نميديم تعويضی کار ميکنيم :D

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خوب واسه Ps3 هم اومد بازی DC ميده 61 تومن از دست نديد خيلی خوفه منم منتظرم بيارن برام :biggrin1:
تا اونجا که یادم میاد همین 2 روز پیش تو لیست Now Playing امضات داشتی بازیش میکردی حالا جالبه امروز تازه رفتی سفارشش دادی!
پ.ن: آدم چه چیزایی میبیینه!(حیف شد یه عکس ازش نگرفتم)

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر