Just Cause 2 | X360

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چرا پستم افتاد ته تاپیک :biggrin1:

جدیدترین تریلر از بازی را اینجا میزارم که واقعا شکوه بازی را نشون میده .
http://www.gametrailers.com/video/mechanics-walkthrough-just-cause-2/59069?type=flv
اول از همه فیزیک فوق العاده بازی که جای هیچ نقصی نداره محیط کاملا قابل تخریب هست اونم به بهترین صورت ممکن .
گرافیک بازی واقعا فوق العادست و برای چنین بازی open world به قول آریا بعیده :biggrin1: محیطهای بازی به کلمه واقعی بزرگ ! من نمیدونم ته این محیط کجا ختم میشه ؟

البته یه اشکالاتی هم داره مثل دیر لود شدن جزئیات دور که با نزدیک شدن اشکار میشن و البته دشمنها را زیادی بادکنکی درست کردن وقتی گولوله تانک میخوره مثل پشمک میپرن هوا و مثل این که وزنی درشون نیست .

البته فکر کنم اینا توی محاسن بازی مهم حساب نشن .

هرچقدر میخواد گرافیک و تخریب پذیری عالی باشه. اگه بازی مثل شماره اول لذت بخش نباشه به درد نمیخوره.

خب تریلرش را ببین که گذاشتم . فکر نکنم چیزه بدی از اب در بیاد , فکر کنم تو محیط ببخشید هر غلطی خواستیم میتونیم بکنیم :biggrin1:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
به نظر من كه شماره 1 حرفي براي گفتن نداشت و من با يكي دو مرحله رفتن :sick: شدم
چشمم از شماره 2 هم اب نميخوره به نظر من بازيش داستان درست حسابي نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
گيم پلي بازي كه فوق العادست ! يكم تخيل داره اما شديدا روونه ! گرافيك هم خيلي خوبه مخصوصا انفجار ها ! تخريب پذيري يه جورايي عاليه !

Mechanics Walkthrough

لذتشو ببريد :biggrin1:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شماره ی اول هم,گرافیکش از نظر تکنیکی تو دوره ی خودش یکی از بهترینها بود.تنها چیزی که منو موقع بازی کردن اذیت میکرد(از اول بازی تا همون جاهایی که رفتم:biggrin1:) انیمیشن راه رفتن (دویدن) شخصیت اصلی بود که واقعا مزحک بود!:biggrin1: اگه این یه موردو بتونن درست کنن و تنوع ماموریت هارو با توجه به پتانسیلی که گیمپلی بازی داره بیشتر کنن میتونه به یه بازی خوب تبدیل بشه! فکر نکنم بتونه پاشو فراتر از این بزاره...

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
شماره دوش چند تا تریلر دیدم گیم پلی باحالی داشت تکراری نشه بازی خوبی میشه
ولی انصافا محیط خیلی بزرگه ته نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد

خيلي جالب بود ! يكي ديگه هم بود با ماشين از رو يه سري تانكر ميپره بعد رو هوا اونارو منفجر ميكنه . مثل بدلكاران :biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خاک تو سرشون کنم تو اخرین تریلر هایی که دیدم از لحظ بصری نسبت به تریلرهای قبلی افت کیفیت داشتند من نمیدونم چرا بعضا بازی ها یه اینچنین بلایی سرشون میاد .

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494

خيلي جالب بود ! يكي ديگه هم بود با ماشين از رو يه سري تانكر ميپره بعد رو هوا اونارو منفجر ميكنه . مثل بدلكاران :biggrin1:

درسته تو بازی زیاد میشه بدلکاری کرد.که همین قابلیت این اجازه به من میدخ که این بازی برای ps3 بخرم هر چند تو trailer اخری گرافیکش زیاد جالب نبود

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
تا اینجای کار که برای تبلیغات اون پول زیادی خرج شده ولی خوب این چیزها رو نمی شه ملاک دونست از طرفی پتانسیل بازی خیلی بالا هست به نظرم تا زمان انتشار بازی باید صبر کرد من به شخصه یه چیز هست که به این بازی امید دارم اون هم Square Enix هست که ناشر بازیه و این برام جالبه به نظرم میشه روش حساب باز کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر