Just Cause 2 | PC

Just Cause 2
===================
Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix / Eidos
Genre: Action / TPP
Platform: PC - PS3 - 360
Release Date: Mar 23, 2010
ESRB: 18

Just-Cause-2-Game-Widescreen-1.jpeg

تنها دلیل 2
===================
دستورات بسیار ساده هستند : پیدا کردن و از بین بردن یک نماینده ی بد ذات که اقدام به دزدی اطلاعات محرمانه و یا حتی پول کرده. این کار برای مامور Rico Rodriguez هر چیزی میتونه باشه به غیر از یک عادت روزانه. اینبار هدف , رئیس قبلی و دوست و مربی ریکو یعنی Tom Sheldonهستش که ریکو رو حتی بهتر از خودش میشناسه.

تام خودشو در جزیره ی متعلق به ملت Panau پنهان کرده و این در حالیست که سه دسته ی متفاوت از گنگسترها در خیابان های آن جزیره به جنگ مشغولند و شخصی به نام Baby Panay با زورگویی در جزیره حکمفرمانی میکنه. پس ریکو کار سختی رو برای پیدا کردن تام و جلوگیری از به آتش کشیده شدن جزیره پیش رو داره.

ولی تجهیزات زمینی, دریایی و هوایی متنوع که تعدادشون به بیش از 100 عدد میرسه , ریکو رو در این ماموریت خطیر تنها نذاشته اند. برای مثال می توان جیپ های مسلح, هلیکوپتر های جنگی و جت های جنگنده رو نام برد. در این شماره از بازی , امکاناتی از قبیل حرکات نمایشی نفس گیر , چتربازیهای هیجان انگیز و چنگک بهینه شده به ریکو کمک میکنند تا بتونه مخفیگاه تام رو از پس بیش از 400 مایل مربع (بیش از 1000 کیلومتر مربع) مناطق بیابانی , ساحلی و برفی , پیدا کنه...

نکته 1 : این بازی بر روی ویندوز XP اجرا نمی شود.
نکته 2 : بازی از DirectX 10 پشتیبانی می کند.

تصاویر بازی :
http://www.justcause.com/media
http://www.gamespot.com/pc/action/justcause2/images.html

وبسایت بازی :
http://www.justcause.com

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تو administrator سیو می کنه.

متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح بده. :confused:

من منظورم اینه که تو بازی Auto Save نداره از طرفی هم وقتی تو منو میریم رو گذینه Save و اونجا یکی از گذینه های Save رو انتخاب میکنیم میزنه Save Failed و سیو نمیکنه !

حالا دو صورت داره :
۱- کلا بازی در زمان خاصی میشه Save کرد.
۲- باز هم مشکل کرک داره ! :wallbash:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
من منظورم اینه که تو بازی Auto Save نداره از طرفی هم وقتی تو منو میریم رو گذینه Save و اونجا یکی از گذینه های Save رو انتخاب میکنیم میزنه Save Failed و سیو نمیکنه
باید اجازه administrator داشته باشی یا اینکه تو اکانت administrator بازی کنی.
تو استارت منو lusrmgr.msc رو سرچ کن. سمت چپ رو user کلیک کن. بعد رایت کلیک رو administrator و properties رو انتخاب کن. تیک disabled رو بردار. حالا تو اکانت administrator بازی رو اجرا کن.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
منم بازی رو اخر گرفتم - مپش خیلی گندس و فکر کنم بهترین امتیازش هم برای طرفدارانopen world اصلا همین مپ بسیار بزرگ و متنوع هستش که تو چند مدل اب و هوایی تقسیم بندی شده- درست مثل gta sand andrease که بعد از به پایان رسوندن بازی هنوز هم چرخ زدن تو اون نقشه گنده اش لذت بخش بود و 1000 تا کار میشد انجام داد هست - just cause هم همینه !
So Much Fun To do
گزافیک بازی هم بسیار عالی هست - مخصوصا ابش - وقتی اون گزینه simulation رو روشن کنیم ابش واقعا عالی میشه - تنظیماتش تو بخش گرافیکی هم بسیار زیاده اما بعضی هاش اونقدر ها هم تفاوت ایجاد نمیکنن مگر اینکه خیلی با دقت بنگریم D:
روند بازی هم خوبه - اکشنش که خیلی جالبه
من این بازی رو به همه پیشنهد میدم *
این گزینه simulation کجای option هست چرا واسه من نداره ؟ واسه من water detail داره

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام

دوستان من هر کاری کردم نتونستم بازی به ایکس فایر اضافه کنم! :blushing:
شما راه حلی دارین؟!

[6172]
LongName=Just Cause 2
ShortName=justc2
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam\InstallPath
LauncherExe=JustCause2.exe
DetectExe=JustCause2.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 8190 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D10
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE|USE_DINPUT_MOUSE

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
[6172]
LongName=Just Cause 2
ShortName=justc2
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam\InstallPath
LauncherExe=JustCause2.exe
DetectExe=JustCause2.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 8190 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D10
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE|USE_DINPUT_MOUSE

مهدی جان ممنون درست شد! ;)

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
آقا بازي براي من خيلي افت فريم ميده كسي ميدونه مشكلش چيه؟؟
اين سيستم من هست.
Win se7en
cpu:intelcore duo 2 e7300
gpu:8600 GT ddr2 1gb
ram:2gig

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.
آقا بازي براي من خيلي افت فريم ميده كسي ميدونه مشكلش چيه؟؟
اين سيستم من هست.
Win se7en
cpu:intelcore duo 2 e7300
gpu:8600 GT ddr2 1gb
ram:2gig
رمت برای اجرای بازی روی win7 پایینه و کارت گرافیکت قوی نیست - aa نزار و تنظیمات رو تا ته بالا نبر - با رزولشن هم گنار بیا :cheesygri

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
بازی جالبی هست ولی اون زنجیرش (کلید F) تقلید بازیه Bionic Commando برای کپکام هست و من کلا قلق استفاده ازش هنوز دستم نیومده !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بزای آزاد کردن Agency Missionها حتما باید ماموریتهای Stronghold و Faction Mission رو انجام بدم؟
اگر اینجوری باشه که بازی وسطهاش کسالت آور میشه؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر