Just Cause 2 | PC

Just Cause 2
===================
Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix / Eidos
Genre: Action / TPP
Platform: PC - PS3 - 360
Release Date: Mar 23, 2010
ESRB: 18

Just-Cause-2-Game-Widescreen-1.jpeg

تنها دلیل 2
===================
دستورات بسیار ساده هستند : پیدا کردن و از بین بردن یک نماینده ی بد ذات که اقدام به دزدی اطلاعات محرمانه و یا حتی پول کرده. این کار برای مامور Rico Rodriguez هر چیزی میتونه باشه به غیر از یک عادت روزانه. اینبار هدف , رئیس قبلی و دوست و مربی ریکو یعنی Tom Sheldonهستش که ریکو رو حتی بهتر از خودش میشناسه.

تام خودشو در جزیره ی متعلق به ملت Panau پنهان کرده و این در حالیست که سه دسته ی متفاوت از گنگسترها در خیابان های آن جزیره به جنگ مشغولند و شخصی به نام Baby Panay با زورگویی در جزیره حکمفرمانی میکنه. پس ریکو کار سختی رو برای پیدا کردن تام و جلوگیری از به آتش کشیده شدن جزیره پیش رو داره.

ولی تجهیزات زمینی, دریایی و هوایی متنوع که تعدادشون به بیش از 100 عدد میرسه , ریکو رو در این ماموریت خطیر تنها نذاشته اند. برای مثال می توان جیپ های مسلح, هلیکوپتر های جنگی و جت های جنگنده رو نام برد. در این شماره از بازی , امکاناتی از قبیل حرکات نمایشی نفس گیر , چتربازیهای هیجان انگیز و چنگک بهینه شده به ریکو کمک میکنند تا بتونه مخفیگاه تام رو از پس بیش از 400 مایل مربع (بیش از 1000 کیلومتر مربع) مناطق بیابانی , ساحلی و برفی , پیدا کنه...

نکته 1 : این بازی بر روی ویندوز XP اجرا نمی شود.
نکته 2 : بازی از DirectX 10 پشتیبانی می کند.

تصاویر بازی :
http://www.justcause.com/media
http://www.gamespot.com/pc/action/justcause2/images.html

وبسایت بازی :
http://www.justcause.com

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
ممنون بابت ایجاد تاپک...
من چند تا ویدیو ازش دیدم خیلی خوشم اومد...
خیلی جالب شده...
گرافیک و فیزیکش هم خیلی خوب کار شده...

مولتی پلیر نداره؟!

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
1-بازی از DX 11 پشتیبانی نمیکنه ؟
2-کی تو ایران میاد ؟
3-بازی مثل نسخه یک نیست که زانندگی ــشش خیلی دارای فیزیک بدی باشه ؟
4-گرافیک بازی در چه حدی است ؟
5-میشه که تریلر از بازی بگذارید ؟
6-من از نسخه یک بازی فقط از داستان ـش خوشم اومد اما فیزیک و گرافیک تاثیر گذاری نداشت ، آیا این بازی نسبت به نسخه قبل دلچسب تر شده ؟
7-بازی برای چه کنسول هایی میاد ؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
1-بازی از DX 11 پشتیبانی نمیکنه ؟
2-کی تو ایران میاد ؟
3-بازی مثل نسخه یک نیست که زانندگی ــشش خیلی دارای فیزیک بدی باشه ؟
4-گرافیک بازی در چه حدی است ؟
5-میشه که تریلر از بازی بگذارید ؟
6-من از نسخه یک بازی فقط از داستان ـش خوشم اومد اما فیزیک و گرافیک تاثیر گذاری نداشت ، آیا این بازی نسبت به نسخه قبل دلچسب تر شده ؟
7-بازی برای چه کنسول هایی میاد ؟
1-نه
2-نمیدونم
3-نه خیلی خوب شده...
4-خیلی خوبه...تخریب پذیری هم داره...
5-
6-من که بازی نکردم:D ولی تریلر هاش خیلی خوب بود...از هر نظر جالب شده..
7-برای 360 ps3 و pc

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
بابا خدایی یکش هم بازیه خوبی بود درسته به پا gta نمیرسید چون سبکش خیلی فرق میکرد با gta و محور اصلیش بدل کاری بود من حتی پک هایی رو میدیدم که نوشته بود GRAND THEFT AUTO : Just cause واقا ..... حالا من که به شماره 2 خیلی امیدوارم اینشاالله از گیم اسپاد 9 میگیره یا بیشتر!

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
بابا خدایی یکش هم بازیه خوبی بود درسته به پا gta نمیرسید چون سبکش خیلی فرق میکرد با gta و محور اصلیش بدل کاری بود من حتی پک هایی رو میدیدم که نوشته بود GRAND THEFT AUTO : Just cause واقا ..... حالا من که به شماره 2 خیلی امیدوارم اینشاالله از گیم اسپاد 9 میگیره یا بیشتر!
انشاءالله ....

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
نکته جالب این بازی اینه که فقط dx10 رو بشتیبانی میکنه
راستش رو بخوایید من اصلا تفاوتی بین dx9 با dx10 ندیدم(البته بجز کم شدن فریم ریت)حالا دوستان اگه فرقی برشون کرده بگن
می بخشید اما تنها بشتیبانی این بازی از dx10 بی مورد و بی معنی است
نکته بعدی این بازی(که به احتمال زیاد وجود داره)باگ های بسیار هست(به علت وسیع بودن محیط بازی)
البته تمام نظرات بالا نظر شخصیم هست ومبنای دیگه ای نداره

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
نکته جالب این بازی اینه که فقط dx10 رو بشتیبانی میکنه
راستش رو بخوایید من اصلا تفاوتی بین dx9 با dx10 ندیدم(البته بجز کم شدن فریم ریت)حالا دوستان اگه فرقی برشون کرده بگن
می بخشید اما تنها بشتیبانی این بازی از dx10 بی مورد و بی معنی است
نکته بعدی این بازی(که به احتمال زیاد وجود داره)باگ های بسیار هست(به علت وسیع بودن محیط بازی)
البته تمام نظرات بالا نظر شخصیم هست ومبنای دیگه ای نداره

من بیشترین تفاوت رو تو DX 10 با 9 تو Crysis WARHEAD دیدم.

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
یعنی من که 5970 دارم و dx11 ساپورت میکنه نمیتونم این بازی رو انجام بدم ؟؟:biggrin1:

کلاس گذاشتی؟:laughing: LOL

نه دادا فقط که دایرکت ایکس 11 رو نداره کارت گرافیک عزیز و شریفت

خودشو را میندازه با 10 ;)
sapphire_5970_gpuz1.jpg
Sapphire-Radeon-HD-5970-OC-Edition-CrossFireX-2GB-GDDR5-PCI-E-2.0-2xDVI.jpg

SAPPHIRE HD 5970 2GB /2GB(1GBx2) / 512 bit(256bit x2) GDDR5 /Full Microsoft DirectX® 11 Support /ATI Eyefinity Technology(B) /ATI Stream Technology(A.D.) /40 nm Process Technology /Advanced GDDR5 Memory Technology /Dual 2nd Generation TeraScale Engine /Microsoft Windows 7® Support(E.) /ATI CrossFireX™ Technology(C.) /Enhanced Anisotropic ******ing /Accelerated Video Transcoding /Display Flexibility /HDMI 1.3 /Dolby® TrueHD and DTSHD Master AudioTM Support /Dynamic power management with ATI PowerPlay™ technology including memory clocks (D

قابل نداره واسه شما 760 تومن :laughing:

اوه از بحث تاپیک خارج نشیم

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
کلاس گذاشتی؟:laughing: LOL

نه دادا فقط که دایرکت ایکس 11 رو نداره کارت گرافیک عزیز و شریفت

خودشو را میندازه با 10 ;)
sapphire_5970_gpuz1.jpg
Sapphire-Radeon-HD-5970-OC-Edition-CrossFireX-2GB-GDDR5-PCI-E-2.0-2xDVI.jpg

SAPPHIRE HD 5970 2GB /2GB(1GBx2) / 512 bit(256bit x2) GDDR5 /Full Microsoft DirectX® 11 Support /ATI Eyefinity Technology(B) /ATI Stream Technology(A.D.) /40 nm Process Technology /Advanced GDDR5 Memory Technology /Dual 2nd Generation TeraScale Engine /Microsoft Windows 7® Support(E.) /ATI CrossFireX™ Technology(C.) /Enhanced Anisotropic ******ing /Accelerated Video Transcoding /Display Flexibility /HDMI 1.3 /Dolby® TrueHD and DTSHD Master AudioTM Support /Dynamic power management with ATI PowerPlay™ technology including memory clocks (D

قابل نداره واسه شما 760 تومن :laughing:

اوه از بحث تاپیک خارج نشیم
سلام .
من به هیچ عنوان برای کلاس و ... نگفتم ، من میخواستم ببینم که میشه اجرا شه یا نه ، و برای اجرا باید چیکار کرد ...
خوب شما هم دارید مبارک باشه ، ولی دلیل نداشت که اسپم بدید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر