Jack Tretton به رقابت با XBOX720 پاسخ می دهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
killzone-shadow-fall-cover-image.jpg

هفته گدشته شرکت سونی، آینده ای از صنعت بازی های ویدیویی را در یک رویدادی که ترتیب داده بود، به نمایش همگان گذاشت. آنها به طور کامل و با مدیریت خوب توانستند این مراسم را به خوبی پوشش دهند و توجه بسیاری از رسانه ها و افراد جامعه را به خود جلب کنند. گزارش های به دست آمده حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت نیز قرار است در ماه آپریل، رویدادی را در ارتباط با معرفی کنسول XBOX720 ترتیب دهد. اینطور که پیداست بازار صنعت گیم واقعا پرشور و گرم است.

اما این بدان معنی نیست که Jack Tretton، مدیر اجرایی سونی آمریکا در مورد این موضوع احساس نگرانی کند. او می گوید: " همیشه ما رقبای متفاوتی را داشتیم. ما در فضای قبل از مایکروسافت بودیم و شاید ما در فضای بعد از این شرکت نیز قرار بگیریم. ما رقباهایی را دیده ایم که آمده اند و رفته اند. "

با این حال او اذعان می کند که از آنچه انجام می دهند آگاه است اما در واقع همه چیز برای بهبود صنعت بازی است. Tretton در مصاحبه ای که با Businessweek داشت، بیان می کند: " به نظر من، ما واقعا آنچه را که باید انجام دهیم را می دانیم، کاملا رک و پوست کنده برایتان این موضوع را می گویم؛ ما فکر می کنیم که آنچه تنش را افزایش دهد و موفقیت را برایمان به وجود آورد، برایمان خوب و مفید است. بنابراین ما در ارتباط با این رقابت سخت کاملا آگاه هستیم ولی ما هم استراتژی و روش خودمان را برای رسیدن به اهدافمان را داریم و ما کاملا مطمئن هستیم که تعطیلات 2013 بهترین زمان برای عرضه PlayStation 4 خواهد بود و فرصت کافی برای عرضه این کنسول را نیز داریم. "

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
پس به خاطر همینه که با اینکه Ps3 یکسال دیرتر از 360 اومد ولی Ps4 رو زودتر معرفی کردید و هیچ کسی هم که خبر نداره توی این نسل چی گذشته!

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
" همیشه ما رقبای متفاوتی را داشتیم. ما در فضای قبل از مایکروسافت بودیم و شاید ما در فضای بعد از این شرکت نیز قرار بگیریم. ما رقباهایی را دیده ایم که آمده اند و رفته اند. "

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
این حرفی که رفیق بالامون قرمز کرده خیلی سنگین و دندون شکنه!!!

کلا این جک ترتون خیلی شخصیته برا خودش اصلا خودشو و کاز یه چیزین :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آره خب ! سونی تو این چند ساله یه غول بی شاخ و دم شده تو این صنعت !!!
تجربه ای که سونی داره مایکروسافت نداره اما قطعا امکاناتی هم که مایکروسافت داره سونی نداره ! مثل منابع مالی و پشتیبانی نرم افزاری و ... !!!
کلا مایکروسافت از اون رقبایی نیست که رفتنی باشه :D کجا بره ؟ تازه صنعت گیم داره به دهنش مزه میده. :))
من یکی که برای کنفرانس مایکروسافت اصلا صبر ندارم ! زودتر بیا رو کن ببینیم تو چی برامون آماده کردی.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
درسته سونی پیشینه بسیار درخشانی داره ولی اصلا و ابدا این پیشینه ضمانتی برای برتری در نسلهای آینده نیست.
به طور قطع تاثیرگذاری مایکرو انقدر زیاد بوده در این نسل که کسی مثل جک ترتون رو وادار به این حرف کرده.یقینا خودش هم میدونه مایکرو چه غولیه و چقدر میتونه توو این صنعت عرصه رو برای سونی تنگ کنه همونطور که در این نسل اینکارو کرد و در نسل بعد به مرانب بیشتر اینکارو میکنه.
نسل بعد مایکرو برندست.تردید ندارم

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
درسته سونی پیشینه بسیار درخشانی داره ولی اصلا و ابدا این پیشینه ضمانتی برای برتری در نسلهای آینده نیست.
به طور قطع تاثیرگذاری مایکرو انقدر زیاد بوده در این نسل که کسی مثل جک ترتون رو وادار به این حرف کرده.یقینا خودش هم میدونه مایکرو چه غولیه و چقدر میتونه توو این صنعت عرصه رو برای سونی تنگ کنه همونطور که در این نسل اینکارو کرد و در نسل بعد به مرانب بیشتر اینکارو میکنه.

bookmark b-)
به نظر من هم با اختلافی کم سونی برنده میشه :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
ایشون رو یکمی جو گرفته

همچین می گه ما قبل از مایکروسافت بودیم و بعدشم هستیم انگار 20 نسله داره کنسول می زنه

شرکتی که در این بازار موندگار بوده نینتندو هست، خیلی ها اومدن و رفتن اما نینتندو کماکان موند، سونی همش یک نسل بیشتر از مایکروسافت توی این صنعت بوده

در کل Calm Down، به خواب شب هم xbox360 رو نمی دیدید ;)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اینا یعنی هنوز مایکرو رو نشناختن ؟:-/
بعد از کنفرانس میبینیم این آقا رو ...

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من کاری ندارم کی برندست کی بازندست کی میره فینال کی نمیره
ولی یه چیز و مطمءنم که SONY این نسل به خودش ایمان کامل داره
باید صبر کرد و تماشا کرد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
زمان مشخص میکنه همه چی رو ! اما نمیدونم چرا احساس خوبی نسبت به این نسل دارم :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
دقیقا تو چه زمینه ای ماکرو جلو بود؟؟
فروش؟؟
انحصاری؟؟
.
.
.
.
:blink:
یجور میگی ماکرو غوله سونی بازندست یه لحظه سونی رو با بقالی سر کوچمون اشتباه گرفتم

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
ps3 و اوضاع اسف بار سونی در 7 سال گذشته ... حاصل مدیریت و سیاست گذاری های وحشتناک شرکت بود ... مدیر قبلی که یه امریکایی هم بود (اسمش یادم نی) داشت شرکت رو به نابودی میکشوند حالا عمدی و غیر عمدیش بماند ...

از وقتی کازه ساما اومده داره سونی رو در همه زمینه ها متحول میکنه و به همون شرکت 10 سال پیش از لحاظ توانایی های ابزاری و رقابت در بازار و ارائه محصولات با کیفیت تر که همیشه برند سونی بهش مشهور بوده برمیگردونه ...

اتفاقا این مطلب بالا کاملا درسته ... مایکرو همون شرکت قبلیه ... ولی این سونیه که کاملا متحول شده و با سیاست گزاری های جدید و فوق العاده داره از دوران ps3 به نسل جدید پا میزاره ... این نسل من که اطمینان دارم یکی از رقبای کنسول خانگی سونی در نسل گذشته از میدون به در میشه ... شاید نینتندو ...

انصافا ps3 یه کنسول فوق العاده بوده و هست ..فقط و فقط سیاست گزاری های اشتباه اجازه نداد فاتح این نسل باشه .... خودمونیم مثل شبه اسپارتا تا اخرین لحظه جنگیده ....

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
اینا یعنی هنوز مایکرو رو نشناختن ؟:-/بعد از کنفرانس میبینیم این آقا رو ...
يجوري ميگه مايكرو رو نشناختن كسي ندونه فك ميكنه لابد چه غول بي شاخ و دميه!!!اين نسل سوني با انحصاريهاش دهنشون رو سرويس كرد نسل بعد هم زير پاي سوني له ميشن!باور نداريد؟كامنت من رو bookmarke كنيد!!!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
منم به نسل بعد مایکروسافت بیشتر ایمان دارم... پشتیبانی نرم افزاری قوی تر و امچنین سرویس Xbox live و حتی کینکت ۲
این‌روزا مردم دنبال یه چیزین که همه کاری واسشون بکنه... حتی بره نون هم بخره

به نظر من مایکروسافت ازین لحاظ بهتر بتونه کنسولشو پشتیبانی کنه به عنوان یه محصول همه جانبه ...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر