Jack Tretton به رقابت با XBOX720 پاسخ می دهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
killzone-shadow-fall-cover-image.jpg

هفته گدشته شرکت سونی، آینده ای از صنعت بازی های ویدیویی را در یک رویدادی که ترتیب داده بود، به نمایش همگان گذاشت. آنها به طور کامل و با مدیریت خوب توانستند این مراسم را به خوبی پوشش دهند و توجه بسیاری از رسانه ها و افراد جامعه را به خود جلب کنند. گزارش های به دست آمده حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت نیز قرار است در ماه آپریل، رویدادی را در ارتباط با معرفی کنسول XBOX720 ترتیب دهد. اینطور که پیداست بازار صنعت گیم واقعا پرشور و گرم است.

اما این بدان معنی نیست که Jack Tretton، مدیر اجرایی سونی آمریکا در مورد این موضوع احساس نگرانی کند. او می گوید: " همیشه ما رقبای متفاوتی را داشتیم. ما در فضای قبل از مایکروسافت بودیم و شاید ما در فضای بعد از این شرکت نیز قرار بگیریم. ما رقباهایی را دیده ایم که آمده اند و رفته اند. "

با این حال او اذعان می کند که از آنچه انجام می دهند آگاه است اما در واقع همه چیز برای بهبود صنعت بازی است. Tretton در مصاحبه ای که با Businessweek داشت، بیان می کند: " به نظر من، ما واقعا آنچه را که باید انجام دهیم را می دانیم، کاملا رک و پوست کنده برایتان این موضوع را می گویم؛ ما فکر می کنیم که آنچه تنش را افزایش دهد و موفقیت را برایمان به وجود آورد، برایمان خوب و مفید است. بنابراین ما در ارتباط با این رقابت سخت کاملا آگاه هستیم ولی ما هم استراتژی و روش خودمان را برای رسیدن به اهدافمان را داریم و ما کاملا مطمئن هستیم که تعطیلات 2013 بهترین زمان برای عرضه PlayStation 4 خواهد بود و فرصت کافی برای عرضه این کنسول را نیز داریم. "

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
:d نخندون مارو اقا.
نمردیم و محیط دوست داشتنی رو فهمیدیم چیه؟
منظورت از محیط دوست داشتنی همونجاس که میخوای انلاین پس فیفا و بازی های دیگرو بخری باید v.p/n شیر کنی؟
یا اونجا که میخوای کانکت بشی 15 دقیقه طول میکشه؟
شایدم اونجایی رو میگی که میخوای یه مسیج بدی وسط بازی باید با اون منوهای سریع 20 تا کار انجام بدی تا برسی به مسیج دادن؟
با یوزر اصلیت بیا اینارو بگو تورو خدا
مشخصا بایدم لذت ببری از اون محیط یه جیبت باید پر از باتری قلمی باشه اون جیبتم گلد و پوینت و این جور چیزا
راستی هنوزم واسه انلاین بازی کردن پول میدید؟
چقدر؟
شنیدم برای 3 ماه 80 هزار راسته؟؟؟؟
همین که شماها اینقدر از مایکرو متنفرید یکی از دلایل عملکرد عالی مایکرو تو این نسله:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خیلی از حرفاتون که یه شوخی کودکانس اینکه کنسول من لایوش خوشگلتره و کنسول من بازیاش قشنگ تره !
ولی به هیچ عنوان PS3 رو نمیشه شکست خورده دونست
از روزی که کنسول محبوب X360 وارد بازاز شد همه دنیا هر کور و کچل که از بازی میفهمید و نمیفهمید علیه سونی شد ولی سونی خیلی خوب جمش کرد باید بگم فوق العاده عمل کرد
حالا اینکه سونی هنوز رو PS3 داره ضرر میده به من گیمر ربطی نداره شماها سهام دارین ما یه گیمریم ساده ایم والا من خودم اول X360 خریدم ولی ماشالا یه سال کار نکرد سوخت
میدونم تقصیر ماکرو جان نبود تقصیر شوهر عمه بنده بود :D
نسل بعدم سعی بر اینکه دو کنسول رو بخرم ! :D البته هر کدوم بخواد در حد XBOX 1 گند بزنه که نه ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این نسل به جزء ضرر هیچی برای سونی نداشت..!
اینقدر سر کنسولش ضرر کرد که تا 10 ساله دیگه هم سود کنه بازم اون ضرر جبران نمیشه..

جدا برام سوال شده این پرت و پرتارو از کجا درمیاری میگی؟

شما چه سمتی تو سونی داری،؛ چند درصد از سهامشون رو خریدی، چه نسبتی با صاحبینش داری که این اسناد محرمانه رو برات رو کردن و متوجه شدی سونی انقدر ضرر داده که تا 10 سال هم سود بده جبران نمیشه؟

حال و حوصله ندارم جوابت رو بدم چون اصلا کامنت هات دیگه ارزش جواب دادن رو هم ندارن. معلومه این چند روزه انقدر به شما هیترها فشار امده که دست خودتون نیست و فقط دوست دارید حرصتون رو یجوری خالی کنید. خلاصه که خوش باشید. ضررهای جبران ناپذیر سونی رو هم به سود دهی های کلان 360 ببخشید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اینکه ویتا ضرر ده بود درسته ولی اینکه PS3 ضرر ده بود رو از کجات آوردی :blink:
استارتش افتضاح بود بله درسته
قدر بقیه نفروخته بله درسته
ولی ضرر کجا بود !؟ :-o :-o :-o قدر PS2 سود نداشت :biggrin1:
امین رضا کاری به این بحث ندارم:dولی سال 2009 یه مقاله خوندم که میگفت،سونی ضرری که بخاطر PS3 کرد،بیشتر از تمام سودی بود که سر PS1 و PS2 کرد.
ماکان جان:d:arrowu:
البته راست و دروغش رو نمیدونم.ولی بعید میدونم چرت گفته باشه.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
هاهاهاهاهاها .. خدای من ، حتما مقاله هم از تو سایت هایی مثل نارنجی بیرون میومده ... ؟// کلا نمیدونم چرا اینجور مطالب به تور سونی هیتر ها گیر میکنه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نخندون مارو اقا.
نمردیم و محیط دوست داشتنی رو فهمیدیم چیه؟
منظورت از محیط دوست داشتنی همونجاس که میخوای انلاین پس فیفا و بازی های دیگرو بخری باید v.p/n شیر کنی؟
یا اونجا که میخوای کانکت بشی 15 دقیقه طول میکشه؟
شایدم اونجایی رو میگی که میخوای یه مسیج بدی وسط بازی باید با اون منوهای سریع 20 تا کار انجام بدی تا برسی به مسیج دادن؟
با یوزر اصلیت بیا اینارو بگو تورو خدا
مشخصا بایدم لذت ببری از اون محیط یه جیبت باید پر از باتری قلمی باشه اون جیبتم گلد و پوینت و این جور چیزا
راستی هنوزم واسه انلاین بازی کردن پول میدید؟
چقدر؟
شنیدم برای 3 ماه 80 هزار راسته؟؟؟؟
اولا اینکه سرور های آنچارتد هم یک زمان از دسترس برای ایرانی ها خارج شده بود مثل دیابلو و WoW و این که برای پایین کشیدن یک چیزی به این چیزا متوسل میشی نشون از چیز دیگه ای داره
دوما که 15 دقیقه نه 150 دقیقه ... شما با دیال اپم وصل بشی یک دقیقه هم طول نمیکشه ... اگر این چیزی که شما گفتی بود این همه آدم به لایو وصل نبودن
سوما در مورد 50 دلار اشتراک برای لایو ... امکاناتی که لایو میده به مشتریاش در قبال اون 50 دلار که سالانه میگیره خیلی خیلی بیشتر ارزش داره ... حال حوصله تشریح کردنش رو ندارم ولی بهتره شما بری هون PSN ولذت ببری و بزاری کسایی ـم که تو لایو دارن زرجر میکشن و احتمالا خیلی دیوانه هستن که تو این وضع 150 تومن میدن برای اشتراک یک ساله ، بزار به حماقتشون ادامه بدن و شما برس به همون PSN مجانی ـت .
زشته
ا

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
هاهاهاهاهاها .. خدای من ، حتما مقاله هم از تو سایت هایی مثل نارنجی بیرون میومده ... ؟// کلا نمیدونم چرا اینجور مطالب به تور سونی هیتر ها گیر میکنه
دوست عزیز،چه ربطی به سونی هیتر بودن داره؟اینکه سونی سر PS3 ضرر کرد یه چیز واضح و مشخصی هست.اما اینکه تونسته باشه این ضررها رو جبران کنه یا نه رو من نمیدونم.اما اون اوایل خیلی سر این قضیه ضرر داد و این چیزی نیست که بشه انکار کرد.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
ترولگر هم ترولگراهای قدیم

Sent from my Neo V using Tapatalk 2

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
خیلی از حرفاتون که یه شوخی کودکانس اینکه کنسول من لایوش خوشگلتره و کنسول من بازیاش قشنگ تره !
ولی به هیچ عنوان PS3 رو نمیشه شکست خورده دونست
از روزی که کنسول محبوب X360 وارد بازاز شد همه دنیا هر کور و کچل که از بازی میفهمید و نمیفهمید علیه سونی شد ولی سونی خیلی خوب جمش کرد باید بگم فوق العاده عمل کرد
حالا اینکه سونی هنوز رو PS3 داره ضرر میده به من گیمر ربطی نداره شماها سهام دارین ما یه گیمریم ساده ایم والا من خودم اول X360 خریدم ولی ماشالا یه سال کار نکرد سوخت
میدونم تقصیر ماکرو جان نبود تقصیر شوهر عمه بنده بود :D
نسل بعدم سعی بر اینکه دو کنسول رو بخرم ! :D البته هر کدوم بخواد در حد XBOX 1 گند بزنه که نه ...

ماکرو سر همون قضیه یک میلیارد دلار خرج کرد تا گرانتی کنسولش رو سه ساله کنه.حالا اینکه من تو نمیتونیم از این خدمات استفاده کنیم فکر کنم تقصیر شوهر عمه هامونه!!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
دقیقا غیر از GT5 و سری آنچارتد و با ارفاق کیلزون کدوما پر فروش بودن ؟:-/
فقط به تنهایی 8 میلیون نسخه فیفا 13 روی 360 اونم به شکل فیزیکی فروش رفته و از سهم سونی خبر ندارم ولی اگر سونی سود میکرد سهامش تو هر سهم نمیومد رو 15 دلار خرده ای
کالم داون بابا:d
کاری به بحثتون ندارم اما این اطلاعات غلط رو اینجوری میگی خیلیارو گمراه میکنی
راجب بازیای سونی این پست منه برای چند ماه پیش تو تاپیک آمار فروش بعد از اعلام رسمی فروش بعضی از بازیها
یه مدت یه موجی اومده بود یسریا رو گرفته بود هرجا میرفتن میگفتن فروش بازیای سونی پایینه و اینا
با فروش GT5 (حدودا 8میلیون - که به نظرم تا 9 میلیونم بالا میره) و MGS4 و و GOW3 و GT5:P و UC و UC2 و UC3 هر کدوم (حدودا 5میلیون) و LBP1 و LBP2 هر کدوم (حدودا 4 میلیون) هیچ بحثی دیگه نمیمونه!:dاون InFamous 1-2 و KillZone 2-3 و اینا با همون فروش 1-2 میلیونی هست اگه کسی حوصله داشت ترول کنه:d
اون GT5 هم به 9 رسید البته:d
خب این جواب کامل سوالت.اما در مورد اون بخش که میگی فیفا 13 روی 360 تونسته 8 میلیون بفروشه رو اولا منبع بده!
دوما هر بازیی که طرفداراش تو اروپا باشن به مراتب روی ps3 بیشتر از کنسولهای دیگه میفروشه.همین فیفا هر سال رو ps3 بیشتر میفروشه یا نید فرو اسپیدها و PES و ...
کلا بازیها توی اروپا فروش بیشترشون روی PS3یه به دو علت.یک اینکه اصن سونی چند میلیون بیشتر از ماکرو تو اروپا کنسول فروخته پس قاعدتا فروش بازیها روی کنسول سونی باید بیشتر باشه و علت بعدی هم اینکه شرکت های EA و Ubi و اسکوار و چندتا دیگه خیلی وقت پیش تو گزارشاشون برگشتن گفتن که بیشترین فروش بازیامون رو کنسول سونیه (بگرد تو نت پیدا کن حس پیدا کردنشون رو ندارم:d)حوصله گشتن نداری بورو VGchartz.درسته که فروشاش دقیق نیست ولی تخمینی هم که باشه فقط بورو ببین مثلا فیفا رو تو هر سال چقدر زده رو هر کنسول:dانقدر فاصله هست بین فروش دو نسخه که کلا حرفتو نقض میکنه

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ماکرو سر همون قضیه یک میلیارد دلار خرج کرد تا گرانتی کنسولش رو سه ساله کنه.حالا اینکه من تو نمیتونیم از این خدمات استفاده کنیم فکر کنم تقصیر شوهر عمه هامونه!!
من بحثی ندارم کلی گفتم ماکرو اینکارو نمیکرد یا 18 سالش میکرد به حال من فرق نداشت حتی تو اروپا هم زندگی میکردم من کلا یه اشتباه رو دوبار تکرار نمیکنم ! :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کالم داون بابا
:d
برو عمو :d
360 تو اکثر بازی ها خوب میفروشه ...
آمار و ... حال ندارم بگردم ولی 30 میلیون نسخه هیلو بسه دیگه ؟:d
تو لایو اینا هم بیشترین بازی آرکید و DLC رو داره
من کار ندارم که چی چه قدر میفروشه ... سونی شرکت شناخته شده ای و باید هم خوب بفروشه بحث سر اینکه بعضی دوستان یه چیزی پرت میکنن وسط و به چیزایی متوسل میشن برای ترول کردن که آدم هاج واج میمونه
حالا باطری قلمی میخوره یا دسته ـش سنگینه و ... دلیل نمیشه که مایکرو موفق نبوده باشه ...
مایکرو شاید بلوری نزاشته باشه رو کنسول هاش ولی با XBL تمام نواقص رو پوشش داده ...
یا دسته با باطری !!! لول واقعا :d

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اولا اینکه سرور های آنچارتد هم یک زمان از دسترس برای ایرانی ها خارج شده بود مثل دیابلو و WoW و این که برای پایین کشیدن یک چیزی به این چیزا متوسل میشی نشون از چیز دیگه ای داره
دوما که 15 دقیقه نه 150 دقیقه ... شما با دیال اپم وصل بشی یک دقیقه هم طول نمیکشه ... اگر این چیزی که شما گفتی بود این همه آدم به لایو وصل نبودن
سوما در مورد 50 دلار اشتراک برای لایو ... امکاناتی که لایو میده به مشتریاش در قبال اون 50 دلار که سالانه میگیره خیلی خیلی بیشتر ارزش داره ... حال حوصله تشریح کردنش رو ندارم ولی بهتره شما بری هون PSN ولذت ببری و بزاری کسایی ـم که تو لایو دارن زرجر میکشن و احتمالا خیلی دیوانه هستن که تو این وضع 150 تومن میدن برای اشتراک یک ساله ، بزار به حماقتشون ادامه بدن و شما برس به همون PSN مجانی ـت .
زشته
ا

چه عصبی... برای پایین کشیدن چی؟ چیزی اصلا اون بالا نیست که بخواد بیاد پایین؟ 3 چراغ یا باتری قلمی ؟ یا 10 مدل مادربرد ؟؟؟ جسپر فالکون .... یا 10 مدل درایو ؟ الجی ؟ هیتاچی ؟ بن کیو ؟ زیمنس ؟ هایر؟ صنام ؟
همون 50 دلار اشتراک لایو رو یکم تشریح کن ببینیم چه امکانی میده؟؟؟ حوصله بحثی رو نداری شرکت نکن توش عزیزم
اگرم جوابی نداری نده. دیگه حوصله ندارم و سرم شلوغه و حال ندارم .... میشه حاشیه . پست همرو نقل قول میکنی اول جمله هات حال ندارم و سرم شلوغس
اون همه ادمیکه شما میبینی انلاینن حاضرن یه پروسه 45 دقیقه طی کنن برای گرفتن 48 ساعت گلد مجانی که این پول زور رو ندن به مایکروسافت
انچارتدم زیاد بازی کردیا شیطون....

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

برو عمو :d
360 تو اکثر بازی ها خوب میفروشه ...
آمار و ... حال ندارم بگردم ولی 30 میلیون نسخه هیلو بسه دیگه ؟:d
تو لایو اینا هم بیشترین بازی آرکید و DLC رو داره
من کار ندارم که چی چه قدر میفروشه ... سونی شرکت شناخته شده ای و باید هم خوب بفروشه بحث سر اینکه بعضی دوستان یه چیزی پرت میکنن وسط و به چیزایی متوسل میشن برای ترول کردن که آدم هاج واج میمونه
حالا باطری قلمی میخوره یا دسته ـش سنگینه و ... دلیل نمیشه که مایکرو موفق نبوده باشه ...
مایکرو شاید بلوری نزاشته باشه رو کنسول هاش ولی با XBL تمام نواقص رو پوشش داده ...
یا دسته با باطری !!! لول واقعا :d

:d دسترو که بی خیال
چه فرمت تصویری رو پخش میکرد؟
o my god 3GP
یادم رفته بود قابلیت انتخاب عکس به عنوان پس زمینرو هم داشت
یه نسل بی بلوری رام واقعا سخته درکت میکنم که اون اوایل یه درایو بهت فروخت با این نام hd dvd player

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چه عصبی... برای پایین کشیدن چی؟ چیزی اصلا اون بالا نیست که بخواد بیاد پایین؟ 3 چراغ یا باتری قلمی ؟ یا 10 مدل مادربرد ؟؟؟ جسپر فالکون .... یا 10 مدل درایو ؟ الجی ؟ هیتاچی ؟ بن کیو ؟ زیمنس ؟ هایر؟ صنام ؟
همون 50 دلار اشتراک لایو رو یکم تشریح کن ببینیم چه امکانی میده؟؟؟ حوصله بحثی رو نداری شرکت نکن توش عزیزم
اگرم جوابی نداری نده. دیگه حوصله ندارم و سرم شلوغه و حال ندارم .... میشه حاشیه . پست همرو نقل قول میکنی اول جمله هات حال ندارم و سرم شلوغس
اون همه ادمیکه شما میبینی انلاینن حاضرن یه پروسه 45 دقیقه طی کنن برای گرفتن 48 ساعت گلد مجانی که این پول زور رو ندن به مایکروسافت
انچارتدم زیاد بازی کردیا شیطون....
هر وقت دلقک بازی رو تونستی کنار بزاری بگو با هم بحث کنیم ...
جدیدا مد شده ... طرف میاد ترول میکنه چرت پرت مینیویسه بعد میگه حوصله نداری نقل قول نکن ...
همون دسته باطری خور روزی 60 بار هم زمین بخوره چیزی ـش نمیشه اما اگر DLS یک بار فقط یک بار رو سرامیک یا سنگ بیوفته تعطیل میشه ...
یه نسل بی بلوری رام واقعا سخته درکت میکنم که اون اوایل یه درایو بهت فروخت با این نام
جدی میری بلوری میخری بعد میشینی تو پلی 3 نگا میکنی بعد با خودت میگی اُه عجب فناوری پیشرفته ای ...
کله اون فیلم ها سریال ها شبکه های کابلی مسابقات ورزشی با کیفیت بلوری با لایو قابله دریافت اخوی ...
البته تو ایران نه ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اینکه ویتا ضرر ده بود درسته ولی اینکه PS3 ضرر ده بود رو از کجات آوردی :blink:
استارتش افتضاح بود بله درسته
قدر بقیه نفروخته بله درسته
ولی ضرر کجا بود !؟ :-o :-o :-o قدر PS2 سود نداشت :D

برادر شما در جریان نیستی..! سونی تا یک 6 ماه بعد از عرضه PS3 SLIM روی هر دستگاهی که میفروخت ضرر میداد و امید دشت که با فروش بازیهاش این ضرر رو جبران کنه که بازی های اون سالهاش هم همه فروش چندان خوبی نداشتن..
کلا بگردی تاپی اخبارش هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر