Intel :اشخاصی هزینه زیادی پرداخت کرده است که GTA V برای PC منتشر نشود

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
Intel :اشخاصی هزینه زیادی پرداخت کرده اند که GTA V برای PC منتشر نشود

رئیس شرکت Intel گفته است که "کَسی" هزینه بسیار زیادی را پرداخت کرده است که GTAV برای PC عرضه نشود و فقط روی کنسول ها موجود باشد ولی این بازی به مرور زمان برای PC هم قابل دسترس خواهد بود.

او در مصاحبه گفته است:"حداقل در مورد سری Grand Theft Auto فکر نمی کنم که این مدت زیادی در انحصار کنسول ها باشد.ولی بازی های جدیدی که تازه عرضه میشوند برای مدت طولانی تری انحصاری می مانند زیرا بعضی شرکت آن قدر پول دارند که مطمئن شوند کنسولها محتوای مناسبی دارند."

وی افزود:"کسی پول زیادی داده است که این بازی در انحصار کنسول ها باشد."

Silva حتی به نسخه اول HALO اشاره کرد که برای PC هم پورت شد و گفت که این کار اشتباه بوده و به این سری صدمه زده است.
20131009_gta_5_grand_theft_auto_v.jpg

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
فروش GTA IV روی PC به 1 میلیون نسخه هم نرسیده ، ولی روی کنسول ها 25 میلیون عدد فروخته

واسه چی GTA V باید واسه Pc هم بیاد ؟ تا ضرر کنن و بازم به خاطر اون Mod های مسخره دادگاهی بشن ؟ :)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
فروش GTA IV روی PC به 1 میلیون نسخه هم نرسیده ، ولی روی کنسول ها 25 میلیون عدد فروخته

واسه چی GTA V باید واسه Pc هم بیاد ؟ تا ضرر کنن و بازم به خاطر اون Mod های مسخره دادگاهی بشن ؟ :)

بعنوان یکی از طرفداران "گاداستار" جالبه که نمی‌دونید اون محتوا توسط خود راکستار در بازی گذاشته شده بود و با یک اسکریپت ساده توسط یک هکر دوباره باز شد
اگر بخاطر ماد ساختن افراد از شرکت ها شکایت می‌شد که الآن Valve و Bethesda ورشکست شده بودند.

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

وقتی یه پورت در پیت اشغال رو pc میاد انتظار داری 50 میلیون فروخته شه pc هم یک پلتفرم هست لطفا فروشش رو با دو کنسول جمع نبند

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من که روی 360 بازیش کردم، حوصله صبر کردن رو نداشتم. ولی کلاً حرف بی‌خود زده اینتل. نیومده، چون اگه میومد نسخه برتر می‌شد و خیلی روی فروش نسخه کنسولی تاثیر می‌ذاشت. چند ماهه دیگه واسه PC هم تایید می‌شه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
چند تا نکته:
1.پورت نسخه pc بد بود و خیلی دیر عرضه شد پس فروش پایین اومد
2.فردی که میگه 750 هزار تا رفته تو vgchartz بعد این عددو گفته
اما نکته اینه vgchartz فقط امار نسخه های فیزیکی رو میده اگه میخوای بگی الکی میگم ببین دیابلو رو زده 3.2 در حالی که تو هفته اول گفتن فروشش از مرز 10 میلیون گذشته
بعد خدمتتون بگم اینجا رو ببینید هست ویکی پدیا با منبع معتبر
en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV
Grand Theft Auto IV was one of the most played Games for Windows – Live titles, based in unique users, and was the number one in 2009 and 2012, and the number two in 2011, surpassed only by Age of Empires Online
تو سال 2012 و 2009 رتبه اول gfwl بوده و تو 2011 رتبه دوم
خوب اورجینال بازها که خیلی اوریج هستید و حتما 1 ملیون الان پول ویندوز ارجینالتونه چون فکر نکنم بتونید با کنسول بیاید اینجا
چرا اینجوری هستید؟یکم از این کاراتون دست بردارید قیمت pc در حداقل حالت ممکن با کنسول برابره و قطعا افرادی که اینجان براحتی با فروش pc میتونند کنسول بخرن ؟اما نمیخوان
احترام و ادب خوب چیزیه
pc بازی نمیاد تو فروم gta شما چون دارین اونو بازی میکنید بهتون بد و بیراه بگه ،پس ادبو لحاظ کنید
شما اوریج باز ،شما خوب،شما کلی انحصاری دارید،pc مفت نمی ارزه
ولی چرا برای این جماعت pc دار کوچیک چرا اینقدر وقتتونو هدر میدید
برید gta تونو بزنید.
در ضمن اینتل هم حرف بی ربطی نزده اگه یادتون باشه یه کارمند راک استار که اخراج شد اونموقع اومد از هر سه پلتفرم حرف زد تو 2012 بود اگه اشتباه نکنم یا موقعی که crew مکس و gta معرفی شد اسم pc بود
یا اینکه اوایل سپتامبر نسخه کنسولها گلد شد ولی تو اونها نشانه ای از باگهای pc بود
مگه میشه عنوانی یه ماه باشه که کار پورتش شروع شده باشه بعد برسن به رفع باگ
بازی از اول برای pc در حال ساخت بوده اما افرادی از سونی و مایکروسافت اینقدر لطف به راک استار کردند که راک استار از ساخت نسخه اصلی منصرف شده و به پورت دیرهنگام راضی شده

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
از اول هم مشخص بود اشخاصی بسمت کنسول غش کرده بودن

من خودم قبل از منتشر شدن gta v فکر میکردم pc گیمرها پایرت خورن

ولی وقتی دیدم هنوز دوروز مونده بود بازی منتشر بشه میلیون ها نفر بازی رو کنسول تموم کرده بودن تازه فهمیدم عمق فاجعه چقدره :d

بنظرم اینتل نباید خودشو کوچیک میکرد ولی خوب شفاف سازی کرد .... راستی چرا AMD چند وقته صداش در نمیاد ؟ :))

آخرین ویرایش:

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
رئیس شرکت Intel گفته است که "کَسی" هزینه بسیار زیادی را پرداخت کرده است که GTAV برای PC عرضه نشود و فقط روی کنسول ها موجود باشد ولی این بازی به مرور زمان برای PC هم قابل دسترس خواهد بود.

چقدر این جمله را بیان کردم. خدا خفه اش کنه! آخه مشخصه یه کنسول 7 8 سال پیش چرا از PC همیشه نمراتش بیشتره، گرافیکش بهتره، و مدعیانش هم بیشتره. کنسولی که کل قیمتش یک دهم یه pc هم نمیشه.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان یکم متواضع باشید ! با این که با PC بازی نمیکنم اتفاقا من خیلی استقبال میکنم که برای PC هم بیاد تا دوستان PC باز هم از بازی لذت ببرن . ( چقدر PC , PC کردم ! :d)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Intel هم مثل Nvidia سهمی از سخت افزار کنسول های نسل جدید نبرده، از سوزش داره جفنگیات میگه :D

آخه کی مثلا به R* پول داده؟ سونی؟ مایکروسافت؟ اینا اگه میخواستن پول بدن، بازی رو برای پلتفرم خودشون اختصاصی میکردن، نه اینکه پول بدن فقط برای PC عرضه نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر