Injustice: Gods Among Us | Xbox 360

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
واقعا بازی عالیه ! دیروز از ظهر یه کله بازی کردم تا شب لول 50 شدم و به شدت لذت بردم . فقط تو بخش Battle بودم و شخصیت های مختلف بازی رو تست میکردم یه سری هم به اون Star Lab زدم خیلی جالب بود . کلا به نظرم از MK بازی کاملتری هستش برای من خیلی لذتبخش بودهیه مشکلی داره اونم اینکه کاستوم های جدید برای شخصیت های بازی آنلاک میکنی در خیلی از مواقع فرق زیادی با اسکین اصلی ندارن ! برای Catwoman خیلی بهتر میشه . هـات تر میشه لعنتی :dاسکین Killer Frost هم خیلی خوبه . کاراکترهای بازی هرکدوم خوبی های خودشون رو دارن و انتخاب این. اینکه کدوم بهتره به عهده ی خود گیمر هستش من با بیشترشون حال کردم حوصله ندارم لیست کنم اینجا :d
نویدجان اسکین کت وومن چجوری باز شد?:d

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
اگه اشتباه نکنم هر ۲ لولی که بگیرین یه Armory Key میده بهتون که از منوی Achive قسمت کاستوم ها میتونین باز کنین. بتل اولی رو هم برید یه کاستوم سالامون گراندی میده بهتون . بازی رو هم تموم کنین یه کاستوم superman .
از لینک زیر هم میتونید طریقه باز کردن همه کاستوم هارو ببینید

Injustice: Gods Among Us Costumes and Skins Unlock Guide - How To : SegmentNext
من که فعلا از Killer Frost خوشم اومده یه نیم ساعتی تمرین کردم تا دستم بیاد تونستم یه کمبو ۴۶٪ با استفاده از 1bar بزنم .
تا اونجا که خوندم و دیدم میشه باهاش Standing Reset کرد که هنوز تست نکردم من .

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اگه اشتباه نکنم هر ۲ لولی که بگیرین یه Armory Key میده بهتون که از منوی Achive قسمت کاستوم ها میتونین باز کنین. بتل اولی رو هم برید یه کاستوم سالامون گراندی میده بهتون . بازی رو هم تموم کنین یه کاستوم superman .
از لینک زیر هم میتونید طریقه باز کردن همه کاستوم هارو ببینید

Injustice: Gods Among Us Costumes and Skins Unlock Guide - How To :SegmentNext
من که فعلا از Killer Frost خوشم اومده یه نیم ساعتی تمرین کردم تا دستم بیاد تونستم یه کمبو ۴۶٪ با استفاده از 1bar بزنم .
تا اونجا که خوندم و دیدم میشه باهاش Standing Reset کرد که هنوز تست نکردم من .

اتفاقا 20 تا آرموری کی دارم.:d پس بگو به چه دردی میخوره!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
اوه مای گاد ! لول 60 تا 61 حدود 115000 XP میخواد :)) خدا به داد LVLهای بالاتر برسه !
استوری رو هم تموم کردم خیلی جالب بود :d اما چجوری میشه به این سوپر هیرو ها دستبند زد و نتونن بازش کنن هنوز برام سواله برام :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اوه مای گاد ! لول 60 تا 61 حدود 115000 XP میخواد :)) خدا به داد LVLهای بالاتر برسه !
استوری رو هم تموم کردم خیلی جالب بود :d اما چجوری میشه به این سوپر هیرو ها دستبند زد و نتونن بازش کنن هنوز برام سواله برام :d
احتمالا در اینده چند تا dlc میدن که مثلا لول سریع تر بالا ببره.چون نسخه iphone میشه تا 99 دلار براش چیزی خرید:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
احتمالا در اینده چند تا dlc میدن که مثلا لول سریع تر بالا ببره.چون نسخه iphone میشه تا 99 دلار براش چیزی خرید:|

به نظر من خیلی غیر منطقی تعداد XPها میره بالا البته از 50 به بعد هر لول بری بالا 2تا اکسز کارد میده بهت اما بازم فایده نداره ! شما اگه بخوای XP Boost بگیری برای بیشتر XPگرفتن باید بیخیال اچیومنت آنلاک کردن همه چیز داخل آرشیو بشی .

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
با اینکه از بتمن و جوکر و کوین خوشم میاد ولی اگه اکوامن دستم بیفته دیگه هیچکس نمیتونه جلومو بگیره(البته به جزء عرفان خیلی بد کمبو میزنه):d

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
با اینکه از بتمن و جوکر و کوین خوشم میاد ولی اگه اکوامن دستم بیفته دیگه هیچکس نمیتونه جلومو بگیره(البته به جزء عرفان خیلی بد کمبو میزنه):d
دروووووووغ میگی
دوستان راست میگه اسیدی
وای به روزی که اکوا رو انتخاب کنه
بنده با ایشون بازی کردم فکر میکردم با نایت وینگ دیگه هیچکککککککککککککککییی حریفم نیست کلی کری خوندم ولی بعد از بازی اینجوری شدم:-s
البته در انتها با سینیسترو گرد و خاکشو تکوندم
شایان ذکره که بگم کماکان اکوا رو بر ندار بجز اکوا عمرا حریف بشی(جهت جو دادن به تاپیک)
اگر بشه احتمالا فردا 10 شب به بعد
در خدمتم جهت ادامه بازی

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دروووووووغ میگی
دوستان راست میگه اسیدی
وای به روزی که اکوا رو انتخاب کنه
بنده با ایشون بازی کردم فکر میکردم با نایت وینگ دیگه هیچکککککککککککککککییی حریفم نیست کلی کری خوندم ولی بعد از بازی اینجوری شدم:-s
البته در انتها با سینیسترو گرد و خاکشو تکوندم
شایان ذکره که بگم کماکان اکوا رو بر ندار بجز اکوا عمرا حریف بشی(جهت جو دادن به تاپیک)
اگر بشه احتمالا فردا 10 شب به بعد
در خدمتم جهت ادامه
وای به حال روزی که شما سینیسترو رو pick کنی:d دوستان اگه سینیسترو رو انتخاب کنه شما دیگه از روی هوا پاین نمیاین فقط باید لباتون رو گاز بگیرید:d
البته از هر 3 دست من با اکوا 2دست میبردم ایشون با سینیسترو 1 دست:d ولی درکل بازیشون از من بهتره

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
وای به حال روزی که شما سینیسترو رو pick کنی:d دوستان اگه سینیسترو رو انتخاب کنه شما دیگه از روی هوا پاین نمیاین فقط باید لباتون رو گاز بگیرید:d
البته از هر 3 دست من با اکوا 2دست میبردم ایشون با سینیسترو 1 دست:d ولی درکل بازیشون از من بهتره
جهت حفظ سلامت تاپیک و ممانعت از خون و خون ریزی جواب شما رو فردا به صورت عملیاتی در بازی خواهم دادb-)
برادر به عمل کار براید به سخن رانی نیست
(نکته جالبش اینجاس فردا بازی کنیم بنده ضایع خواهم شد و دست از پا دراز تر به اغوش گرم این تاپیک بر میگرم و ادامه رجز خوانی را انجام خواهم داد)
کلا شوخی میکنم وگرنه خودم میدونم از همه اماتور ترم
اقاو عجب حالی میده توی مکان عمومی برای دیگران رجز بخونید
یک پیشنهاد خیلی مزخرف بدم اینکه رجزهارو اینجا بخونیم

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
جهت حفظ سلامت تاپیک و ممانعت از خون و خون ریزی جواب شما رو فردا به صورت عملیاتی در بازی خواهم دادb-)
برادر به عمل کار براید به سخن رانی نیست
(نکته جالبش اینجاس فردا بازی کنیم بنده ضایع خواهم شد و دست از پا دراز تر به اغوش گرم این تاپیک بر میگرم و ادامه رجز خوانی را انجام خواهم داد)
کلا شوخی میکنم وگرنه خودم میدونم از همه اماتور ترم
باشه پس تا فرداشب کلی تمرین میکنم:d فقط ساعتو برام پ.خ کن
راستی حوس نکردی دوباره با بتمن پاهاتو بگیرم بعدش بشکنم؟:-/ منظورم رمز (پاین عقب a) س خلاصه فردانتیجه هرچی شد باید توی این تاپیک بنویسم قبول؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر