Infinity Ward: بازیکنان Call of Duty گیمرهای حرفه ای و هاردکور نیستند!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
64362683901255430382.jpg

اخیرا Infinity Ward سازنده بازی Call of duty در مصاحبه اختصاصی با OXM گفته است که اکثر علاقمندان به بازی Call of duty را افراد غیر حرفه ای و casual تشکیل می دهند و به همین دلیل بر روی کنسولهای نسل بعد هم فروش بالایی خواهیم داشت و از آمدن کنسولهای نسل بعد ضربه نخواهیم خورد.

Mark Robin تهیه کننده بازی Call of Duty Ghosts در این مورد می گوید:

عادت همیشگی گیمرها در بازی کردن به دلیل پلتفرم ها و کنسول های جدید تغییر پیدا نخواهد کرد و ما بازیکنان زیادی را داریم که بازیهای ساده و casual را بازی میکنند ولی این افراد مدت زیادی را مشغول بازی هستند.شاید این حرفی که الان میزنم کمی عجیب باشد اما این افراد گیمر حرفه ای نیستند و حتی شاید اصلا گیمر نیستند اما هر شب Call of duty را بازی می کنند و آنها بدون توجه به پلتفرم ها به بازی کردن خود ادامه میدهند.بنابراین ما نه تنها در این مسیر مدل بازی سازی ادامه خواهیم داد بلکه حتی نسل بعد نیز راه خود را به همین شکل خواهیم رفت و منتظر خواهیم بود که ببینیم تا چه اندازه می توانیم به جلو برویم.

Call of Duty Ghosts در ۵ نوامبر برای Wii U , Xbox 360, PCو PS3 منتشرخواهد شد.نسخه های نسل بعد نیز همزمان با لانچ کنسول ها منتشر می شود.

VG247

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دانیاااااااااااااااااااااااااااااال ! به نظرت چرا همه تو گیم نت کانتر یا cod بازی میکنن؟ چون infinity ward گفته اکثر اونایی که cod بازی میکنن نوبن یا گیمر نیستن ! ایراد بن لادنی نگیر ( مپ بزرگه ، کارکتر دو پا داره ! lol ) من بخوام ایراد از cod بگیرم میگم بزرگ ترین ایراد مپای کوچیکه طوری که بسی راحت میشه spawn kill گرفت ، طوری که اصلا نیاز به sniper rifle نیست ، طوری که اگه یارو یه هدست چند بانده داشته باشه خیلی راحت میتونه صدا پا بگیره و مسلما اونایی که نمیتونن صدا پا بگیرن حریف طرف نمیشن ! ( اتفاقا تو bo2 یه perk ّود که صدا پا ها رو بلندتر پخش میکنه !!!!!! :|) با این وجود حرف اول تو مولتی cod رو پول میزنه ! بدبخت بیچاره هایی مثل من و تو چه کنیم ؟! :d
برو خونه ! :|:d

- - -ویرایش - - -

راستی یادم رفت بگم این دانیال راست میگه cod واقعا یه چیزی داره که bf این چنین سیستمی رو نداره متاسفانه ! :-s کال آفا ai fish داره ! :d

- - -ویرایش - - -

43288375943927038717.jpg
77941461749142131493.jpg

- - -ویرایش - - -
کاپیتاااااااااااااااااااااان.عکس واسم میزاری؟:dما که قرار نیست عکس بازی کنیم.پس فریم ریت چی؟بده الان یه بازی هست که ما تونستیم در کل این نسل 60 فریم بازی کنیم؟چند تا شوتر اول شخص 60 فریم دیگه داریم؟بجز ریج.
تو ایراد بن لادنی میگیری.صدای پا؟مگه سرباز های بتلفیلد ، صدای پا ندارن.کانتر هم همینطور؟اصلا کانتر هم مپ هاش کوچیک بود.پس نمیشد از اسنایپ استفاده کرد؟
الکی ایراد میگیری؟منم میتونم الکی ایراد بگیرم.مثلا یکی از مشکلات بتلفیلد این هست که برای رسیدن به دشمن و پیدا کردن دشمن ، باید قبلش قهوه بخوری تا خوابت نبره.
اگرم کسی کشتت ، شاید هیچ وقت نفهمی از کجا خوردی:dشاید یکی هدشاتت کرد یا شاید یک تیکه اجر افتاد رو سرت و مردی.:))
هر چیزی از اصالت خودش دور بشه ، گند میخوره توش.شوتر اول شخص هم نباید خیلی شور بشه مثل بتل.هر چی کلاسیک تر ، بهتر
رخصت:smoke::d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
کاپیتاااااااااااااااااااا اان.عکس واسم میزاری؟:dما که قرار نیست عکس بازی کنیم.پس فریم ریت چی؟بده الان یه بازی هست که ما تونستیم در کل این نسل 60 فریم بازی کنیم؟چند تا شوتر اول شخص 60 فریم دیگه داریم؟بجز ریج.

Call of Duty Black OPS II بر روی کنسول های 360 و PS3 روی به ترتیب روی 50 و 40 فریم در اکثر صحنه ها اجرا میشد و در یکی از صحنه های بازی به 30 فریم بر ثانیه هم می رسید.60 فریمش کجا بوده روی کنسول ها حداقل من یکی نمی دونم:D

Face-Off: Call of Duty: Black Ops 2 • Articles • Eurogamer.net

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
الکی ایراد میگیری؟منم میتونم الکی ایراد بگیرم.مثلا یکی از مشکلات بتلفیلد این هست که برای رسیدن به دشمن و پیدا کردن دشمن ، باید قبلش قهوه بخوری تا خوابت نبره.

مشکل شما ها دقیقا همینه . فقط دنبال Kill گرفتن هستین ! تیم و هدف و اینا سرش گرده !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دقیقاً یه تیم در میدون جنگ هدفش چیه ؟ kill نیست ؟ حتماً هدفشون سوار جت شدنه :|
نه عزیز دل برادر. طبیعیه که ندونین هدف توی میدون جنگ و عنوانی مثل BF چیه. خیلی گشتم تو آرشیو قدیمیم که با عکس جوابت رو بدم اما پیدا نکردم. وقتی MVP راند (دوم و سوم هم به همین منوال)، میشه یه Medic که کلا Kill نداره و فقط یک بار Death داره و در پایان هم تیمش برنده راند شده، معنیش چی میتونه باشه؟! بدنبال کیل بوده؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اينايي كه ميان ايراد ميگيرن نميشه كسي رو پيدا كرد كشت مشكل از خودشون نه از بازي.:dچون براي COD فن ها خيلي گستردس فكر ميكنن Open World هست بازي و شروع به مپ گردي ميكنن :d
والا من يا هركي رو كه ميشناسم با هم بتل بازي ميكنيم حداقل هر مچ ١٠-١٥ كيل ميگيره.به جز اين ها كلي مپ Close quarter داره متروو....
يا TDM توي مپ نوشهر بازي كنيد كه شلوغ تره يا كلي مپ ديگه.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
نه عزیز دل برادر. طبیعیه که ندونین هدف توی میدون جنگ و عنوانی مثل BF چیه. خیلی گشتم تو آرشیو قدیمیم که با عکس جوابت رو بدم اما پیدا نکردم. وقتی MVP راند (دوم و سوم هم به همین منوال)، میشه یه Medic که کلا Kill نداره و فقط یک بار Death داره و در پایان هم تیمش برنده راند شده، معنیش چی میتونه باشه؟! بدنبال کیل بوده؟

یادش بخیر . به دلیل مشکلات بتلفیلد 3 رو نتونستم بازی کنم ولی BC2 رو خیلی بازی کردم . با همین صادق و اصلان بازی میکردیم من Engineer میشدم فقط تانک تعمیر میکردم . اون وسط شاید 2,3 تا کیل هم میگرفتم .
کلا بیشتر از این از COD باز ها انتظار نمیره :D 4 تا کیل بگیرن بعد یه دکمه بزنن یه هلی کوپتر به صورت خودکار بیاد همه رو بکشه به کیل هاشون اضافه شه :)) :D

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
یعنی خیلی اطلاعات میخواد که بخوای مولتی سری BF رو با COD مقایسه کنی !! :))

مولتی پلیری که BF ارائه میده جز بهترین لذایذ زندگی هر انسانی هست . هدف هر کس تو این بازی حداقل مشخص هست . BF جز HALO عملا رقیبی تو مولتی بهش نزدیک نمیشه !!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282

میدون بتلفید رو نگفتم :| میدون جنگ واقعی رو گفتم ...

یادش بخیر . به دلیل مشکلات بتلفیلد 3 رو نتونستم بازی کنم ولی BC2 رو خیلی بازی کردم . با همین صادق و اصلان بازی میکردیم من Engineer میشدم فقط تانک تعمیر میکردم . اون وسط شاید 2,3 تا کیل هم میگرفتم .
کلا بیشتر از این از COD باز ها انتظار نمیره :biggrin1: 4 تا کیل بگیرن بعد یه دکمه بزنن یه هلی کوپتر به صورت خودکار بیاد همه رو بکشه به کیل هاشون اضافه شه :)) :biggrin1:

شما هم برین تو بتلفید پشت هم دیگه رو ماساژ بدین چون هدف کار تیمیه باید هوای همدیگه رو داشته باشین ،

من CoD بازی می کنم هر از چند گاهی هم بتل ، منکر مشکلات CoD هم نمیشم فقط نمی دونم چرا فن های بتل مشکلات بتل رو قبول نمی کنن ...

حداقل کاری که می تونین بکنین اینکه بیاید به مدت CoD بازی کنید ، حداقل متوجه بشید مشکلاتش چیه بعد بیاید ایراد بگیرید ، CoD مشکلات زیادی داره ولی هر کسی که حداقل یه دوره خیلی کوتاهی CoD بازی کرده باشه می دونه که اصلاً بازی انفرادی نیست ، یعنی تیمت گند بزنه تو خودت هم بکشی نمی تونی تیم رو بکشی بالا ، ماکزیمم یه نفر می تونه تو S&D چند تا راند بگیره ، همین الانش تو HQ MW3 خیلی ها هستن MOAB می زنن ولی بازی رو می بازن چون نه خودش نه هم تیمی هاش دنبال Capture نیستن ...

اینهمه ادعا همکاری تیمی و اینا دارین بیایین CoD بازی کنید ببینید می تونید یه نفره یه HQ Capture کنید یا ... کلاً ببینید یه نفره می تونید کاری کنید تو بازی به جز Kill گرفتن ... اونوقت بیاید بگید CoD همکاری تیمی نداره .

شما هم اگه با تعمیرات تانک سرگرم میشی می تونی بیای وست بندازی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر