Infinity Ward از COD: MW2 می‌گوید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-2.jpg

هر چند قبلا اشاراتی به وجود یک دنباله برای COD4 شده بود امروز مشخص شد که Infinity Ward نه تنها در حال کار بر روی این بازی است بلکه قسمت مهمی از کار، یعنی voice-over‌ها را نیز به پایان رسانیده است.

یکی از مشخصه‌های زیبای سری Call of duty در زمینه صداگذاری، تماس‌های رادیویی سربازان و فرماندهان است که در بحبوحه جنگ، جلوه خاصی به این بازی می‌دهند.

Robert Bowling، از طرف کمپانی در بلاگ خود اظهار داشته است:" ما امروز ضبط صداهای رادیویی و voice-over‌های بازی Modern Warfare 2 به اتمام رساندیم".

فعلا اطلاعاتی در مورد زمان عرضه بازی وجود ندارد، اما یک کریسمس بدون بازی Call of Duty کمی بعید به نظر می‌رسد.

Source

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نظر من نباید بازی رو بخاطر Rating بچه بازیش کنند. اگر همون تاثیر گلوله روی جسم کاراکترها در COD5 را رعایت کنند خوب میشه. که البته از InfinityWard بعیده.

ولی از حق نگذریم ، هیچ کدوم از نسخه های COD لطف COD4 Modern Warfare رو نداشت. خصوصا مرحلۀ تک تیراندازی با مک میلان
اگه قرار باشه 3 مرحله از بهترين مراحل تاريخ بازيها رو انتخاب کنن بی شک انتخاب من همين مرحله تک تيرندازی با مک ميلان هست..اون مرحله جزوه خارق العاده ترين مراحل بازيهای کامپيوتری بود..دقيقاً من بالای 20 بار اون مرحلرو به اتمام رسوندم..هربار که ميرفتم به يه شاهکار infinity ward پی ميبردم...
اميد وارم Modern warfare 2 هم از اينجور مراحل که اوج هنر يک تيم بازيسازيرو به رخ ديگر بازيسازان می کشونه ، باز هم ببينيم.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مهمترین شاهکار IW که هیچ کدوم بهش اشاره نکردید این بود که یه multiplayer ساخت که تا بحال هیچ FPS ـی نتونسته بود انقدر عالی عمل کنه و به کار بردن Perk ها بهترین ایده این قسمت بود که با همه بازی ها متفاوتش میکرد.
منتظرش هستم و خواهم بود تا یه تجربه جدید هم توی Single هم multi داشته باشم...مطئمنم که IW شاهکار خودش رو تکرار میکنه...

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام.
به نظر من کال اف دیوتی یکی از استثنایی ترین بازی هاست......من که در نظر خودم اون رو جز 3 بازی برتر بازیهای کامپیوتر میدونم:love:
همه مراحل این بازی خاطره انگیز و عالیه...ولی 2 مرحله فراتر از بازی رو میگم:
در کال 4 قسمتی که 2 نفر با مک میلان بودیم(کل مرحلش)
در کال 5 هم اونجایی که باید نفت کش ها را منفجر میکردیم.
تاثیر گذارترین دیالوگی که ادم رو هیجانی میکرد
در کال 4:
3,2,1.........Go go go

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
یه چیز دیگه که تو Call Of Duty 4 : Modern Warfare اصلا خوب نبود و ضعیف بود تخریب پذیری بود .
مثلا :
صندلی , شاخه درخت , و ... بود کلی تیر بهشون میزدم که بشکنن نمی شکستن . حداقل دیگه صندلی چیه یکاری کنید تو بازی بشکنه تا بازی طبیعیتر بشه .
خون هم که اصلا تو بازی خوب نبود , در واقع خونی نداشت بازی که خوب باشه .
ولی بغیر از تخریب پذیری بقیه چیزهاش عالی بودند .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب بازی از موتور فیزیک نه چندان قوی Ragdoll استفاده کرده بود...دیگه چه انتظاری داشتید :D
امیدوارم از یه انجین فیزیک خوب برای بازی استفاده کنند.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
بچه ها اصلا نیازی نیست امید وار باشین فقط بدونین یه شاهکار دیگه تو راهه و منتظر باشین تا بهترین بازی سال 2009 بیاد.
دارم cod2 رو نصب میکنم که این خبر رو دیدم مرسی از همه طرفدارها...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من هيچ كدوم از COD ها برام اون حس و حال 2 رو نداره. اصلا يه چيزه ديگه بود.:love:
Campaign روسيه اش بي نظير بود. ميدانهاي جنگش، Quest هاش، فرياد سربازان روسي و انتقام جوييهاشون، مرحله ي DDay و...:love:
فكر كنم يه 20 باري تموم كردمش.:biggrin1: حتي مولتيشم انقدر عالي بود كه خيليها هنوز دارن بازي ميكنن.

آره راست میگی ، COD 2 بهترین بود ، اما COD:UO از اونم بهتر بود.

ای کاش IW باز در مورد WW بازی میساخت.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
بچه ها اصلا نیازی نیست امید وار باشین فقط بدونین یه شاهکار دیگه تو راهه و منتظر باشین تا بهترین بازی سال 2009 بیاد.
دارم cod2 رو نصب میکنم که این خبر رو دیدم مرسی از همه طرفدارها...

کسی کسی شک هم داره اینجا؟؟؟ :confused::confused::confused:
infinity ward جز یه بازی عالی ، چیز دیگه ای تحویل نمیده :love::love::love::love::love:
فقط امیدوارم که مثل نسخه قبل کوتاه نباشه !! :((:((:(( :biggrin1::biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من خودم کال افو فقط از 4 به بعدش بازی کردم که واقعا منو درگیر خودش کرد(گیم پلی و ...)
امیدوارم ادامش بهتر باشه
بابت خبر هم ممنون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
اگر سیستم کاور گیری رو هم بگزارن خیلی خوب میشه..

با وجودی که یک عمر با بازیهای COD زندگی کردیم .. ولی فکر میکنم حرکات بازیکن خیلی ساده هست و یک جورای بازی روح نداره.. فکر میکردم ت نسخه WAW درست بشه.. اما بدتر شد..

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
اگر سیستم کاور گیری رو هم بگزارن خیلی خوب میشه..

با وجودی که یک عمر با بازیهای COD زندگی کردیم .. ولی فکر میکنم حرکات بازیکن خیلی ساده هست و یک جورای بازی روح نداره.. فکر میکردم ت نسخه WAW درست بشه.. اما بدتر شد..
قبول اما به نظر من ساده و روان بودن گیم پلی بازی یک مزیت بزرگ محسوب میشه...
به هر حال این نسخه از همون اول ساختش در دست IW بود و تقریبا از نظر من میشه گفت فقط همونه که میتونه یه شاهکار رو دوباره تکرار کنه...البته WaW هم خوب بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر