Infinity Ward از COD: MW2 می‌گوید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-2.jpg

هر چند قبلا اشاراتی به وجود یک دنباله برای COD4 شده بود امروز مشخص شد که Infinity Ward نه تنها در حال کار بر روی این بازی است بلکه قسمت مهمی از کار، یعنی voice-over‌ها را نیز به پایان رسانیده است.

یکی از مشخصه‌های زیبای سری Call of duty در زمینه صداگذاری، تماس‌های رادیویی سربازان و فرماندهان است که در بحبوحه جنگ، جلوه خاصی به این بازی می‌دهند.

Robert Bowling، از طرف کمپانی در بلاگ خود اظهار داشته است:" ما امروز ضبط صداهای رادیویی و voice-over‌های بازی Modern Warfare 2 به اتمام رساندیم".

فعلا اطلاعاتی در مورد زمان عرضه بازی وجود ندارد، اما یک کریسمس بدون بازی Call of Duty کمی بعید به نظر می‌رسد.

Source

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
من كه با اون word at war حال نكردم! فقط منتظر يك modern war ديگه هستم...صداگذاریهای Infinity Ward هميشه جزء بهترين صداگذاریهای جنگی تاريخ بوده! مطمئنم بازم يك COD واقعی و بدون تقليد و دست اول شاهد هستيم...
مدی!! جون !! بازم گل كاشتی;)

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
ممنون
_
من که همیشه عاشق بازی Call Of Duty بودم و همه قسمتهاش رو بازی کردم .
و از کسایی هم که موافق ساختن سالی 1 قسمت از این سری هستم
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

مطمئنا بازی Call Of Duty : Modern Warfare 2 هم دست خالق خودش استودیوی Infinity Ward بازی خیلی خوبی خواهد شد .

فقط اگر چنتا مرحله داخل صحرا پر از خاک بزارن با یارات بری جلو برای نابودی سنگرهایی که تروریستها در صحرا پر از خاک و شن ساختن . بعد برسی به هدف , جایی که تروریستها داخل خانه و سنگر در صحرا هستند بعد بجنگی چه حالی میده . فقط فضا باز و بزرگ باشه تا بچسبه و عظمت صحرا مشخص باشه

Activision

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
فقط یه سری وسیله نقلیه بزارن دیگه نور علی نور:love:
سری cod تخریب پذیری تمیزی به اون صورت نداشتن اینم بزارن مثل بمب میترکونه....

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
به به...روحمان از این خبر شاد شد:D
یکی از دوستان میگفت قراره اسمش Modernwarfare world at warیا یه همچین چیزی باشه:D

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
به نظر من نباید بازی رو بخاطر Rating بچه بازیش کنند. اگر همون تاثیر گلوله روی جسم کاراکترها در COD5 را رعایت کنند خوب میشه. که البته از InfinityWard بعیده.

ولی از حق نگذریم ، هیچ کدوم از نسخه های COD لطف COD4 Modern Warfare رو نداشت. خصوصا مرحلۀ تک تیراندازی با مک میلان.

18677_normal.jpg

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
برادر Gene تازه هایتان گیراست سپاس!!!
ولی ما کمی گنگ هستیم این با ان COD که مودرن بر علیه جنگ جهانی بود فرقی دارد؟یا هر دو یکی هستند؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من هيچ كدوم از COD ها برام اون حس و حال 2 رو نداره. اصلا يه چيزه ديگه بود.:love:
Campaign روسيه اش بي نظير بود. ميدانهاي جنگش، Quest هاش، فرياد سربازان روسي و انتقام جوييهاشون، مرحله ي DDay و...:love:
فكر كنم يه 20 باري تموم كردمش.:biggrin1: حتي مولتيشم انقدر عالي بود كه خيليها هنوز دارن بازي ميكنن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
من هيچ كدوم از COD ها برام اون حس و حال 2 رو نداره. اصلا يه چيزه ديگه بود.:love:
Campaign روسيه اش بي نظير بود. ميدانهاي جنگش، Quest هاش، فرياد سربازان روسي و انتقام جوييهاشون، مرحله ي DDay و...:love:
فكر كنم يه 20 باري تموم كردمش.:biggrin1: حتي مولتيشم انقدر عالي بود كه خيليها هنوز دارن بازي ميكنن.

واقعا نمیدونم چجوری بهت بگم که چقدر گل گفتی....:love:

بهترین بازی عمرم بود Campaign روسيه اش رو فکر کنم 40-50 بار رفتم واسه من نه cod:mw نه cod:waw و با اینکه cod:mw2 هنوز عرضه نشده ولی بازم واسم cod 2 نمیشن اصلا یه چیزه دیگه ای بود:love: فکر نمیکنم باز هم بتونن بازی به جزابیت نسخه دومش بسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر