Infamous

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
کیفیت عکست پایینه:D
الان این یارو از کجا آویزونه؟انقدر یعنی باگش خیطه؟
curious.gif

باگش "خنده"بود؟:confused::biggrin1:
عکس بود:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
منم چیزی از عکس نفهمیدم ولی بازیش خیلی باحاله!!!!!!!!
من که باهاش خیلی حال کردم
فقط قضیه ی خوب و بد شدنش چطوریه؟
من یک ماموریت رفتم وقتی با طرف صحبت میکردم بد شدم و دوباره یک ماموریت دیگه رفتم خوب شدم!
یعنی اونجوری نیست که با کشتن آدم های بیگناه و ... بد بشیم و با خوب کردنشون ما هم بچه ی خوبی بشیم؟ :biggrin1:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
دوستان سلام
ugly_wink.gif

دمو رو دانلود کردم! واقعا معرکه بود!!! مخصوصا انیمیشن و نوع گیم پلی... کنترل کارکتر هم خیلی روون بود... سیستم کاور گیریش هم تا حدودی شبیه Gears of War هست...
من 100% این بازی رو میخرم.
به نظر من حالت شیطانیش باحالتره... حوصله قهرمان بازی نداشتم همه رو فرستادم اون دنیا
s026.gif

درسته که بیشتر نیروهامون از نوع الکتریسیته هست ولی خیلی وسیع و مختلف اند... اگه خودتون دمو رو بازی کنید متوجه میشید چی میگم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
قدرتهاتون تو زمان بدی خیلی قویتر و زیباتره(همون نور قرمزه یا infamous) اما وقتی hero هستید قدرتتون ضعیفتره و آبی هست!
این سیستم یه تست شخصیت هست برای آدما:biggrin1: جدا سخته آدم بد رو انتخاب کنه یا خوب:confused:
gametrailers هم ریویوش رو گذاشته برید ببینید آماده شید 2 روز دیگه اصلش میآد:biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ممکنه این عکس قسمتی از داستان رو فاش کنه پس الکی بازش نکنید:biggrin1:
این چی میگه؟:confused::eek: زامبی هم میشن ملت؟
2cgn03l.jpg

16a5kky.jpg

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سو تفاهم شده:biggrin1: منظورم این بود که از خنده نترکی(که شوخی بود )شکلک هم جلوش گذاشتم!
:D
من تو بازی بعضی وقتها افت فریم هم داشتم البته افت خیلی کم و خیلی احساس کردنش سخته ! باید حساس بود به این مسئله تا حس بشه!
و خوب اصلا به چشم نمیاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر