inFAMOUS | Trophies Guide

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان.
من دیروز که بازی رو شروع کردم بعد از آزاد کردن جزیره اول کلآ 195 تا Blast Shared گرفتم که 135 تاش مال جزیره اوله...
حالا کسی میدونه تو هر جزیره چند تا پیدا میشه که بعدآ به مشکل نخورم؟
تو بازی رو تموم کن علی رضا جان وقت برای جمع کردن اینا داری:biggrin1: چون بازی بعد از اتمام به صورت Open-World میشه

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دوباره سلام.
خب بازي رو تموم كردم و در آستانه گرفتن پلاتينيوم اين بازي هستم.
كلآ 346 تا BS گرفتم و فقط 4 تا مونده.هر كي ميدونه بياد بگه هر جزيره چند تا BS داره تا تمومش كنم.
در ضمن اون تروفي كه بايد وقتي سوار قطار هستيم 25 تا TD بگيريم چجوريه؟آخه من هر موقع سوار قطار ميشم انقدر تند ميره كه نميتونم درست نشونه گيري كنم.

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
دوباره سلام.
خب بازي رو تموم كردم و در آستانه گرفتن پلاتينيوم اين بازي هستم.
كلآ 346 تا BS گرفتم و فقط 4 تا مونده.هر كي ميدونه بياد بگه هر جزيره چند تا BS داره تا تمومش كنم.
در ضمن اون تروفي كه بايد وقتي سوار قطار هستيم 25 تا TD بگيريم چجوريه؟آخه من هر موقع سوار قطار ميشم انقدر تند ميره كه نميتونم درست نشونه گيري كنم.

واسه Trophy اون قطاره اوایل بازی یه ماموریت هست که باید قطار رو نجات بدی .تو اون ماموریت وقتی قطار در حال حرکته تا میتونی بکش ! و قبل از این که تموم شه از ماموریت خارج شو و از اول همین کارو کن :biggrin1:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
کلا تروفی های این بازی بسیار سادست من خودم این بازی رو در طول 6 روز پلاتینیومشو استاد کردم ...:biggrin1:
خدا کنه تمام بازی ها انقدر آسون باشن چون روی مود هارد هم سختی آنچنانی به نظر نمی امد ..;)

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
کلا تروفی های این بازی بسیار سادست من خودم این بازی رو در طول 6 روز پلاتینیومشو استاد کردم ...:biggrin1:
خدا کنه تمام بازی ها انقدر آسون باشن چون روی مود هارد هم سختی آنچنانی به نظر نمی امد ..;)
کلا تروفی گرفتن کار سختی نیست فقط وقت میخواد و بنظر من هیچ ربطی به مهارت نداره البته من خودم پایه ی تروفیم خفن

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
infamous

با سلام این دد دراپهارو چطوری پیدا کنم؟؟؟ هرکار میکنم نمیشه خواهشن کمکم کنید از لطفتون پیشاپیش ممنونم و اولای بازی هستم

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
خوب حتما بازی رو 100 درصد کردم که پست میدم:biggrin1::biggrin1:

نه عزیز 100 درصد شد اما نداد

منم همین طوری شدم دوست عزیز ولی بعد از اینکه بازیو ادامه دادم و نمام مراحل نئون رو رفتم باز شد میدونی چرا؟
چون یه تیکه از شهر که جلوی مخفیگاه ساشاست دست ریپراست و تا مرحلشو رد نکنی نمیشه

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
اینم برای کسایی که با پیدا کردن بلست شارد ها و دد دراپ ها مشکل پیدا کردن

DEAD DROPS: YELLOW
BLAST SHARDS: BLUE

46000444.jpg

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
ممنون ولی اصلا کامل نیست...به غیر از عکس که هیچی نیست واسه تروفی ها کامل توضیح داده نشده....این استان ها مثلا!من چیز شکن ندارم الان نمیتونم برم بوتیوب...اگه لیست کارایی که باید می کردیم رو میزدی خوب می شد!
ولی بازم مرسی.

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
پیدا کردن Blast Shards ها کار سختی نیست / با استفاده از نقشه و Left Stick که روی نقشه کنار تصویر تو موقعیتت ظاهر می کنه به نظر کار سختی نمیاد

Stunt Master رو هم من گرفتم هرکی خواست من راهنماییش می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر