inFAMOUS | Trophies Guide

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
درود
بازی Infamous به تعداد 50 عدد تروفی داره که گرفتن اکثرشون خیلی سخت نیست و در کل میشه با دوبار تموم کردن بازی تروفی پلاتینیوم این بازی رو بدست آورد
خب یه نگاه به تروفی ها بندازیم:

Bronze trophies:

Just Scratched the Surface

این تروفی زمانی باز میشه که تمام dead drop هارو در neon district بدست آورده باشید برای اینکار از زمانی که ماموریت میگیرید که سه تای اول رو پیدا کنید بعد از یافتن اون سه تا دکمه R3 رو فشار داده جدا از منبع های انرژی و blast shard ها یک دایره دور نقشه مشخص میشه که شما رو به سمت اونها هدایت می کنه در این قسمت از بازی نزدیک به 12 عددdead drop وجود داره که باید پیداشون کنید

Further Down the Rabbit Hole

برای این تروفی نیز به روش قبلی باید تمام dead drop های warren که جزیره دوم هستش رو پیدا کنید(بیشتر dead drop ها در این قسمت از بازی پیدا می شود)

You’re so Sly

برای باز کردن این تروفی به سان دو تروفی گذشته باید تمام dead drop ها را در historic district پیدا کنید که تعدادشون هم از warren و هم از neon کمتر هستش

Junior Geologist

پیدا کردن 25% blast shard ها خیلی ساده است فقط R3 رو فشار بدید تا نقطه های بزرگ آبی رنگ روی نقشتون مشخص شود تا بتونید اینهارو پیدا کنید کل تعداد blast shard ها 350 تا است

Member of the Mineral Club

این تروفی به سان تروفی بالاست فقط باید 50% blast shard هارا پیدا کنید

Rockhound

این تروفی یکم وقت گیره و کمی هم سخت چرا که واسه 20-30 تا blast shard آخر یکم دردسر می کشید تا پیداشون کنید ولی با گذاشتن وقت به سادگی بدست میاد برای این تروفی باید همه 350 blast shard رو پیدا کنید

Frequent Flyer

در میانه بازی قدرتی بدست می آرید که بهتون اجازه میده واسه مدت کوتاهی پرواز کنید با استفاده از این قدرت در کل 5 کیلومتر پرواز کنید(نکته:حتما نباید یکجا 5 کیلومتر پرواز کنید در کل 5 کیلومتر پرواز کردن این تروفی رو به شما میده)

Hotfoot

این تروفی یکم tricky هستش بعد از اینکه خط قطار یکی از جزیره هارو درست کردید و همه جزیره رو روشن کردید بایستید تا یک قطار بیاد به محض اینکه قطار اومد شما پشت سرش روی ریل حرکت کنید فکر می کنم اگر ده دور دور جزیره رو روی ریل بزنید تروفی باز میشه(من خودم دسته رو گذاشتم و cole واسه خودش چندین دور چرخ زد تا تروفی باز شد خودمم رفتم نهار خوردم)

Electric Hobo

این تروفی گرفتنش خیلی ساده است فقط وقتی قطار رو راه انداختید سوار یکیشون بشید و دو کیلومتر بگذارید حرکت کنه کمتر از یک دور نزده تروفی باز میشه

Casey Jones

وقتی سوار قطار هستید 25 take down بدست بیارید خیلی ساده است

Road Kill

پیشنهاد می کنم این تروفی رو بگذارید برای مرحله ای که باید به تریش(دوست دخترتون)کمک کنید که لوازم پزشکی رو به بیمارستان ببره وقتی سوار اتوبوس هستید 25 تاtake down بدست بیارید

Drop Everything

برای بدست آوردن این تروفی باید نزدیک 500 متر از thunder drop abillity استفاده کنید یعنی اگر به اندازه کافی از این قابلیت تو بازی استفاده کنید تروفی باز میشه برای استفاده از این قابلیت اول باید بپرید و بعد دکمه مربع رو فشار دهید تا وقتی می رسید زمین یه انفجار مهیب رخ بده قدرت این انفجار به میزان فاصله پرشتون بستگی داره

AC/DC

این تروفی رو تو بازی عادی نمی تونید بگیرید پیشنهادم اینه که هرچی دیدید که میشه ازش برق کشید طول بازی ازش برق بکشید حتی اگر احتیاجی به انرژی نداشته باشید

Get Off My Cloud

برای گرفتن این تروفی فقط کافیه 100 تا از دشمنانتون رو از ارتفاع بلند پرتاب کنید تا high fall بدست بیارید

Red Baron

برای این تروفی فقط 100 تا از دشمنانتون رو وقتی روی هوا هستند بکشید اگر دیدید زیاد دشمنانتون رو هوا نیستن!از قابلیت پرتابتون که بوسیله L1 و X هست استفاده کنید و وقتی رو هوا هستند با blast بزنیدشون

Fish in a Barrel

50 تا از دشمنانتون رو بندازید تو آب و بعد توی آب جریان الکتریسیته راه بندازید تا جزغاله بشن(خیلی حال میده)

True Potential

یکی از قدرت هاتون رو تا اخر آپگرید کنید ارزون ترینش قدرت Thunder Drop در میاد

Oh, You’ve Done This Before

بعد از اینکه قدرت نارنجک الکتریکی انداختن رو بدست آوردید به 50 تا از دشمناتون نارنجک بچسبونید به همین سادگی!

The Hunger

بعد از بدست آوردن قدرت bio leech کافیه 100 نفر آدم عادی یا دشمن رو به وسیله bio leech بکشید میرید بالا سرشون وقتی افتادن بعدR1 مربع!

Doctor Cole

250 نفر از مردم رو که مریض افتادن یا گلوله خوردن رو شفا بدهید!یکم وقت بره ولی اگر طول بازی انجام بدید آخراش باز میشه اگر البته هرکی سر راه رو دیدید شفا بدید....میرید بالا سرشون R1 و بعد مثلث

Good Eats

اولینkarma momentبازی همونجایی که غذاها رو انداختن اگر بگذارید مردم سهمشون رو بردارن این باز میشه

Evil Eats

اینهم در اولین karma moment بازی اگر دو سه نفر رو با قدرتتون بکشید و بقیه فرار کنن این باز میشه

Good Riot

در قسمتی که میخواهید از شهر فرار کنید اگر بیرون جمعیت معترض به پلیس حمله کنید این رو بدست می آرید

Evil Riot

در قسمتی که میخواهید از شهر فرار کنید اگر از درون جمعیت معترض به پلیس حمله کنید این رو بدست می آرید

Good Train

اگر تا راه انداختن اولین قطار آدم خوبی بوده باشید این باز میشه

Evil Train

اگر تا راه انداختن اولین قطار آدم بدی بوده باشید این باز میشه

Good Exposure

اونجایی که باید بین دوتا پستر رو انتخاب کنید اون پستری رو انتخاب کنید که دیگران دوستتون داشته باشن

Evil Exposure

اونجایی که باید بین دوتا پستر رو انتخاب کنید پستری رو انتخاب کنید که دیگران ازتون بترسند

Good Sphere

ray sphere رو نابود کنید

Evil Sphere

ray sphere رو دوباره باز کنید(اگر این کار رو بکنید قدرتتون زیادتر میشه و XP دو برابر از این مرحله میگیرید و میتونید نیروی الکتریسیته بیشتری حمل کنید کلا چه خوب چه بد برید بازی رو این انتخاب باید فراتر از نیک و بد تصمیم بگیرید مخصوصا اگر روی Hard دارید بازی رو میرید واسه boss fight آخر به کارتون میاد)

Good Intentions

زمانی که باید بین تریش و 6 دکتر یکی رو نجات بدید از ساختمانی که دکتر ها ازش آویزون هستند برید بالا

Evil Intentions

زمانی که باید بین تریش و 6 دکتر یکی رو نجات بدید از ساختمانی که تریش ازش آویزون هست برید بالا

Stunt Man

یکی از stunt های لیست رو انجام بدید(برای دیدن stunt ها استارت رو بزنید گوشه سمت راست تصویر به ترتیب آنها رو نوشته هر یک دونه رو که انجام بدید یک دونه دیگه مشخص میشه)

Stunt Coordinator

ده تا از stunt های لیست رو انجام بدید

Back With Trish

این تروفی مخفی هستش بعد از اینکه تریش رو به بیمارستان رسوندید اگر اعمالتون خوب بوده باشه تریش باهاتون برمیگرده و این تروفی رو میگیرید

Confirmed Bachelor

این تروفی مخفی هستش بعد از اینکه تریش رو به بیمارستان رسوندید اگر اعمالتون بد بوده باشه تریش به کل باهاتون بهم می زنه میگه برو پی کارت!!!!

Silver Trophies:

Good Finish

بازی رو با رنک Hero تمام کنید

Evil Finish

بازی رو با رنک Infamous تمام کنید

Community Organizer

تمام side mission هارو در neon district رو انجام داده آنجا رو 100% به تصرف در آرید

Civic Leader

تمام side mission هارو در warrenانجام داده آنجا رو 100% به تصرف در آرید

Urban Designer

تمام side mission هارو در historic district رو انجام داده آنجا رو 100% به تصرف در آرید

Evil to the Core

تمام آپگرید های شیطانی رو بگیرید

True Hero

تمام آپگیرد های خوب رو بگیرید

Goody Two Shoes

karma تون رو تا ته توی خوبی ببرید بالا

Truly Infamous

karma تو رو تا ته توی بدی ببیرد بالا

Stunt Master

تمام stunt هارو انجام بدید

Clean Up Your Act

این تروفی مخفی است باید sasha رو شکست بدید

Taking Out The Trash

این تروفی مخفی است و براش باید Alden رو شکست بدید

Gold Trophies

Hard Finish

همون اول که بازی شروع شد برید تو منو و بازی رو بگذارید رو مد HARD و تغییرش هم ندید پیشنهاد می کنم که وقتی دارید Evil می رید بازی رو hard انجام بدید اونطوری نگران نیستید که مردم صدمه ببینند پس راحت تر میتونید بجنگید

Platinium Trophies

اینم که دیگه همه میدونن همه تروفی هارو بگیرید تا باز بشه

پیروز باشید

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اه حال نکردم همه ی تروفی ها مثل هم هستند یعنی برنز ها مثل هم نقره ها هم همینطور! اصلا حال نمیده اینجوری باید متنوع باشه :biggrin1:

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/1.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/2.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/3.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/4.jpg

راستی تروفی Hotfoot یعنی باید دنبالش بدوییم؟خوب مگه میشه خودمون بریم و این همین جور پشت سر قطار بره؟یا منظورت اینه که به قطار دست بگریم تا خودش ما رو ببره؟

البته من هنوز بزای رو نگرفتم ولی تروفی ها رو که خوندم این یکم مشکوک میزد :biggrin1:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اه حال نکردم همه ی تروفی ها مثل هم هستند یعنی برنز ها مثل هم نقره ها هم همینطور! اصلا حال نمیده اینجوری باید متنوع باشه :biggrin1:

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/1.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/2.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/3.jpg

http://www.ps3trophies.org/images/trophies/122/4.jpg

راستی تروفی Hotfoot یعنی باید دنبالش بدوییم؟خوب مگه میشه خودمون بریم و این همین جور پشت سر قطار بره؟یا منظورت اینه که به قطار دست بگریم تا خودش ما رو ببره؟

البته من هنوز بزای رو نگرفتم ولی تروفی ها رو که خوندم این یکم مشکوک میزد :biggrin1:

نه ببین یه قابلیتی بدست میاری که میتونی خودت روی ریل اسکی کنی مثل قطار
طول بازی چون حوصله ات سر میره و سر جمع توی کل بازی 25 کیلومتر با ریل سفر نخواهی کرد برای همین گفتم که بیوفتد پشت قطار روی ریل اسکی کنید دست رو بگذارید خودتونم برید بچرخید تا تروفی رو بگیره وگرنه باید هر چند وقت یه بار به این حالت شهر رو دور بزنی اگر یه جا بگیریش ساده تره ....اونم که گفتم باید به محض اینکه قطار رد شد پشتش باشین واسه اینه که قطار سرعتش از کول بیشتره و بعد از 5-6 دور از پشتت میرسه و از روت رد میشه!!!!lol
:biggrin1:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ممنون دوست عزیز فقط یک چیزیو اشاره نکردی اونم اینه که برای گرفتن ترافی هایی که مجبورم یا خوب باشیم یا بد میشه توی یه ماموریت یبار اون کار خوبو کرد و ترافیش رو گرفت بعد قبل از اینکه ماموریت تموم بشه استارت رو بزنی و گزینه Abandon Mission رو بزنی که از ماموریت میاد بیرون و باز میشه اون ماموریو ایندفعه کار بدو کردو ترافی بدرو گرفت :biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
ممنون دوست عزیز

ممنون دوست عزیز فقط یک چیزیو اشاره نکردی اونم اینه که برای گرفتن ترافی هایی که مجبورم یا خوب باشیم یا بد میشه توی یه ماموریت یبار اون کار خوبو کرد و ترافیش رو گرفت بعد قبل از اینکه ماموریت تموم بشه استارت رو بزنی و گزینه Abandon Mission رو بزنی که از ماموریت میاد بیرون و باز میشه اون ماموریو ایندفعه کار بدو کردو ترافی بدرو گرفت :biggrin1:

سام فکر کنم اینطوری بشه اما کمی حال گیره

من و دادشم بازی میکنیم اون شده ادم بده بازی رو رو به جلو میبره من بلعکس:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
جایی نمیزنه که چندتا ازblast shard ها رو جمع کردیم؟
و اینstunt که اسمش insuit to injury هست رو چجوری باید بگیریم؟

خیلی ممنونم*

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سام فکر کنم اینطوری بشه اما کمی حال گیره

من و دادشم بازی میکنیم اون شده ادم بده بازی رو رو به جلو میبره من بلعکس:D

میشه میلاد میگی فکر میکنم بشه ؟ :biggrin1:
من خودم الان دارم اونجوری ترافی هاشو میگیرم :biggrin1: