Hunt: Showdown | PC

w284_hero.jpg

Developer: Crytek
Publisher: Crytek
Genre: Survival, Shooter , Horror
Release Date: 22 Feb, 2018
Steam Page: Hunt Showdown

بررسی بازی Hunt: Showdown

Hunt: Showdown بازی هست که توسط استودیو ی خالق crysis یعنی کرایتیک ساخته شده و درسال 2014 معرفی شده بود که در 2018 به صورت دسترسی زود هنگام ( EARLY ACCESS ) در استیم قرار گرفته.

توضیح کوتاه:
شما در نقش یک شکارچی بازی میکنید که وظیفه داره باس فایت های بازی رو بکشه ( به انتخاب خودتون میتونه هرچندتا که میخواید باشه) و لوت کنه و در منطقه های تعیین شده فرار کنه از منطقه در همین میان گروه های دیگه هم همین وظیفه رو دارند .

خب یه توضیحاتی درباره ی روال بازی :D

شکارچی:
وقتی تو بازی میرید اولین کاری که باید بکنید گرفتن یه شکارچی که نسبت به سبک بازیتون میتونید سلاح و ابزار های که دوست دارید رو بگیرید سعی کنید کرکتری رو بگیرید که health bar ش کم ولی بزرگ باشه چون اینجوری اگه جونتون کم شد هر بانداژ میتونه یک عدد خط جوتنونو پر کنه.
اگر کرکترتون بمیره باید یکی دیگه بگیرید.

عکس زیر نمایی از کرکتر هاس که میتونید انتخاب کنید( تفنگ و ابزاراشون براتون ملاک نباشه چون میتونید تغیر بدید وقتی خریدید)

w60e_cax0zr4eab911.jpg

خب وقتی شما بازی شروع میکنید جایی که باس فایت ها هستن برای شما مشخص نیست و باید با استفاده از حالت DARK SIGHT نور های ابی رنگ رو دنبال کنید و برسید به یک منطقه که شما باید اونارو بگیرید تا جای باس فایت مشخص بشه البته اگر شانس داشته باشید میتونید بدون استفاده از دنبال کردن نور باس فایت پیدا کنید ولی خب شانسیه :D
تو همین مسیری که شما باید طی کنید زامبی و موجودات عجیب غریب زیادی هستند و میتونید اونارو بکشید و یا فرار کنید اگر میخواید بکشیدشون پیشنهاد میکنم از چاقو یا شمشیر و .... سلاحی که صدا نداشته باشه
.

صدا :
خب یکی از نکات مهم بازی صدا است که اول از هرچیزی پیشنهاد میکنم حتما از هدفون استفاده کنید که خیلی خیلی مهمه. همونطور که بالا توضیح دادم سعی کنید زامبی و.. با سلاح سرد بکشید چون صدا اسلحه شما تا کیلومتر ها میره و میتونه جایه شمارو لو بده و اگر تو بازی Voice بدید و دشمن هم تو همون خونه باشه میتونه صدای شمارو بشنوه پیشنهاد میکنم از برنامه های مثل discord , teamspeak استفاده کنید برای صحبت کردن.

خب در اخر وقتی باس فایت رو کشتید باید حدود 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا باس فایتی که کشتید به صورت کامل تجزیه بشه بتونید لوتش کنید در همین حین تمام پلیر های بازی میفهمن که شما کجایی و میان برای لوت کردن( چون وقتی باس فایت میمیره یه چیزی مثل گرد باد درست میشه به روی اون منطقه که فقط هم رو حالت Dark Sight قابل دیدنه) که اگر شما لوت کنی باید فرار کنی به طرف کالسکه ها که تو نقشه هست و همه هم دنبال شما هستند که شمارو بکشند:D

h7o_1539273349_4.jpg
اونجایی که نوشته Exit تنها راهای فرار بازیه

خب دوستان هر سوالی در مورد بازی دارید بپرسید خوشحال میشم بتونم جواب بدم:D<:-P

تصاویر بازی :

2w44_ss-5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384fba1920x1080.jpg

p6w8_crytek_hunt_showdown_e3_2018_screenshot_flare.jpg

i53p_beta-fechada-de-hunt-showdown-ganha-data-game-vicio.jpg

vfnb_hunt-showdown-pc-system-requirements_1200x500.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

Last edited by a moderator:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
درود

-ارزش خرید که صد در صد داره ، اما میتونی صبر کنی آف بخوره با قیمت بهتر بخری با توجه به شرایط گرونی.

-اوضاع سرورا خوبه مشکلی آنچنانی نداره ، بعضی مواقع باید سرور اروپا رو دو سه بار جوین بدی تا بره داخل

-سولو هم میشه بازی کرد و لذت برد اما خوب یکم استرس و سختیش بیشتر هست

- بستگی داره ب سبک بازیت، اگر دنبال کشتن پلیر هسی ممولا ده دقیقه تا ی ربع طول میکشه، اما اگه دنبال اینی که بقیه باس بندازن کمپ کنی بعد پلیر بکشی نیم ساعت ... در کل امکان داره توو همون پنج دقیقه اول هم تموم شه بازی و کشته شی یا باس بندازی اکسترکت کنی ...
بسیار ممنونم بابت راهنمای:x
میرم تو کارش پس:D

• Like
Reactions: saeedscorpion

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
دوستان من هر مچی که میرم جز خودم و احیانا کسی که همراهم هست، احدی نیست :/
سرورا انقدر پر از خالیه یا من لولم زیادی پایینه؟

پ.ن: خود بازی ولی خیلی خوبه :x

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان من هر مچی که میرم جز خودم و احیانا کسی که همراهم هست، احدی نیست :/
سرورا انقدر پر از خالیه یا من لولم زیادی پایینه؟

پ.ن: خود بازی ولی خیلی خوبه :x
بستگی به سرور و ساعتی که بازی میکنی داره ...بعد ابنکه بعد از چندتا اپدیت اخیر مچ میکینگش مثلا بهتر شده میگرده هم لول خودت پیدا کنه نباشه مپ خالی میندازه ، برا تمرین و لول اپ و پول جمع کردن خوب هست مپ خالی ، اما زیادش بازیتو خراب میکنه و جلو پلیر کم میاری ....

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
بستگی به سرور و ساعتی که بازی میکنی داره ...بعد ابنکه بعد از چندتا اپدیت اخیر مچ میکینگش مثلا بهتر شده میگرده هم لول خودت پیدا کنه نباشه مپ خالی میندازه ، برا تمرین و لول اپ و پول جمع کردن خوب هست مپ خالی ، اما زیادش بازیتو خراب میکنه و جلو پلیر کم میاری ....
والا بعضی رندوم پارتنرایی که دیدم من پرستیژ 10-12 بودن :D البته لول منو می‌دیدن لفت میدادن دوستان :| امیدوارم در ادامه بهتر بشه
اوضاع

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
والا بعضی رندوم پارتنرایی که دیدم من پرستیژ 10-12 بودن :D البته لول منو می‌دیدن لفت میدادن دوستان :| امیدوارم در ادامه بهتر بشه
اوضاع
اره لفت میدن ، تازه مثلا مچ میکینگش خوب شده ، البته از یک لحاظ هم نمیشه ایراد گرفت چون پلیراش اونقدری نیست که سیستم مچ میکینگ درست کار کنه...با حدود ده هزار پلیر روزانه

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
بازی بخشی مشابه بخش زامبی cod داره و میتونه جایگزینش باشه؟
از لحاظ تنوع مپ و ماد و سلاح و در کل انگیزه برای پیشرفت و خسته نشدن از بازی؛ وضعیت خوبی داره؟
والا من کاد باز نیستم. درست نمی‌دونم چطوریه بخش زامبی کاد!
تنوع بازی به طور کل خوبه.
مپ ها بزرگن. ماد اصلی بازی بونتی هانتینگ هست ولی دو سه تا ماد دیگه هم داره.
سلاح ها تنوع خوبی دارند.
جاذبه اصلی بازی، سناریوهای مختلف هست که ممکنه پیش بیاد و شما عملا نمیدونی چه خبری ممکنه بشه. اصلا کسی تو مپ هست یا نه؟ و اگه هست کجاست؟ و...
مثلا من با یه نفر چینی الان دوست شدم. مچ آخری که رفتیم ده دقیقه فقط کشیک می‌دادیم که کسی که هست از کجا میاد. آخر کاشف به عمل اومد سه نفرن و پرستیژشون هم بالا بود.
هیچی دیگه، سلاخیمون کردن :D
کلا بازی بسیار باحال و در عین حال سختیه

• Like
Reactions: reza51

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
والا من کاد باز نیستم. درست نمی‌دونم چطوریه بخش زامبی کاد!
تنوع بازی به طور کل خوبه.
مپ ها بزرگن. ماد اصلی بازی بونتی هانتینگ هست ولی دو سه تا ماد دیگه هم داره.
سلاح ها تنوع خوبی دارند.
جاذبه اصلی بازی، سناریوهای مختلف هست که ممکنه پیش بیاد و شما عملا نمیدونی چه خبری ممکنه بشه. اصلا کسی تو مپ هست یا نه؟ و اگه هست کجاست؟ و...
مثلا من با یه نفر چینی الان دوست شدم. مچ آخری که رفتیم ده دقیقه فقط کشیک می‌دادیم که کسی که هست از کجا میاد. آخر کاشف به عمل اومد سه نفرن و پرستیژشون هم بالا بود.
هیچی دیگه، سلاخیمون کردن :D
کلا بازی بسیار باحال و در عین حال سختیه
اصلا سبک بازی چیه و چطوری هستش؟ من هر چی فیلم میبینم هیچی از سبکش نمیفهمم :xD

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
اصلا سبک بازی چیه و چطوری هستش؟ من هر چی فیلم میبینم هیچی از سبکش نمیفهمم :xD
بونتی هانتینگ اول شخص با المان های سروایول هارر.
توی مپ با حداکثر ۱۱ نفر دیگه به صورت تیم های حداکثر ۳ نفره می‌گردید و باید سرنخ از مکان باس ها پیدا کنید و با پیدا کردن سه سرنخ برید باس را بکشید. بنیش کنید و بونتی را بردارید و الفرار:D
توی این مسیر هم باید سعی کنید زنده بمونید و توسط جک و جونورای بازی یا بقیه هانترا کشته نشید

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بچه ها من حدود 1 سالی هست که به سرور اروپا و روسیه عملا نمیتونم وصل بشم و باید فیل کُش یا رفع تحریم های پولی بزنم. واسه شماهام اینطوریه یا این ISP من فقط زده بلاک کرده یه چیزی رو اون وسط؟ پارس آنلاینم
با ساپورتشون حرف زدم گفتم از طرف ما بسته نیست و IP داد گفت خودت Trace کن ببین چیه داستان
1624690673616.png

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
بچه ها من حدود 1 سالی هست که به سرور اروپا و روسیه عملا نمیتونم وصل بشم و باید فیل کُش یا رفع تحریم های پولی بزنم. واسه شماهام اینطوریه یا این ISP من فقط زده بلاک کرده یه چیزی رو اون وسط؟ پارس آنلاینم
با ساپورتشون حرف زدم گفتم از طرف ما بسته نیست و IP داد گفت خودت Trace کن ببین چیه داستان
View attachment 214588
از این عکس که معلومه مشکل از طرف بازی هست
چون به تمام سرور ها پینگ داده
احتمالا بازی تحریم کرده

• Like
Reactions: arnino

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
View attachment 214588
من مشکلی ندارم ، قدیما اروپا رو سه چهاربار امتحان میکردیم ک وصل شه الان نه خودم روسیه و اروپا گذاشتم پیدا میکنه راحت

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
View attachment 214588
سرور اروپا از سرور های امازون استفاده میکنه برای همین شما نمیتونی وصل بشی من خودم همیشه با فیل کش بازی میکردم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر